Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Дослідне господарство “Перемога” Івано-Франківського Інституту агропромислового виробництва УААН

Дослідне господарство “Перемога” Івано-Франківського Інституту агропромислового виробництва УААН

Назва:
Дослідне господарство “Перемога” Івано-Франківського Інституту агропромислового виробництва УААН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,69 KB
Завантажень:
376
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
І. Організаційно-екномічна характеристика підприємства.
Порядок створення підприємства.
Дослідне господарство “Перемога” Івано-Франківського Інституту агропромислового виробництва УААН створене у 1999 р. на базі КСП ім. Лесі Українки, яке знаходиться в Івано-Франківській області, Тисменицького райлну, с.Підпечари. Господарство створено у відповідності п.п.1.5 та 5.1.4 Статуту Інституту за наказом № 52 від 24 грудня 1999 р. директора Інституту.
Господарство є відокремленим підрозділом без права юридичної особи Івано-Франківського Інституту агропромислового виробництва УААН.
Господарство здійснює свою діяльність як відокремлений суб’єкт сільськогосподарського виробництва на основі даного Положення, яке затверджується директором Інституту. Економічною основою діяльності господарства є державна власність України на основні фонди та інше майно, що закріплене за Господарством. Землі, надані Господарству в користування є державною власністю, вони не можуть передаватись в іншу форму власності, на них не можуть створюватись селянські (фермерські) господарства. Вилучення земель, наданих Господарству, без згоди Президії Академії УААН не допускається.
Господарству надається право на відкритття поточних та валютного рахунків, ведення самостійного балансу, виготовлення печаток та штампів з його назвою і вказанням підпорядкованості з законодавством і в межах цього Положення та за погодженням з Інститутом Господарство вирішує питання своєї господарської діяльності, в тому числі визначає структуру управління, встановлює штати, вступає в договірні відносини з іншими організаціями, установами та підприємствами, набуваючи майнові права і відповідні обов’язки.
Господарство має право від імені Інституту бути позивачем і відповідачем у суді, вживати заходів до арбітражного врегулювання спорів, подавати до арбітражного суду позови. За всіма зобов’язаннями, що виникають в результаті господарської діяльності Господарства, Інститут несе необмежену відповідальність.
Господарство від імені та в інтересах Інституту здійснює господарську і комерційну діяльність з метою одержання прибутку. Господарство на госпрозрахунковій основі забезпечує Інститутові умови для проведення науково-дослідних робіт, їх виробничої перевірки та впровадження.
Основні напрями діяльності господарства:
- активне сприяння Інститутові та іншим установам УААН в проведенні наукових досліджень, виробничої перевірки і впровадження науково-технічних розробок; виробництво елітного та редукційного насіння с/г культур, саджанців, вирощування ??? молодняка худоби і птиці; виробництво добрив, ??? та проведення робіт по захисту рослин від бур’янів, хвороб і шкідників; надання послуг по обробітку землі, вирощуванню, збиранню, заготівлі та переробці с/г продукції, виготовлення товарів господарського і побутового призначення, обладнання пристосувань для обробітку землі, переробки продукції, виконання будівельних, ремонтних та монтажних робіт на об’єктах виробничого і житлового призначення; виготовлення та реалізація будівельних матеріалів і столярних виробів, ???; ремонт і техобслуговування с/г техніки, обладнання, машин та автомобілів; оптова та роздрібна торгівля продовольчими і промисловими товарами як власного виробництва так і придбаними у юридичних і фізичних осіб, з правом відкриття власних торгових точок, палаток, магазинів, закупівельна та посередницька діяльність з с/г продукцією, товарами продовольчого та промислового асортименту.
Господарство має право на зростання всіх інших видів господарської діяльності, які не заборонені чинним законодавством України. Господарство звітує за свою фінансово-виробничу діяльність перед Інститутом, якому воно підпорядковано.
Джерелами формування майна господарства є: доходи одержані від реалізації продукції, робіт, послуг, а також від інших видів діяльності, бюджетні та інші Асигнування Інституту, відрахування з інноваційного фонду; кредити банків та інших кредиторів; придбання майна іншого підприємства, організації, фізичної особи, або громадянина, безкоштовне одержання майна від іншого підприємства, організації, громадян; капітальні вкладення і дотації з бюджетів; безоплатні або благодійні внески, консервування підприємств, організацій і громадян; інші джерела, не заборонені законодавчими актами України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Дослідне господарство “Перемога” Івано-Франківського Інституту агропромислового виробництва УААН

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок