Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Комунікативна політика підприємства

Комунікативна політика підприємства

Назва:
Комунікативна політика підприємства
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,74 KB
Завантажень:
444
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему
Комунікативна політика підприємства


1.Концепції реклами
(місце рекламних заходів у комерційній діяльності підприємства)
Будь-яке підприємство чи фірма , що працююь у сучасному бізнесі для успішного розв'язання багатьох проблем (особливе місце серед яких посідає збут продукції ) вимушені використовувати ті чи інші рекламні заходи. Їх ефективність залежить передусім від двох суттєвих факторів , а саме:
а) суми вкладених підприємством коштів у рекламу (практично прямопропорційно)
б) рівня компетентності виконавців рекламних заходів
Слід відмітити , що сьогодні видів та способів реклами , а також масштаби рекламних кампаній є практично необмеженими (зараз вже є чимало професіоналів, які роблять свій бізнес на рекламі - допомагають рекламодавцям ефективно розміщати рекламні повідомлення).
Необхідність же проведення рекламних кампаній зумовлена ще й тим , що реклама сама по собі призначена донести до покупців певні повідомлення (ціни, знижки , умови роботи, новий товар тощо) які в умовах сучасного ринку піприємствам доводиться здійснювати все частіше.
.Все , що робиться в рекламі повинно бути єдиним в свому роді.Не можна без кінця давати одне і те ж рекламне оголошення з року в рік підходити з одними і тими ж прийомами переконання до покупців.
Тому в світі вже давно приийно виділяти певну конкретну частку своїх доходів саме на рекламу (відповідним службам необхідно лише розробити програму рекламних заходів та вкластись у передбачеий компаніями для цього бюджет).Оскільки на покупців "насідаюь" всі кому не лінь , то для реального донесення інформації до покупців , потрібно подолати весь цей "шум" , іншими словами голосніше кричати (витрачати більше грошей), або бути більш привабливим (витонченіше налагоджувати контакти), або ж розумнішим (винаходити нові способи дії на канали розповсюдження інформації). Ось по цій причині у багатьох галузях на рекламні заходи витрачаюься значні кошти.
Середньосвітові співвідношення рекламних бюджетів
до обороту компанії у різних галузях
ГАЛУЗЬ | ДОЛЯ РЕКЛАМНОГО БЮДЖЕТУ ВІД ОБОРОТУ , %
Автомобільна промисловість | 4,5
Сигарети | 3,9
Комп'ютерне та офісне обладнання | 1,6
Комунікаційне обладнання | 1,3
Алкогольні напої | 4,3
Авіакомпанії | 1,2
Безалкогольні напої | 7,4
Книговидання | 8,5
Телебаченя | 1,3
Фармацевтика | 2,6
Харчова промисловість | 4,0
Деревообробна промисловість | 6,9
Отже в середньому цей показник лежить в межах 3 %
Що ж стосується алкогольних напоїв , то відрахування на рекламу тут в межах дещо більших - 4,0…4,5 % річного обороту підприємства.
2.Елементи форм для реклами реклами
1.
Друкована реклама
(реклама в газетах , журналах , випуск рекламної продукції)
На цей вид реклами , як правило , виділяється найбільше бюджетних коштів ніж на будь-який інший вид реклами ( виключенням є лише національні та міжнародні марки , що рекламуюься в основному через телебачення )
Рекламні кампанії найкраще розпочинати якраз з спеціалізова- них журналів та інформаційних видань , яких сьогодні видаєься велика кількість (призначені вони як для професіоналів , так і для торгових посередників ) а також з різноманвтних газет ( читачі яких і є нашою цільовою аудиторією )
Тут слід відмітити , що мистецтво створення друкованої рекла- ми одне з основних для спеціалістів з маркетингу . Статистика говорить , що реклама не обов'язково повинна бути кольоровою , чи дуже великою (хоча , безумовно , це теж має значення). Для того щоб реклама була дієвою , вона повинна бути… розумною. Причому щоб на неї звертали увагу ВСІ БЕЗ ВИНЯТКУ.
Хорший ефект могла б дати реклама в обласних газетах-оголошен- нях ( подібних нашому "Анонс-контракту" ) тих регіонів , де ми продаємо чи плануємо продавати свою продукцію.
Іншим способом друкованої реклами є випуск рекламних проспектів. І хоча вони не переслідують ніяких маркетингових цілей , зате вони створюють првабливий імідж підприємству , інформують покупців про продукцію ( сюди , до речі ,можна також включити інформацію наприклад про знижки на продукцію , приваливі форми співробітництва , тощо ) Подібні проспекти можна було б поширювати серед наших "найбільших" клієнтів , а також на спеціалізованих виставках у горілчаній промисловості.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Комунікативна політика підприємства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок