Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> з Операційного Менеджменту

з Операційного Менеджменту

Назва:
з Операційного Менеджменту
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,20 KB
Завантажень:
334
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Контрольна робота з Операційного Менеджменту


Зміст
Проектування робіт і нормування праці по операціях.
Загальний Менеджмент якості (TQM).
Задача.


Проектування робіт і нормування праці по операціях.
Там де режим роботи задається технологією, основою більш раціонального використання часу і подання його втрат є нормування, тобто визначення норм і нормативів його витрат.
Під нормою часу розуміється його регламентований розмір, необхідний для виробництва одиниці продукції, її праці, або виконання тієї або іншої роботи одним або групою виконавців відповідної кваліфікації у визначиних організаційно - технічних і природно - кліматичних умовах.
Встановлюється норма в людино – днях або людино – годинах і включає такі елементи: норму підготовчого часу, норму основного і допоміжного часу, норми часу на організаційно – технічне обслуговування установлення й інших виробничих об’єктів, перерви, обумовленні технологією й організацією виробництва, на відпочинок і особисті потреби.
Підсумування норм ручних і машино – ручних робіт в основному норм кладуться нормативи часу, тобто його затрати що регламентуються на виконання окремих виробничих операцій, установлені для звичайних умов з урахуванням застосування передових прийомів і методів праці виконаннями відповідної кваліфікації, сучасного устаткування.
Крім норм і нормативів часу на виробництво, визначають норми затрат часу на відпочинок, що знаходиться в залежності від ступеня стомлюваності працівників, при виконанні окремих видів робіт. Вони ґрунтуються на спеціальних наукових рекомендаціях і виражаються у відсотках до оперативного часу. Зокрема доцільною використовувати для компенсації затрат у наслідок:
Планування часу керівників і спеціалістів. Планування праці, як і планування взагалі, є першим обов’язком будь – якого керівника, але на жаль, як показують дослідження, вітчизняні менеджери приділяють цьому не багато часу – у 3,5 разу менше , чим їхні американські колеги, на оперативну роботу – по всіх мірках менш важливу – витрачається на третину більше.
Процес планування часу починається з постановки задач, для чого на майбутній період складається перелік справ і можливих перешкод, на подолання проблем визначений час. Згодом цей перелік регулярно доповнюється, обновляється, коректується шляхом виключення з нього того, що на справді є не суттєвим. Планування часу дає можливість керівнику сформувати оптимальну структуру робочого дня і скласти його розклад.
Планування часу, відведеного на рішення таких або інших проблем, здійснюється з урахуванням іншої раціональної черговості. Тобто спочатку плануються справи з фіксованим терміном виконання або потребою значних витрат часу, а також не приємні задачі, відкладення яких на потім не бажано.
На практиці існує декілька типів планів використання часу;
Довгострокові;
Середньострокові;
Короткострокові;
2. Загальний Менеджмент якості (TQM).
Якщо завдання це поставити підприємцям та бізнесменам, сьогодні на превеликий жаль, в Україні на нього зможуть відповісти, мабуть, не більш одного з десяти чи навіть з п’ятдесяти. А вже прив’язати це поняття до суворих рішень української діяльності, української економіки, - про це запитується в нас дуже мало.
TQM – це загальний менеджмент якості в 21-му ст.., яке назване століттям якості. Кращі з фірм Японії та західних країн вже тепер на практиці реалізують переваги цієї стратегії, демонструючи світові її колосальні можливості.
Прийняти методологію TQM – означає забезпечити безперервну участь кожного працівника в процесах поліпшення якості, перейти на нові принципи діяльності в галузі менеджменту якості. Це означає отримати суттєві переваги в бізнесі 21-го ст.. Це означає стати кращим.
Впровадження принципів TQM – це, крім усього іншого, зміна психології, усвідомлення усіма працівниками, що успіх фірми залежить від сумлінності кожного працівника, від його бажання принести максимальну користь своїй фірмі.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему: з Операційного Менеджменту

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок