Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Бізнес-план на тему: "Створення приватного підприємства по виробництву повітряної кукурудзи"

Бізнес-план на тему: "Створення приватного підприємства по виробництву повітряної кукурудзи"

Назва:
Бізнес-план на тему: "Створення приватного підприємства по виробництву повітряної кукурудзи"
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,41 KB
Завантажень:
541
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Бізнес-план
на тему:
“Створення приватного підприємства по виробництву повітряної кукурудзи “.
Вартість проекту: 2803 грн.
 
Зміст
1. Резюме.
2. Опис галузі та продукту.
3. Маркетинг та збут продукції.
4. План виробництва.
5. Організаційний план.
6. Фінансовий план.
7. Оцінка ризику та страхування.
Резюме
Даний бізнес-план розроблений з метою створення приватного підприємства по виробництву повітряної кукурудзи “Попкорн”.
Розмістити торгову точку планую на місцевому ринку.
В четверг, суботу та неділю торгівельна діяльність буде здійснюватись на ринку, в інші дні - в торгівельному центрі містечка,де проходить велика кількість людей. У своїй діяльності будемо орієнтуватися на вивчення запитів і потреб, але головною задачею є підвищення якості виробленої продукції.Для повноцінного функціонування торгового місця необхідно орендувати 2 м2 .
Загальна вартість проекту 2803 грн.
Суму, якої не вистачає, планується отримати від центру зайнятості, який надає одноразову матеріальну допомогу для організації підприємницької діяльності.
Вид комерційної діяльності є новим для даного регіону, тому вважаю доцільним розміщення такої торгівельної точки.
Отриманий прибуток планую використати на розширення асортименту (солодкий попкорн, ароматизований). В подальшому планується фасовка в одноразові стаканчики та реалізація в торгівельній мережі міста.
Термін окупності складає 2 місяці.
На даний момент відомо кілька дрібних конкуруючих з нами фірм, що не заслуговують на особливу увагу . Ці фірма почала імпортувати в наш регіон подібну продукцію, запропонувавши покупцям товари на 5% дешевше. Але в нашої фірми існує дві переваги перед цією фірмою. По-перше, ми здійснюємо постачання продукції покупцям на багато швидше, ніж інший виробник , що весь товар потрібно поставляти спеціальним транспортом з іншого регіону , і вигрузити продукт в спеціальні склади, якщо вони є . По-друге, ми можемо здійснювати продаж якими завгодно партіями, формуючи кількість партії прямо на складах або підприємстві, що важко зробити нашим конкурентам. Ще один плюс нашої продукції це виграшна обробка виробів і барвисте упакування.
Співробітництво з подібними фірмами є джерелом стабільних грошових надходжень. А надалі може допомогти об'єднанню, створенню з ними єдиного багатопрофільного підприємства.Але найближчим часом підприємство не буде мати великих конкурентів, тому що продукт буде відповідати запитам споживачів (споживач сам визначає вид виробу відповідно до його смаків та запитів). Успішний розвиток справ ґрунтується на тім, що передбачуваний попит на продукцію в перший рік існування має стійку тенденцію до підвищення. Підприємство забезпечує товарові індивідуальність і відповідну якість. Надалі може проглядатися можливість розширення асортименту продукції.
Ціль на наступних етапах розвитку - це постаратися захопити своєю продукцією 50% існуючого ринку м. Рахів, а також 25% ринку області.
Таким чином, ціль роботи:
завоювання потенційних партнерів;
завоювання ринку;
завоювання і підтримка іміджу підприємства;
створення єдиного багатопрофільного підприємства ;
одержання задоволення від своєї роботи.
Опис галузі та продукту.
Виробництво попкорну - бізнес в Україні, який поступово здобуває популярність. У роздрібній торгівлі він зустрічається не так вже часто, принаймні, набагато рідше таких сухих закусок, як чіпси, горішки та крекери.
Це свідчить, зокрема, про те, що виробників, що займаються масовим виробництвом і розфасовкою повітряної кукурудзи, не так багато.
Попкорн - це смачне повітря. Один кілограм зерна кукурудзи для виготовлення попкорна дорівнює 28 літрів пухнастих пластівців готового попкорну.
Попкорн - це просто смачно. У якості "гастрономічної розваги"
перевершує по корисності всі інші - усякі там жирні, заморочливі у вживанні і сміттєві насіннячка, шкідливі для зубів і липкі цукерки, жахливі для Вашої фігури булочки.
Попкорн корисний усім у будь-якому віці. У кінотеатрі й у кафе він гарний у солодких глазурях. Він номінується на пивних фестивалях.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Бізнес-план на тему: "Створення приватного підприємства по виробництву повітряної кукурудзи"

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок