Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Готель «Коломия»

Готель «Коломия»

Назва:
Готель «Коломия»
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
567,19 KB
Завантажень:
361
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Готель «Коломия»

Зміст

Вступ……………………………………………………………………3

Розділ І. Розвиток готельного господарства в Україні та світі 5

1.1. Сучасні тенденції розвитку індустрії гостинності в Україні… 5

1.2. Розвиток готельного господарства в світі…………………… .9

1.3. Сутність та економічне значення ресторанного господарства при готелях……………………………………………………………12

Розділ ІІ. Готель «Коломия» в системі готельного господарства України……………………………………………………………… 14

2.1. Загальна характеристика підприємства……………………… .14

2.2. Технологія готельних послуг……………………………………20

2.3.Якість обслуговування клієнтів у ресторані готелю «Коломия»…………………………………………………………….26

Розділ ІІІ. Шляхи поліпшення та удосконалення діяльності готелю «Коломия» в контексті розвитку готельного бізнесу………………30

Висновок………………………………………………………………37

Перелік використаних джерел……………………………………….39

Додаток……………………………………………………………… 40

Вступ

Готельне господарство є однією з складових туристської індустрії. Матеріальна база, що призначена для розміщення туристів, посідає одне з перших місць при формуванні туристичної інфраструктури, бо якість проживання та відповідне обслуговування рішуче впливають на рівень туристичного сервісу. А отже, готельна індустрія стає швидко зростаючим бізнесом, що приносить значні грошові надходження, в тому числі валютні. Вітчизняна готельна галузь стає невід’ємною складовою світового готельного господарства.

Гостинність - сфера готельного й ресторанного бізнесу є провідним чинником і базою величезної індустрії туризму.

Готель - це щось більше, ніж просто місце для ночівлі, він багато в чому визначає спосіб життя - на той час, поки триває подорож, доки гість проживає у готельному номері.

Індустрія гостинності - це індустрія, що працює на благо людей. Це – потужний механізм, що активно функціонує та розвивається, вимагаючи при цьому максимальної підтримки з боку держави та більших інвестицій.

Індустрія гостинності є найважливішим елементом соціальної сфери. Вона відіграє важливу роль у підвищенні ефективності громадського виробництва, та відповідно, росту життєвого рівня населення.

Слово « гостинність»(фр.hospice) – притулок подорожніх, благодійний дім.

Гостинність як науковий термін визначає систему заходів та порядок їх здійснення з метою задоволення найрізноманітніших побутових, господарських і культурних запитів гостей туристських підприємств, їх запобігливого обслуговування, надання низки послуг.

Термін «гостинність» введений в 1982 р. на конференції національних асоціацій готелів і ресторанів ЄЕС.

Івано-Франківськ є центром реалізації Програми Європейського Союзу по розвитку туризму в Карпатському регіоні, який здійснюється за підтримки Європейських фінансових інституцій. Місто має належний рівень розвитку транспортних терміналів (аеропорт, вокзал). Сприятливу екологію, велику кількість пам’яток архітектури різних епох і стилів, заповідну історичну зону в місті, збережені культурні міри контексту Європейського міста, потужні мистецькі осередки і мистецько-фестивальний імідж.

Метою дослідження курсової роботи є аналіз надання технології туристичних послуг готелем «Коломия», ознайомлення з роботою туристичного підприємства, основними напрямами діяльності, визначення рівня та якості надання послуг.

Методи дослідження – описовий, порівняльний, структурний.

Структура роботи – робота складається зі вступу, трьох розділів, висновків та списку використаної літератури та додатку.

Розділ І. Розвиток готельного господарства в Україні та світі

1.1.Сучасні тенденції розвитку індустрії гостинності в Україні

Розвиток готельного господарства в Україні сьогодні стримується низкою чинників [12,с.80]:

Ø економічна криза;

Ø недоліки в роботі фінансово-банківської системи;

Ø обмежена платоспроможність населення;

Ø недосконала податкова система.

Законодавчо-правова база не відповідає вимогам сьогодення, немає інструкцій та інших нормативних документів, які були б логічно взаємопов’язані і не суперечили один одному.

Слід відзначити відсутність необхідної інфраструктури, відповідних сервісних умов, що, в свою чергу ,позначається на рівні якості обслуговування туристів. Стан сфери послуг не відповідає потенційним можливостям держави, яка має все для розвитку туристичної інфраструктури:

Ø природні умови;

Ø історико-культурні ресурси;

Ø трудові та матеріальні ресурси.

Програмою розвитку туризму передбачено будівництво 78 нових готелів та інших об’єктів на 15.7тис.місць, а також проведення реконструкції 61 об’єкта на 21.5тис.місць.

Готельний бізнес України сприятиме презентаціям регіональних інвестиційних ідей та проектів, пропозиціям готелів, ресторанів для потенційних інвесторів, розвитку франчайзних мереж, інвестуванню в рекреаційний і санаторно-курортний сектор, формуванню маркетингових систем, рекламно-інформаційному забезпеченню, а саме [1,с.121]:

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: Готель «Коломия»

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок