Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Основні ресурси інформаційних систем менеджменту

Основні ресурси інформаційних систем менеджменту

Назва:
Основні ресурси інформаційних систем менеджменту
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,99 KB
Завантажень:
290
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Основні ресурси інформаційних систем менеджменту


ЗМІСТ
ВСТУП
Інформаційний менеджмент з'явився як визнання факту, що інформація є абсолютно необхідним ресурсом для того, щоб менеджмент був систематичний. Сучасний суспільний розвиток нерозривно пов'язаний з розвитком інформаційних технологій та систем управління. Використання інформаційних систем менеджменту впливає на ефективність управління організацією.
Актуальність роботи. В роботі розглядається нова сучасна інформаційна концепція менеджменту як триєдиного нового інструменту роботи - комп'ютера, нової методології керування, що базується на системному підході, теорії і методах прийняття рішень, математичному моделюванні, і впровадження цього ефективного сплаву в практику менеджменту. Методологія управління, що розглядається, спирається на інформаційні технології, охоплює всі основні етапи прийняття управлінських рішень: від виявлення проблем, пошуку ідей їхнього рішення - до побудови математичних моделей і одержання оптимального результату.
Метою роботи є всебічний аналіз основних ресурсів інформаційних систем менеджменту.
Предметом досліджень курсової роботи є: інформація як ресурс; інформаційні системи в менеджменті, використання Internet в бізнесі.
У даній роботі визначається саме поняття інформації як ресурсу управління, проводиться розгляд основних ресурсів інформаційних систем менеджменту, також розглядається Internet-технології управління. Вивчення таких питань корисне з практичної точки зору для сучасного менеджера у будь-якій сфері, а також познавальне з економічної точки зору.
Завдання керівників компаній з використанням інформаційних технологій спробувати виразити стратегічні цілі, які сприяють свободі від стратегічних обмежень та появі нових можливостей та вимірювання їх досягнення в кількісному виразі.
ІНФОРМАЦІЯ ТА ЇЇ ВЛАСТИВОСТІ
Інформація, за визначенням, є "отримане або придбане знання про конкретний факт або подію". Таким чином, інформація не є по суті простий набір фактів, цифр, графіків або діаграм. Інформація - це знання, отримане з метою його використання надалі.
Інформацію можна визначити як цілеспрямовану оброблену сукупність данних. Знання мають дві складові, тобто вербальні знання теорій, та невербальні - це вміння та навички зокрема в нашому випадку це вміння керувати та коордінувати діяльність і приймати відповідні рішення. Спостережна модальність знання вторинна щодо успішно досягнутих цілей. Мудрість керівництва компанії в практиці прийнято називати компетентністю, тобто людина знає чому і коли потрібні вибирати ти чи інші приорітети а не деякі інші. Здібність поширення знань у відповідній галузі на суспільство є важливим аспектом управління знань.
Менеджери в сфері інформаційного менеджменту займаються розробкою і контролем систем, що обробляють і розподіляють інформацію. Інформація має всі ознаки ресурсу. Вона безумовно необхідна для будь-якої фірми чи організації. Для її збору, збереження, передачі і відображення потрібні кошти. Вона, як і інші ресурси, має визначені якості - своєчасність, точність та достовірність, методи представлення, доступність. Системи обробки інформації можуть доставляти її з різною швидкістю, з великою або меншою якістю, у формі тексту, цифрових даних або зображень. Розглянемо деякі з властивостей інформації, що необхідні для прийняття на її основі рішень:
- Точність. Інформація повинна бути безпомилковою й об'єктивною. Для досягнення цього можуть знадобитися багаторазові і незалежні одна від одної перевірки.
- Своєчасність. Інформація повинна бути доступна тоді, коли вона необхідна, не пізніше. Спізніла інформація може привести до неприпустимих помилок і затримок.
- Доречність. Інформація повинна відповідати на визначені питання, відповідь на які необхідна у даний момент. Інформація може бути точною і своєчасною, але зовсім не мати стосунку до справи.
- Форма представлення. Інформація повинна бути представлена в тій формі, у якій її обробка найбільш зручна в даний момент. Часто інформація, що представлена в незручному або незнайомому форматі попросту ігнорується.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему: Основні ресурси інформаційних систем менеджменту

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок