Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Економічна суть інвестицій. Фактори, що впливають на динаміку обсягів інвестицій

Економічна суть інвестицій. Фактори, що впливають на динаміку обсягів інвестицій

Назва:
Економічна суть інвестицій. Фактори, що впливають на динаміку обсягів інвестицій
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,63 KB
Завантажень:
304
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Контрольна робота
з дисципліни “Інвестиційний менеджмент”
на тему: “ Економічна суть інвестицій. Фактори, що впливають на динаміку обсягів інвестицій ”


Варіант 1
1. Економічна суть інвестицій. Фактори, що впливають на динаміку обсягів інвестицій.
2. Проект, що вимагає інвестицій у розмірі $160000, передбачає отримання річного доходу у розмірі $30000 протягом п'ятнадцяти років. Оцініть доцільність такої інвестиції, якщо коефіцієнт дисконтування – 15%.
Завдання 1
Виробнича і комерційна діяльність підприємств і корпорацій пов'язаназ об'ємами і формами здійснюваних інвестицій. Термін інвестиції походить від латинського слова «invest», що означає «вкладати».
В більш широкому трактуванні вони виражають вкладення капіталу з метою його подальшого збільшення. При цьому приріст капіталу, отриманий в результаті інвестування, повинен бути достатнім, щоб компенсувати інвестору відмову від наявних засобів на споживання в поточному періоді, винагородити його за ризик і відшкодувати втрати від інфляції в майбутньому періоді.
Інвестиції включають всі види майнових і інтелектуальних цінностей, які вкладаються в об'єкти підприємницької діяльності, в результаті якої утворюється прибуток (дохід) або досягається соціальний ефект. Інвестиційна діяльність — вкладення інвестицій і здійснення практичних дій для отримання прибутку або іншого корисного ефекту.
Інвестиції в активи підприємства відображаються у лівій частині бухгалтерського балансу, а джерела їх фінансування — у правій (в пасиві балансу). Вони можуть бути спрямовані в капітальні, нематеріальні, оборотні і фінансові активи. Останні виступають у формі довгострокових і короткострокових фінансових вкладень.
Інвестиції в основний капітал (основні засоби) здійснюються у формі капітальних вкладень і включають витрати на нове будівництво, розширення, реконструкцію і технічне переозброєння діючих підприємств, придбання устаткування, інструментів і інвентаря, проектної продукції і інші витрати капітального характеру. Капітальні вкладення нерозривно пов'язані з реалізацією інвестиційних проектів. Інвестиційний проект — обгрунтовування економічної доцільності, обсягів і термінів проведення капітальних вкладень, включаючи необхідну документацію, що розробляється відповідно до прийнятих стандартів (нормам і правил), а також опис практичних дій по здійсненню інвестицій (бізнес-план).
Джерела фінансування інвестицій (пасив балансу) — власні (нерозподілений прибуток) і позичені та залучені засоби (кредити банків, позики юридичних осіб, аванси, отримані від замовників проектів, державні дотації тощо).
Отже, при розгляді поняття «інвестиції» слід відповісти на три основні питання:
Хто інвестор?
Що він вкладає?
З якою метою і куди?
В ролі інвесторів виступають юридичні особи (підприємства і організації), держава, громадяни України, іноземні юридичні і фізичні особи.
Отже, що можна вкладати?
Авансується капітал в різних формах:
амортизаційні відрахування і чистий прибуток (що залишився після оподаткування підприємств (фірм));
грошові ресурси комерційних банків, страхових компаній і інших фінансових посередників;
фінансові ресурси держави, що мобілізуються в межах бюджетної системи;
заощадження населення;
професійні здібності і навички, а також здоров'я і час вкладника (підприємця).
Основу інвестування складає вкладення засобів в реальний сектор економіки, тобто в основний і оборотний капітал підприємств і корпорацій.
Головними етапами інвестування є:
Перетворення ресурсів в капітальні витрати, тобто процес трансформації інвестицій в конкретні об'єкти інвестиційної діяльності (власне інвестування);
Перетворення вкладених засобів в приріст капітальної вартості, що характеризує кінцеве споживання інвестицій і отримання нової споживацької вартості (будівель, споруд і т. д.);
Приріст капітальної вартості у формі прибутку, тобто реалізується кінцева мета інвестування.
Таким чином, початковий і кінцевий ланцюжки замикаються, утворюючи новий взаємозв'язок: дохід—ресурси—кінцевий результат (ефект), тобто процес накопичення повторюється.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему: Економічна суть інвестицій. Фактори, що впливають на динаміку обсягів інвестицій

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок