Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Види маркетингу залежно від маркетингової діяльності

Види маркетингу залежно від маркетингової діяльності

Назва:
Види маркетингу залежно від маркетингової діяльності
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,06 KB
Завантажень:
486
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Контрольна робота
з дисципліни: „Маркетинг”
на тему: „Види маркетингу залежно від маркетингової діяльності”


Завдання, типи і сфери використання маркетингу
Класичними завданнями маркетингу є:
якісніше задоволення потреб;
підсилення адресності продукції
обґрунтування доцільності і необхідності виробництва тієї або іншої продукції;
організація діяльності для розробки і тестування зразків виробів, що плануються до випуску;
визначення оптимальних розмірів масового виробництва їх;*
розробка цінової політики;
організація збуту і вдосконалення засобів реалізації товарів, що виробляються, особливо нових;
організація ефективніших форм реалізації;
ефективний розвиток виробничо-збутової діяльності;
координація всієї поточної діяльності підприємства для оперативного управління виробництвом, збутом, транспортуванням і роздрібним продажем товарів, а також рекламою і пропагандою, технічним і післяпродажним сервісним обслуговуванням покупців.
Залежно від характеру в той чи інший момент на ринку ста-ну попиту і рівня бажаного попиту використовують відповід-ний тип маркетингу (рис. 1.1).
Конверсійний маркетинг пов'язаний з негативним попитом. Негативний попит – це така ситуація, за якої всі або більшість потенційних покупців на ринку нехтують певним товаром або послугою.
Негативний попит — часте явище на ринку, яке поширюєть-ся на більшість товарів і послуг. Вегетаріанці, наприклад, є но-сіями негативного попиту на м'ясо всіх видів, інші споживачі — негативного попиту на різноманітні ліки і под.
Завданням управління маркетингом при негативному попиті, особливо за наявності сприятливих умов для пропозиції товарів, є розробка такого плану, який буде сприяти зародженню попиту на відповідні товари, а в перспективі— розвитку його до рівня, домірного до пропозиції товарів.
Рис. 1.1. Типи маркетингу залежно від стану попиту
Стимуляційний маркетинг застосовують, коли немає попиту в потенційних покупців на запропонований товар (послугу). Попиту може не бути в трьох випадках. Перший — це коли відомі товари сприймаються як товари, що втратили всяку цінність - (наприклад, механізми, зняті з виробництва і післяпродажного , обслуговування, до яких вже не випускають запасних частин). Другий випадок — це коли товари сприймаються як товари, які мають цінність, але не на цьому ринку (наприклад, човни в тій місцевості, де немає водоймища). Третій випадок — це коли на нові товари, що появляються на ринку, попиту немає, тому що ринок не підготований до сприйняття нових споживчих власти-востей (наприклад, принципово нова технологічна лінія). Зав-дання стимулювання попиту в подібних ситуаціях можна вирі-шувати на трьох напрямах. Перший напрям — це прив'язка товару або послуг до будь-якої з потреб — наприклад, пропонування цих механізмів як джерел запасних деталей власником аналогічних товарів, куплених багато років тому. Другий напрям — це зміна об'єктивних умов для того, щоб надати цьому товару споживчої цінності. Так, виробники моторних човнів можуть спробувати викликати попит на свою продукцію в безводній місцевості, створивши штучне водоймище. Третій напрям – це широка пропаганда (а не лише реклама, що є комерційною частиною пропаганди взагалі) цього виробу.
Маркетинг, що розвивається. Його завданням є процес пере-творення потенційного попиту в реальний. Фахівець в галузі маркетингу має уміти визначати потенційний попит і коорди-нувати всі маркетингові функції з метою розвитку ринку в по-трібному напрямі. Потенційний попит буває тоді, коли у відомої частини споживачів виникає потреба в якійсь речі (у блазі), якої, однак, ще не має у формі конкретного товару або послуги. По-тенційний попит відкриває можливості для створення такого товару або послуги. Маркетинг, що розвивається, пов'язаний також з попитом на товар, який ще формується.
Прикладів потенційного попиту на товари і послуги можна навести чимало. Так, більшість курців мріють про сигарети, що не містять шкідливих речовин для організму.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: Види маркетингу залежно від маркетингової діяльності

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок