Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Контрольна зі стратегічного маркетингу

Контрольна зі стратегічного маркетингу

Назва:
Контрольна зі стратегічного маркетингу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,25 KB
Завантажень:
445
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Контрольна зі стратегічного маркетингу.
План.


1. Коротка характеристика фірми.
ВАТ «Роганський м’ясопереробний завод» складає бізнес-план по розвитку акціонерного товариства на рік, з розбивкою по кварталах.
Бізнес-план складається з наступних розділів: висновки (резюме) довідкова інформація про підприємство; оцінка ринку збуту і конкуренція; стратегія маркетингу, реклама; план виробництва, організаційний план, фінансовий план, юридичний план, охорона навколишнього середовища, оцінка ризику.
За 1998 рік підприємство не вийшло по обсягах виробництва на планований рівень.
Зниження обсягів проти плану склало 1852 тис грн. чи 17 %.
Основною причиною зниження обсягів виробництва є недолік сировини й утруднення в збуті продукції, викликані низькою купівельною спроможністю населення.
Запланований рівень рентабельності досягнуть.
Нормування - це метод розробки і встановлення граничних величин запасу і витрати виробничих і інших ресурсів, необхідних для забезпечення процесу виробництва і збуту продукції.
Нормування праці - визначення максимальне припустимої кількості часу для виконанні конкретної чи роботи операції в умовах даного виробництва.
На даному підприємстві застосовуються 223 норми. Усі норми технічно обґрунтовані.
ВАТ «Роганський м’ясопереробний завод» випускає понад 100 найменувань ковбасних виробів: варені сосиски, сардельки, напівкопчені, сировялені, копченості, інші.
У % співвідношенні:
випуск ковбасних виробів - 96, 6 %;
випуск харчових топлених жирів - 0,3 %;
випуск сухих тваринних кормів- 0,5 %;
випуск напівфабрикатів - 0,6 %.
Щодня в торгову мережу надходить більш 20-25 видів ковбасних виробів.
Продукція заводу відрізняється від аналогічної продукції інших підприємств по наступним параметрах: високий контроль дотримання технологій, Дст і інших санітарних вимог; експертиза сировини і готової продукції; кращим проробленням фаршу, кращими смаковими якостями, використанням нових коллагенових оболонок, маркіруванням ковбасних виробів, продукцією по розробках заводу, різноманітним асортиментом.
Основними постачальниками на завод сировини є:
«Утковський откормсовхоз»-20 % від загальних закупівель.
«Слобожанський откормсовхоз», Чугуевський район Харківської області – 10 % від загальних закупівель.
«Ніжинський м'ясокомбінат», Чернігівська область – 10 % від загальних закупівель.
«Сватовський м'ясокомбінат», Луганська область – 5 % від загальних закупівель.
Видом контракту є договір.
Завод реалізує свою продукцію в основному в м. Харкові й області, не великий відсоток в інших областях України (Луганської, Дніпропетровської, Донецької, м. Київ).
До 50 % продукції реалізується через фірмову торгову мережу заводу, що складається з 22 фірмових кіосків і магазинів, розташованих у різних районах м. Харкова й області.
Частина продукції, що залишилася, реалізується в торговій мережі міста, основними одержувачами є: 14 універсам, 16 універсам, фірма «Перли», об'єднання сільського харчування, фірма «Семенюта» і інші.
У 1998 році обсяг продажу в грошовому вираженні досяг 9,5 млн. грн., що на 30 % менше, ніж у 1997 році.
Обсяг продажів у тоннах зменшився на 80 % з 1991 року, ця тенденція продовжувалася в 1998 році, коли кількість проданої продукції зменшилося з 12638000 до 7664000.
Підприємство реалізує свою продукцію за вільно-відпускними цінами.
Вільно-відпускні ціни формуються на підставі «Положення про порядок формування і зміни вільних (ринкових) цін і тарифів на продукцію, товари і послуги № 15 від 27.12.1991 р.»
Ціни формуються на підставі закупівельних цін на сировину, вартість переробки з рівнем рентабельності по варених ковбасах, сосискам, сарделькам до 5 %, на копчені вироби до 10 %, копченостям до 25 %.
Вільно-відпускні ціни узгоджуються з основними одержувачами продукції і підписується протокол узгодження вільно-відпускних цін..
У фірмовій торгівлі, у зв'язку з низькою купівельною спроможністю населення, розмір торгової надбавки мінімальний: на варені, сосиски, сардельки без торгової надбавки, на напівкопчені, твердокопчоні ковбасні вироби 5 %, на копченості 10 %.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Контрольна зі стратегічного маркетингу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок