Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Маркетинг інформаційних продуктів і послуг

Маркетинг інформаційних продуктів і послуг

Назва:
Маркетинг інформаційних продуктів і послуг
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,30 KB
Завантажень:
244
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Маркетинг інформаційних продуктів і послуг


Зміст


Вступ
Тема даної роботи – “Інформаційна технологія розрахунків цін на товари”.
Мета написання даної роботи полягає в дослідженні питань, пов’язаних з особливостями та напрямками використання інформаційних технологій в сфері розрахунків цін на товари.
Основними завданнями при написанні роботи стали:
підбір та аналіз літературних джерел, присвячених проблемам маркетингу інформаційних продуктів і послуг;
узагальнення отриманих даних;
оформлення результатів дослідження у вигляді дійсної роботи.
Актуальність теми полягає в тому, що економістам, бухгалтерам, маркетологам підприємств доводиться опрацьовувати великий обсяг різноманітної інформації, і саме за допомогою інформаційних технологій можливо перейти від механізованої обробки інформації до комплексної автоматизації підприємства, від централізованої до розподіленої обробки даних.
При написанні роботи автором були використані статті та підручники з інформаційних технологій, інформаційного менеджменту та маркетингу.


1.Інформаційна технологія розрахунків цін на товари
1.1 Значення правильного та оперативного визначення ціни на товари
В умовах жорсткої конкуренції між торговельними підприємствами на вітчизняному ринку власники й інвестори швидко починають розуміти, що вижити зможуть тільки підприємства, здатні використовувати найсучасніші, найефективніші методи просування товарів і організації торгівлі. І не просто використовувати, а усвідомлено і гнучко.[4]
Можна багато і цікаво говорити про різні методики прогнозування ситуації на ринку і залучення покупців, однак основним і безпосередньо впливаючим на покупця фактором є ціна товару. Ціна товару повинна бути привабливою для покупця (тобто чим нижче, тим краще, і вже точно не набагато вище, ніж у сусідньому магазині або в основного конкурента). Бажано, щоб ціна була стабільною, не змінювалася щодня або декілька разів на день — передрукувати і переклеїти цінники в супермаркеті навіть два рази на день нереально, та й у фірмі, що займається оптовою торгівлею, торговельний агент повинний знати, що ціна, за якою він пропонує товар покупцю, не зміниться хоча б протягом дня. Ціна на товар повинна давати можливість надати знижку покупцю (ранкову, передсвяткову, на швидке закінчення терміну придатності, в залежності від суми покупки, за красиві очі і т.д. і т.п.). І нарешті (і саме головне з погляду продавця), ціна з урахуванням усіх знижок повинна покривати усі витрати (прямі і непрямі) на придбання товару і давати прибуток, чим більший, тим краще.
Отже, кожен власник торговельного підприємства повинний уміти правильно формувати ціни продажів на свої товари, формувати їх швидко, швидко надавати і скасовувати знижки і при цьому оперативно (у реальному часі) стежити за прибутком, що йому приносить продаж того або іншого товару.
Чи існують спеціальні механізми, за допомогою яких можна найбільш ефективно призначати ціни продажів, роблячи їх конкурентноздатними, і які їхні основні особливості?
1.2 Варіанти вирішення проблем ціноутворення в умовах використання інформаційних технологій
Розглянемо варіанти вирішення проблем ціноутворення, реалізовані в системі SLS-склад, розробленою фірмою "Софтленд Системз" викладені в роботі [4].
1. Відзначимо відразу, що мова йтиме про ведення обліку товарів за закупівельними цінами, оскільки тільки такий вид обліку дозволяє оперативно за результатами кожного продажу оцінювати доход, принесений цим конкретним продажем по конкретно використовуваній ціні продажів з урахуванням усіляких знижок і надбавок. Тобто вважаємо, що доход від продажу товару дорівнює:
Доход = (Фактична ціна продажу)-(облікова ціна),
де облікова ціна сформована за методом "директ-костинга" з обліком усіх прямих витрат на придбання товару. У цьому випадку облікова ціна, принаймні, дає представлення про собівартість товару в змісті кількості грошей, вкладених в придбання одиниці товару.
А тепер на простому прикладі покажемо, наскільки прозорою стає динаміка прибутку, одержуваного від продажу цього товару.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: Маркетинг інформаційних продуктів і послуг

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок