Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Організація більярдного клуб

Організація більярдного клуб

Назва:
Організація більярдного клуб
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
8,63 KB
Завантажень:
342
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
БІЗНЕС - ПЛАН
"Організація більярдного клубу"


ЗМІСТ
1. Резюме
2. Опис фірми і послуг, що нею надаються
3. Маркетинг-план
4. Інвестиційний план
5. Організаційний план
6. Фінансовий план
7. Аналіз ризиків
8. Висновки
1. РЕЗЮМЕ
Україна на даному етапі розвитку економіки, надає найбільші фінансові та економічні можливості для отримання прибутку початківцями і вже успішно працюючими бізнесменами, компаніям і фірмам.
Постійно зростає кількість людей, що стають матеріально забезпеченими і здатними витратити певну кількість грошей на проведення свого дозвілля поза домом.
В денний час все більше число успішно працюючих людей стали приділяти свою увагу спорту, підтримці гарної фізичної форми, відвідуючи при цьому тенісні корти, басейни, тренажерні зали. Можна сказати, що ведення здорового способу життя стає звичним.
На фоні постійно зростаючого числа людей, здатних оплачувати свої розваги і завантаженості вже існуючих місць відпочинку надзвичайно привабливо виглядає створення місця, в якому б поєднувалися, як спортивні, так і розважальні послуги, здатні задовольнити клієнтів.
Таким чином, цілями представленого бізнес-плану є:
- розробка та опис шляхів створення організації, що надає спортивно-розважальні послуги, визначення її організаційно-правової форми,
- визначення передбачуваного місця положення створюваної організації на ринку (ринкової ніші),
- опис послуг, що організація буде надавати споживачам,
- аналіз доцільності створення подібної організації з точки зору рентабельності і прибутковості,
- вибір оптимальних шляхів вирішення поставлених в бізнес-плані завдань,
- розробка конкретних заходів, пов'язаних з реалізацією бізнес-плану.
Цей бізнес-план передбачає створення фірми, здатної ефективно працювати на відкритому для всіх, у тому числі і для конкурентів, полі діяльності.
Створення подібної фірми припускає грамотний вибір такої ринкової ніші, де фірма могла б будувати свою довгострокову стратегію. Встановивши перспективну схему налагодження ділових зв'язків, ведучи оптимальну цінову політику, піклуючись про заохочення і підтримку своїх постійних клієнтів, розширюючи спектр своєї діяльності і, тим самим, знижуючи ризики у своїй діяльності.
Такою фірмою може стати більярдний клуб, який запропонує своїм клієнтам різні спортивні ігри та приємну музику.
Сукупна вартість пропонованого справжнім Бізнес-планом проекту складає 6200 $.
Термін окупності проекту 7.2 міс.
2. ОПИС ФІРМИ ТА ПОСЛУГ, ЩО НЕЮ НАДАЮТЬСЯ
Місцем, що поєднує в собі атрибути спортивного відпочинку може бути клуб, що знаходиться в зручному місці та пропонує наступні види послуг:
1. Більярд або американський пул.
2. Дартс.
3. Бар.
Для занять всіма цими спортивними іграми клієнтові абсолютно не потрібна спеціальний спортивний одяг, а обсяг отримуваних задоволень прирівняний до справжніх занять спортом.
Клієнти зможуть скористатися послугами бару, в якому будуть подаватися велика кількість безалкогольних напоїв і коктейлів, із спиртних напоїв будуть представлені різноманітні сорти вина і пива. Більш міцне спиртне в барі буде продаватися за високими цінами, що дозволить створити попит серед клієнтів на легкі напої.
Необхідним атрибутом клубу має бути "хороша" музика. Клієнт, приходячи в цей клуб, отримуватиме цілий комплекс послуг, які в даний момент пропонуються частково небагатьма місцями відпочинку.
Клуб повинен бути оформлений на високому рівні і пропонувати послуги відмінної якості, тобто постачати на ринок конкурентоспроможну послугу.
Оскільки попит на спортивні розваги є постійним і мало залежить від сезонності, то питання заняття клубом частини сегмента ринку розваг в Україні є лише питанням створення переваг перед іншими конкурентами вже знаходяться на цьому ринку. (табл.1)
Таблиця 1
Переваги в порівнянні з конкурентами | Недоліки | Заходи подолання недоліків
1. Комплексна пропозиція послуг
2. Зручність паркування автомобіля, близькість до автотранспортних магістралей
3. Оригінальність інтер'єру
4. Чітке визначення сегмента ринку на який орієнтовані послуги | 1.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Організація більярдного клуб

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок