Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Ринок покрівлі

Ринок покрівлі

Назва:
Ринок покрівлі
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,65 KB
Завантажень:
197
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
РЕФЕРАТ
Ринок покрівлі


Сьогодні на вітчизняному будівельному ринку пропонується велика кількість покрівельних матеріалів різноманітних виробників починаючи від ведучих із світовим ім'ям фірм із так-званих розвинених країн і закінчуючи невеликими вітчизняними виробниками. Причому протягом останніх 5…6 років існує тенденція постійного збільшення асортименту пропозиції покрівлі на українському ринку. І як показує досвід сусідніх держав, вона швидше за все триватиме й надалі (більшість операторів ринку стверджує, що зараз їм ще "не тісно").
Якщо говорити про ринок покрівлі в останні 2-2,5 роки, то можна сказати, що він вже є більш менш цивілізованим (мається на увазі, що споживач зараз справді вже має з чого вибирати і вже не кидається на перший-ліпший покрівельний матеріал "Made in не наше", як це було в перші роки "вільної" економіки. До речі, саме цим і пояснюється найбільша частка метало черепиці на українському ринку серед "нових" покрівель сьогодні і особливо раніше - ця покрівля по суті першою "розкрутилась" у нас).
Зараз пропонована продукція відрізняється не лише торговими марками, але й якістю, різними гарантіями, ціною. Враховуючи те, що покрівля завжди була одним з найважливіших елементів будь-якої споруди, то пошук оптимального рішення для споживача є досить складним завданням. І як не існує ліків від усіх болячок, так і не може бути універсальної покрівлі. Тому в такій ситуації особливого значення набуває вміння продавця переконати, чому саме його продукція є найкращою серед інших. Іншими словами, потрібно вміло показувати "козирі" того чи іншого виду покрівлі (і в принципі немає такої покрівлі, яка б не мала певних переваг).
Серед вельми широкого асортименту конкуруючих з шифером азбестоцементним покрівельних матеріалів, які можна об'єднати в групи, варто відмітити наступні:
Метало черепиця
Євро шифер
Черепиця бітумна
Євро руберойд
Безумовно, це ще не всі види покрівлі, але саме ці дахівки зараз "правлять бал" у більшості європейських країн.
Отже, спочатку спробуємо розібратись що це таке ?
Метало черепиця
Ще кілька років тому в Україні взагалі ніхто не виробляв цієї дахівки. Вона була лише імпортованою (Фінляндія, Швеція, Польща). Проте вже починаючи з 1997 року метало черепицю почали виготовляти новостворені вітчизняні підприємства, які починали з торгівлі нею (а згодом оцінивши перспективу, вирішили цей матеріал виготовляти).
Технологія
Звідки "це" береться ?
Класична схема виробництва наступна: за кордоном закуповують готовий лист вкритий цинком і пластиком (Фінляндія, Швеція, або для здешевлення продукції - сталь з Новолипецького меткомбінату - Росія), який тут пресують на імпортних установках. Зараз в Україні метало черепицю в основному виготовляють такі підприємства:
ПП "Гіпрон" (засн.1997 р. - м. Біла Церква, Київської обл.)
ДП "Фінпрофіль" (1998 р.- смт. Печеніги, Харківської обл.)
ЗАТ "Rannila Kyiv" (1998 р. –м Київ)
ТзОВ "Альбатрос" ( 1999 р. - м. Дніпропетровськ)
"ТПК-Профіль" ( 2000 р. - м. Яворів, Львівської обл.)
ТзОВ "Майстер-Профі" (2000 р. - м. Дніпропетровськ)
Використання:
Метало черепицю застосовують як при нежитловому будівництві - (установи, офіси, магазини), так і в приватному (менш заможніші забудовники).
Переваги: Недоліки:
простота монтажу - погана шумоізоляція
невелика вага даху - невелика товщина
широка гамма кольорів - не дуже стійка до агресивного
багато аксесуарів навколишнього середовища
Черепиця бітумна (покрівельна плитка)
Останнім часом на зміну старій-добрій керамічній черепиці все частіше приходить бітумна (інакше її ще називають покрівельною плиткою)
 
Технологія
Звідки "це" береться ?
Сьогодні на вітчизняному ринку найбільш повно представлена продукція з Чехії, Польщі, Італії, Бельгії та Канади. Що ж до вітчизняних виробників, то поки що інформації про те, що на ринку продається наша черепиця немає, хоча не виключено, що хтось вже розробляє власне виробництво.
Використання:
Найширше черепиця використовується у приватному будівництві (черепична покрівля завжди асоціювалась з затишком і достатком).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Ринок покрівлі

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок