Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Торгова реклама

Торгова реклама

Назва:
Торгова реклама
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,92 KB
Завантажень:
140
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Народногосподарська проблема своєчасного доведення товарів від виробництва до населення, формування попиту на них з урахуванням соц
іально-демографічних особливостей окремих груп споживачів, виховання раціональних потреб людей вимагають використання


Торгова реклама


План


Вступ
Народногосподарська проблема своєчасного доведення товарів від виробництва до населення, формування попиту на них з урахуванням соціально-демографічних особливостей окремих груп споживачів, виховання раціональних потреб людей вимагають використання реклами. Її роль особливо зростає в умовах ринкової економіки, конкурентної середи, постійного оновлення асортименту товарів, ускладнення пристрою і конструкцій багатьох технічних складних виробів, товарів культурно-побутового і господарського призначення. Своєчасна і вичерпна інформація населення про споживчі властивості і способи використання товарів є найважливішою задачею реклами.
Рекламний текст товару.
Аромат «Велоситі»!
Нова лінія «Велосіті» від “Mary Key" наповнена унікальним, насиченим ароматом, який підійде будь-якій жінці, незалежно від віку. Він був створений для вічно молодих, оптимістичних, активних жінок, для тих, хто живе в стилі «Велоситі».
Хвиля екзотики. Вибух задоволення. Дотики тепла. З'єднайте всі ці елементи, і ви отримаєте аромат «Велостіт». Фруктово-квітковий аромат, що передає енергійність і яскравість особистості. Свіжість джунглів, відпочиваючих після тропічної зливи, що передається рідкими ароматами екзотичних рослин, змішаними з справжньою фруктовою феєрією, залишає за собою теплоту лісової поляни, що пригрілася, усіяної стиглими ягодами ожини.
Ноти ніжно переливаються, поступово розкриваючись, як бутон яскравої тропічної квітки. Спочатку захоплюють верхні ноти: квітка банана, зелені тропічні орхідеї, терпкий мангостин. Потім наступає час таємничих середніх нот: квіток розкішного клементина, пелюсток білої азалії, аромадендрона. Екзотичні нижні ноти як би завершують композицію, залишаючи глибокий аромат квіток дерева балза і ягід ожини.
Інгрєдієнти аромату дійсно унікальні: квітка банана з острова Мадагаскар - екзотична квітка, що розпускається на дереві дикого банана, ніколи раніше ще не використовувався в парфюмерній індустрії. Володіє бадьорячим, фруктово-трав'янистим ароматом. Плід мангостина дуже рідкий делікатес з Індонезії, неначе оксамитовий на дотик, володіє терпким, соковитим смаком. Аромадендрон-родич магнолії. Квіти цього дерева розпускаються раптово, щедро насичуючи повітря легким і п'янячим ароматом. Аромат кольорів дерева балза об'єднує квіткові нотки з цікавою домішкою деревних акцентів.
Аромат незвичайний, оригінальний, особливий. Неоднозначний і мінливий, як будь-яка жінка. Кожна зможе додати йому різну відтінки. І вони доповнюють один одну.
2. Приклади використання реклами.
2.1.Вдале використання.
Вдалим прикладом реклами магазина можна назвати парфюмерний відділ магазина ПП «Осауленко» по продажу парфюмерії компанії «Gillette». Товари, що виставляються, групували по серіях «Arctic Ice», «Wild Rain», «Cool Wave», «Pacific Light» на спеціальних фірмових підставках, підібраних за кольором. Це укрупнило вітрину і створило цілісне сприйняття.
Парфюмерія виставлена в коробках, при цьому одна з них обов'язково відкрита для демонстрації покупцеві.
Напіввідкрита сюрпризна коробка розташована з нахилом до покупця.
На вітрині розташовані проспекти і каталоги пропонуємих товарів.
Вітрину добре доповнюють штучні квіти, відповідні кольору товару.
Крім чудово представленої вітрини біля неї стояли підлогові дисплеї “Gillette Chemist" і “Gillette Venus", на яких представлений повний асортимент чоловічої і жіночої бритвеної продукції. Поряд зі стендом стоїть в повний зріст постер з Андрієм Шевченко і запрошує заглянути в цей відділ. У всьому відчувається професійний підхід до реклами.
2.2. Невдале використання.
З моєї точки зору, куток панчішно-шкарпетчаних виробів ПП Носенко в магазині «Буревісник» не зовсім відповідає вимогам реклами і покупців.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Торгова реклама

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок