Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Аналіз організації торговельної діяльності ВАТ “М’ясомолторг”

Аналіз організації торговельної діяльності ВАТ “М’ясомолторг”

Назва:
Аналіз організації торговельної діяльності ВАТ “М’ясомолторг”
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,92 KB
Завантажень:
480
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Аналіз організації торговельної діяльності ВАТ “М’ясомолторг”


Приймання товару проводиться в магазині. Якщо постачальник привіз товар до магазину. При централізованій доставці, або може проводитись на складах постачальника. Якщо покупець їде сам за товаром. Товар приймають МВО, які повинні знати правила приймання, а ними є особи, що заключили торговий договір про МВ ними можуть бути продавці, контролери, касири, завідувачі.
Товар до магазину супроводжують такі документи:
накладна, рахунок-фактура і документи про якість товару – це сертифікат відповідності, сертифікат якості, штамп про якість на накладні.
Без цих документів ми не маємо права приймати товар.
В оптовій базі ВАТ “М’ясомолторг”, шофер подає нам документи і ми провіряємо їхню кількість. Якщо товар поступив без тари і звіряємо із кількістю зазначеною в документі, якщо товар затарений в ящиках, коробках, бочках, то зверху на тарі наклеюють етикетку де вказується маркеровка товару, визначають назву товару, брутто, нетто, а якщо товар фасований то кількість одиниць. Дата виготовлення, номер, зберігання і номер стандарту, то ми приймаємо товар на базі нетто, що зазначено в маркеровці і звіряємо із даними супровідних документів.
В оптовій базі ВАТ “М’ясомолторг” приймання товарів по якості здійснюється, органолептичним методом, смак, колір, консистенцію, форму. І якщо не виявили ніяких сумнівів, щодо якості то підписують накладну, ставлять штамп магазину.
В оптовій базі ВАТ “М’ясомолторг” важливу роль в процесі товарообігу відіграють склади, це є цілі споруди або окремі приміщення, які призначені для зберігання товарів, сукупність складів в оптовій торгівлі, становить складське господарство торгівлі.
В базі приймання товарів на складах здійснюється МВО, а ними на складах є комірниця, завідуючі складами. На склад товари поступають автомобільним транспортом. Приймання товарів на складах рекомендується такими інструкціями П6 і П7.
Відпуск товарів з складу проводиться різними способами, найбільш поширений є відпуск товарів через кількість зразків, також через виставкові зали, в яких розміщене обладнання і на ньому виставляють зразки товарів наявних на базі.
У виставковому залі продаж товарів проводять комерсанти, які дають повну характеристику про товар, форму оплати за товар, способи доставки. Вибравши необхідний товар тут же в залі виписують відбірковий лист з ним покупець направляється на склад, і відправлення товарів з складу здійснює МВО, тут же на складі виписується товарно-транспортна накладна в 5 екземплярах. І відібраний товар направляють на ромпу де здійснюється завантаження автомобіля. Товарно-транспортну накладну підписує МВО і якщо товар доставили централізованою доставкою, то його везе шофер-експедитор, який повинен пред’явити 5 екземплярів на прохідній при виїзді з території складу. А 4 екземпляри везе з собою до магазину, після того як в магазин прийняли товар МВО підписує ці 4 екземпляри, 2 залишає в магазині, а 2 шофер бере з собою. Якщо товар одержує представник магазину на складі то підписи накладної везе на склад разом з товарно-транспортною накладною, повинні доповнятися документи про якість, сертифікат відповідності.
Товари, які поступають у продаж повинні бути попередньо підготовлені до продажу.
Підготовка має важливе значення:
товар готовий до продажу;
прискорюється сам процес до продажу товарів;
зростає продуктивність праці, а відповідно зростає товарообіг;
зменшуються товарні витрати;
підвищується рівень культури торгового обслуговування.
Попередня підготовка товарів до продажу складається із ряду операцій, які можна поділити на 2 види:
загальні, що включають в себе – перевірка кількості та якості товарів, визначення ціни на товар, оформлення ярликів цін. Загальні операції властиві для всіх товарів.
спеціальні операції,які властиві конкретному виду товарів.
Особливості підготовки будь-якого товару залежить від виду його, при підготовці хлібобулочних виробів ВАТ “М’ясомолторг” включають такі операції:
сортують по видах і по якості.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему: Аналіз організації торговельної діяльності ВАТ “М’ясомолторг”

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок