Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> К/р менеджмент

К/р менеджмент

Назва:
К/р менеджмент
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,06 KB
Завантажень:
243
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
К/р менеджмент


План


Практичне завдання
Приведить приклади 4 груп ресурсів:
-люди;
-матеріали;
-технологія;
- інформація (внутрішня, зовнішня)
для организації "ВУЗ".
Рішення.
Для організації “ВУЗ” відносно постійними людськими ресурсами буде професорсько-викладацький склад, що навчає студентів – перемінні людськи ресурси.
Матеріалами є книги, підручники, лекції тощо.
Технології вклаючають в себе технології викладання учбових дисциплін і ведення практичних занять.
Внутрішня інформація містить як інформаційні потоки між професорсько-викладацьким складом, так і зворотний зв’язок між ним і студентами, що навчаються.
Зовнішня інформація вкключає в себе як інформацію, що стосується ВУЗу як господарської одиниці (законодавчі акти правового, фінансового характеру як вищих законодавчих, так і міських органів влади, комунальних служб і ін.), як учбового закладу (накази Міносвіти і ВАК; інформація про востребуваність тих чи інших спеціальностей; нові методи ведення учбового процесу – наприклад, екстернат; матеріали наукових праць та періодичного друку).


Ситуація
Провести SWOT-аналіз для організації будь-якого напрямку діяльності по нижче приведеному алгоритмі:
1. Аналіз впливу на організацію факторів зовнішнього середовища прямого і непрямого впливу з погляду можливостей і погроз, що вони можуть нести (повинне бути розглянуто не менш 15-ти прикладів впливу на організацію зовнішнього середовища);
2. побудова матриці можливостей;
3. побудова матриці погроз;
4. підготовка висновків по напрямках:
- заходи, спрямовані на стратегічний і тактичний розвиток (Блок);
-заходи, спрямовані на коректування поточного завдання (Блок);
- заходи, спрямовані на усунення погроз (Блок);
- напрямки діяльності, від яких варто відмовитися (Блок).
Рішення.
1. Аналіз зовнішнього середовища підприємства
ЗАТ “Тест-98” зайнято у електронної галузі промисловості, пов’язаної з виробництвом комп’ютерних компонентів. Основна увага зосереджена на випуску мікросхем DDR – пам’яті для комп’ютерної техніки, відбувається поступовий перехід на виробництво нової Flash – пам’яті.
Структура компанії є традиційною – відділи виробництва, маркетингу і реклами, забезпечують нормальний хід процесу виробництва, контактів з постачальниками та отримання прибутку.
Особливістю є розподіл підрозділів компанії на такі, що займаються виробництвом і просуванням на ринок традиційних видів пам’яті, і її нових видів - Flash – пам’яті.
Попит на компоненти комп’ютерної пам’яті на території України стримко зростає, до того ж в зв'язку з виходом на міжнародні ринки вдалось підписати контракти, які дозволили розвиватись в напрямку виготовлення новітних компонентів, які поки що ніким не випускаються в Україні – компонентів Flash – пам’яті.
Була закуплена сучасна виробнича лінія і підписані контракти з Avnet EMG Europe – одним з найбільших європейських дистиб’юторів на ринку мікроелектронних компонентів, що дозволило в декілька разів підвищили продуктивність праці.
Компоненти Flash – пам’яті - це альтернативні джерела пам’яті, які дозволяють зберігати більші інформації, ніж звичайно, до того ж забезпечувати до даних, які знаходяться в такій пам’яті, більш швидкий досуп. В Україні такі компонети ще майже не викоритовуються, однак попит на них зростає досить швидко.
Таким чином, основне підприємство, що займається дистрибцією та виробництвом звичайних компонентів пам’яті, вкладає оборотні кошти в розвиток підрозділу, що займається Flash – пам’ятью.
Тепер дослідимо основні конкурентні переваги компанії та її ключові фактори успіху – характерні для даної галузі фактори, які приносять їй переваги.
До КФУ в сфері діяльності ЗАТ “Тест-98” віднесено такий ряд факторів, зазначених у таблиці 1.


Таблиця 1
Аналіз ключових факторів успіху підприємства ЗАТ “Тест-98”
Сфера КФУ | Показники КФУ
КФУ, залежні від технології | висока ступінь опанування існуючими технологіями;
досконалість дослідницької та експерементальної бази;
здатність швидкої розробки нововведень тощо.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: К/р менеджмент

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок