Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> з Операційного Менеджменту

Загрузка...

з Операційного Менеджменту

Назва:
з Операційного Менеджменту
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,20 KB
Завантажень:
334
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Контрольна робота з Операційного Менеджменту


Зміст
Проектування робіт і нормування праці по операціях.
Загальний Менеджмент якості (TQM).
Задача.


Проектування робіт і нормування праці по операціях.
Там де режим роботи задається технологією, основою більш раціонального використання часу і подання його втрат є нормування, тобто визначення норм і нормативів його витрат.
Під нормою часу розуміється його регламентований розмір, необхідний для виробництва одиниці продукції, її праці, або виконання тієї або іншої роботи одним або групою виконавців відповідної кваліфікації у визначиних організаційно - технічних і природно - кліматичних умовах.
Встановлюється норма в людино – днях або людино – годинах і включає такі елементи: норму підготовчого часу, норму основного і допоміжного часу, норми часу на організаційно – технічне обслуговування установлення й інших виробничих об’єктів, перерви, обумовленні технологією й організацією виробництва, на відпочинок і особисті потреби.
Підсумування норм ручних і машино – ручних робіт в основному норм кладуться нормативи часу, тобто його затрати що регламентуються на виконання окремих виробничих операцій, установлені для звичайних умов з урахуванням застосування передових прийомів і методів праці виконаннями відповідної кваліфікації, сучасного устаткування.
Крім норм і нормативів часу на виробництво, визначають норми затрат часу на відпочинок, що знаходиться в залежності від ступеня стомлюваності працівників, при виконанні окремих видів робіт. Вони ґрунтуються на спеціальних наукових рекомендаціях і виражаються у відсотках до оперативного часу. Зокрема доцільною використовувати для компенсації затрат у наслідок:
Планування часу керівників і спеціалістів. Планування праці, як і планування взагалі, є першим обов’язком будь – якого керівника, але на жаль, як показують дослідження, вітчизняні менеджери приділяють цьому не багато часу – у 3,5 разу менше , чим їхні американські колеги, на оперативну роботу – по всіх мірках менш важливу – витрачається на третину більше.
Процес планування часу починається з постановки задач, для чого на майбутній період складається перелік справ і можливих перешкод, на подолання проблем визначений час. Згодом цей перелік регулярно доповнюється, обновляється, коректується шляхом виключення з нього того, що на справді є не суттєвим. Планування часу дає можливість керівнику сформувати оптимальну структуру робочого дня і скласти його розклад.
Планування часу, відведеного на рішення таких або інших проблем, здійснюється з урахуванням іншої раціональної черговості. Тобто спочатку плануються справи з фіксованим терміном виконання або потребою значних витрат часу, а також не приємні задачі, відкладення яких на потім не бажано.
На практиці існує декілька типів планів використання часу;
Довгострокові;
Середньострокові;
Короткострокові;
2. Загальний Менеджмент якості (TQM).
Якщо завдання це поставити підприємцям та бізнесменам, сьогодні на превеликий жаль, в Україні на нього зможуть відповісти, мабуть, не більш одного з десяти чи навіть з п’ятдесяти. А вже прив’язати це поняття до суворих рішень української діяльності, української економіки, - про це запитується в нас дуже мало.
TQM – це загальний менеджмент якості в 21-му ст.., яке назване століттям якості. Кращі з фірм Японії та західних країн вже тепер на практиці реалізують переваги цієї стратегії, демонструючи світові її колосальні можливості.
Прийняти методологію TQM – означає забезпечити безперервну участь кожного працівника в процесах поліпшення якості, перейти на нові принципи діяльності в галузі менеджменту якості. Це означає отримати суттєві переваги в бізнесі 21-го ст.. Це означає стати кращим.
Впровадження принципів TQM – це, крім усього іншого, зміна психології, усвідомлення усіма працівниками, що успіх фірми залежить від сумлінності кожного працівника, від його бажання принести максимальну користь своїй фірмі.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему: з Операційного Менеджменту

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок