Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Маркетингова комунікаційна політика та особливості реклами на промисловому ринку

Маркетингова комунікаційна політика та особливості реклами на промисловому ринку

Назва:
Маркетингова комунікаційна політика та особливості реклами на промисловому ринку
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,52 KB
Завантажень:
308
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Вступ.
Комунікації та реклама є істотними інструментами маркетингу. Саме для розкриття важливих питань стосовно реклами та політики маркетингових комунікацій і написана ця робота. Але спершу я хотіла би приділити кілька слів основним поняттям взагалі усього курсу маркетингу.
Маркетинг — комплексна система організації і керування господарською діяльністю підприємства (фірми, об'єднання і т.п.). заснована на вивченні стану і перспектив розвитку ринку, що забезпечує цілеспрямоване формування попиту на продукцію (товар, послуги) споживчого і виробничого призначення. Це сукупність організаційно-технічних, фінансових, комерційних і інших функцій підприємства по розробці нової продукції, її виробництву і збуту на основі усебічного вивчення і прогнозування попиту, цін, використання реклами, стимулювання виробництва, застосування сучасних способів збереження і транспортування, технічного й іншого видів обслуговування, активно сприяючому просуванню товарів до споживача.
Маркетинг — це і спосіб керування підприємством, де кожне рішення приймається з урахуванням того впливу, що воно буде мати на замовника, споживача продукції; це і координація, керування, планування всієї діяльності підприємства, спрямовані на зростання прибутку, повне задоволення потреб замовників і споживачів.
Функції маркетингу— це види діяльності, що включають вивчення і прогноз розвитку ринку, планування виробництва товарів (послуг), ціни, збуту, сервісне обслуговування, контроль і аналіз отриманих результатів. Маркетинг орієнтує виробника на випуск такої якості і кількості продукції і послуг, необхідних споживачу, які повинні постійно користатися і підтримуватися попитом на ринку.
Стратегія маркетингу — вибір перспективної мети виробничо-збутової діяльності фірми (підприємства), форм конкуренції, концепції маркетингу, розрахованих на досягнення в майбутньому: максимальної ефективності намічуваних заходів (одержання максимального прибутку, задоволення попиту на ринку і т.п.). Включає пошук, ринкової ніші і конкретного споживача, визначення термінів початку і закінчення діяльності підприємства на даній ділянці ринку, виявлення факторів конкурентноздатності і прибутковості.
Маркетингова діяльність — діяльність підприємства (фірми, підприємця і т.п.), зв'язана з усебічним вивченням і прогнозуванням попиту, цін, використання реклами, стимулювання виробництва, застосування сучасних способів збереження і транспортування, технічних і інших видів обслуговування, що активно впливають на просування товарів до споживача.
1. Суть, цілі та засоби комунікаційної політики.
Комунікативна політика - перспективний курс дій підприємства і наявність у нього такої обґрунтованої стратегії використання комплексу комунікативних засобів (комунікативний мікс) і організації взаємодії з усіма суб'єктами маркетингової системи, що забезпечує стабільну та ефективну діяльність по формуванню попиту і просуванню товарів і послуг на ринок з метою задоволення потреб покупців і одержання прибутку; розробка комплексу стимулювання, тобто заходів щодо забезпечення ефективної взаємодії бізнес - партнерів, організації реклами, методів стимулювання збуту, зв'язку з громадськістю та персональним продажем. 
Особливістю маркетингових комунікацій є те, що вони відбуваються між людьми в процесі обміну товарами на ринку цих товарів.
Найпростішою моделлю комунікацій, яка характеризує про-цес обміну інформацією взагалі та в процесі маркетингових комунікацій зокрема, є така: джерело інформації —> послання —> отримувач інформації. Обов'язкова умова — наявність зворот-ного зв'язку.
Які ж здобутки загальної теорії та практики політики маркетингових комунікацій вико-ристовують сучасні маркетингові комунікації?
Один із теоретиків комунікацій визначив три головні етапи їхнього розвитку:*
перший — доіндустріальний (комунікація відбувалася осо-бисто в процесі ділових відносин);*
другий — зв'язаний з появою різноманітних друкованих ви-дань після першої індустріальної революції, які зробили комуні-кативну аудиторію справді масовою;*
третій — телевізійний, покликаний до життя другою індус-тріальною революцією, коли людина почала засвоювати моделі поведінки ще до того, як навчилася читати.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Реферат на тему: Маркетингова комунікаційна політика та особливості реклами на промисловому ринку

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок