Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Аналіз динаміки валюти балансу та його структури на ВАТ “Івано-Франківський міськмолокозавод”.

Аналіз динаміки валюти балансу та його структури на ВАТ “Івано-Франківський міськмолокозавод”.

Назва:
Аналіз динаміки валюти балансу та його структури на ВАТ “Івано-Франківський міськмолокозавод”.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
2,78 KB
Завантажень:
417
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Після проведеного аналізу основних техніко-економічних показників ВАТ «Івано-Франківський міськмолокозавод» можна зробити наступні
висновки


Аналіз динаміки валюти балансу та його структури є важливим як для поточної, так і для перспективної діяльності підприємства. Метою роботи є: аналіз динаміки валюти балансу та його структури на ВАТ “Івано-Франківський міськмолокозавод”.
Після проведеного аналізу основних техніко-економічних показників ВАТ «Івано-Франківський міськмолокозавод» можна зробити наступні висновки. Слід зазначити, що дохід від реалізації продукції(товарів, робіт, послуг) протягом аналізованого періоду збільшувався. Так у 2005р. це збільшення склало 153,5 тис.грн., а у 2006р. – 4358 тис.грн. тобто на 65,16% порівняно до 2004року. Таке ж можна сказати і про обсяги виробництва. Цей показник має чітку тенденцію до зростання за аналізовані 2004-2006рр. Збільшення собівартості продукції відбувся в основному за рахунок витрат на амортизацію, що пов’язане з вводом в експлуатацію нового цеху по виробництву сиру, та збільшенням матеріальних витрат на закупівлю сировини та матеріалів. Також зросли витрати на оплату праці працівникам підприємства і відповідно соціальні відрахування теж зросли.
В цілому слід відмітити позитивну тенденцію до покращення фінансово-економічного стану «Івано-Франківського міськмолокозаводу».
Отже, підсумовуючи результати горизонтального та вертикального аналузів, можна зробити наступні висновки. За аналізований період валюта балансу збільшилась на 43,64%. Структура активів здебільшого орієнтована на необоротні активи. Їх питома вага найбільша. Отже, досліджуване підприємство є фондомістким. Разом з тим структура Пасиву Балансу підприємства представлена, в основному, власним капіталом, на який припадає 55,77% коштів у 2004 році і спостерігається збільшення до 64,12% у 2006 році. Майже незмінними в структурі коштів залишаються поточні зобов’язання, що свідчить про певну стабільність в поточній заборгованості підприємства. Аналізуючи динаміку звітності, слід зауважити, що підприємство поступово нарощує суму необоротних (46,74%) та оборотних (28,96%) активів, що є позитивною тенденцією. Динаміка Пасиву демонструє незначне скорочення власного капіталу (10%), при одночасному зростанні всіх зобов’язань підприємства( зростання довгострокових зобов’язань на 9,16% і поточних зобов’язань на 0,23%). Отже, порівняно з Активом підприємства, його Пасив викликає більшу стурбованість і вимагає пильної уваги керівництва щодо розробки заходів щодо стабілізації політики фінансування.
Як можна побачити з проведеного аналізу ліквідності балансу потягом 2004-2006 років баланс ВАТ «Івано-Франківський міськмолокозавод» є неліквідним, так як А1?П1, А2?П2, А3?П3, А4? П4. Тобто, наявних грошових коштів та їх еквівалентів, майбутніх грошових коштів у підприємства є недостатньо для погашення короткострокової та кредиторської заборгованості поточного характеру. Для погашення довгострокової кредиторської заборгованості підприємству недостатньо реалізувати всі свої виробничі запаси та готову продукцію. А неліквідних активів є більше, ніж власного капіталу.
Аналіз ліквідності вказує на спроможність підприємства перетворити активи на грошові кошти швидко і без втрат ринкової вартості. Коефіцієнт абсолютної ліквідності є меншим, за нормативні показники(він має перевищувати 0,2-0,35), це означає, що у підприємства недостатньо грошових коштів, щоб погасити всю заборгованість. Коефіцієнт покриття показує, яку частку поточних боргів підприємство може сплатити, якщо для цього використає всі свої оборотні активи. Дане підприємство може погасити повністю свої борги, якщо для цього використає всі свої оборотні активи.
Аналіз платоспроможності характеризує фінансову стійкість підприємства на перспективу з позицій структури коштів, а також залежність підприємства від зовнішніх інвесторів і кредиторів. Так можна зробити наступні висновки. Коефіцієнт концентрації власного капіталу показує, що підприємство не залежить від своїх кредиторів на 56%, 64% та 54% відповідно в 2004р.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему: Аналіз динаміки валюти балансу та його структури на ВАТ “Івано-Франківський міськмолокозавод”.

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок