Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Місце рекламних заходів у комерційній діяльності підприємства ВАТ\\\"Івано-Франківськцемент\\\"

Місце рекламних заходів у комерційній діяльності підприємства ВАТ\\\"Івано-Франківськцемент\\\"

Назва:
Місце рекламних заходів у комерційній діяльності підприємства ВАТ\\\"Івано-Франківськцемент\\\"
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,50 KB
Завантажень:
387
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат
Місце рекламних заходів у комерційній
діяльності підприємства ВАТ"Івано-Франківськцемент"


Будь-яке підприємство чи фірма , що працюють у сучасному бізнесі для успішного розв'язання багатьох проблем (особливе місце серед яких посідає збут продукції ) вимушені використовувати ті чи інші рекламні заходи. Їх ефективність залежить передусім від двох суттєвих факторів , а саме:
а) суми вкладених підприємством коштів у рекламу (практично прямопропорційно)
б) рівня компетентності виконавців рекламних заходів
Слід відмітити , що сьогодні видів та способів реклами , а також масштаби рекламних кампаній є практично необмеженими (зараз вже є чимало професіоналів, які роблять свій бізнес на рекламі - допомагають рекламодавцям ефективно розміщати рекламні повідомлення).
Необхідність же проведення рекламних кампаній зумовлена ще й тим , що реклама сама по собі призначена донести до покупців певні повідомлення (ціни, знижки , умови роботи, новий товар тощо) які в умовах сучасного ринку піприємствам доводиться здійснювати все частіше.
Це ж стосується і ВАТ"Івано-Франківськцемент".Якщо раніше ( дати опис про колишню рекл.діяльність) , то зараз ( дати опис про теперішню рекл.діяльність) і незважаючи на це все, цього все одно недостатньо.Все , що робиться в рекламі повинно бути єдиним в свому роді.Не можна без кінця давати одне і те ж рекламне оголошення з року в рік підходити з одними і тими ж прийомами переконання до покупців.
Тому в світі вже давно приийно виділяти певну конкретну частку своїх доходів саме на рекламу (відповідним службам необхідно лише розробити програму рекламних заходів та вкластись у передбачеий компаніями для цього бюджет).Оскільки на покупців "насідаюь" всі кому не лінь , то для реального донесення інформації до покупців , потрібно подолати весь цей "шум" , іншими словами голосніше кричати (витрачати більше грошей), або бути більш привабливим (витонченіше налагоджувати контакти), або ж розумнішим (винаходити нові способи дії на канали розповсюдження інформації). Ось по цій причині у багатьох галузях на рекламні заходи витрачаюься значні кошти.
Середньосвітові співвідношення рекламних бюджетів
до обороту компанії у різних галузях
ГАЛУЗЬ | ДОЛЯ РЕКЛАМНОГО БЮДЖЕТУ ВІД ОБОРОТУ , %
Автомобільна промисловість | 4,5
Сигарети | 3,9
Комп'ютерне та офісне обладнання | 1,6
Комунікаційне обладнання | 1,3
Алкогольні напої | 4,3
Авіакомпанії | 1,2
Безалкогольні напої | 7,4
Книговидання | 8,5
Телебаченя | 1,3
Фармацевтика | 2,6
Харчова промисловість | 4,0
Деревообробна промисловість | 6,9
Отже в середньому цей показник лежить в межах 3 %
Що ж стосується будівельної галузі , то оскільки це так би мовити громіздка промисловість , то відрахування на рекламу тут дещо менші - 1,0…1,5 % річного обороту.
Припустивши, що річній оборот ВАТ"Івано-Франківськ- цемент" складає біля 150 млн., то рекламний юджет повинен би складати 1,5…2,2 млн.грн.
Зрозуміло , що це абсурдно , особливо враховуючи гострий дефіцит грошей (які , як правило , й потрібні для рекламних заходів) Тому доцільніше було б розробити рекламний бюджет виходячи з навіть не з поступлення "живих" грошей , а з прибутку , отриманого у грошових угодах ( Наприклад у 1999 році ВАТ"Івано-Франківськцемент" отримав 21 840 000 грн. прибутку у грошових угодах , відповідно … % від цієї суми сановитиме … грн.(або ж всього ….% від прибутку) У 1999 році на рекламні заходи ВАТ"Івано-Франківськцемент" було витрачено …грн.
Ось як це виглядає наочно:
Бажано витрачати Витрачаємо
ЗАРОБИ СВОЇ ГРОШІ
ВАТ "Івано-Франківськцемент"
пропонує нову систему знижок
на ШИФЕР ХВИЛЬОВИЙ
- при купівлі до 360 листів - ціна 5,70 грн./лист в т.ч. ПДВ;
- - ll - 361 – 1080 листів - 5,50 грн./лист; - ll -
- - ll - 1081 – 2160 листів - 5,40 грн./лист; - ll -
- - ll - 1 вагон і більше - 5,20 грн./лист. - ll –
контактні телефони:
(034-22) 4-52-03; 4-30-68
1.
Друкована реклама
(реклама в газетах , журналах , випуск рекламної продукції)
На цей вид реклами , як правило , виділяється найбільше бюджетних коштів ніж на будь-який інший вид реклами ( виключенням є лише національні та міжнародні марки , що рекламуюься в основному через телебачення )
Рекламні кампанії найкраще розпочинати якраз з спеціалізова- них журналів та інформаційних видань , яких сьогодні видаєься велика кількість (призначені вони як для професіоналів , так і для торгових посередників ) а також з різноманвтних газет ( читачі яких і є нашою цільовою аудиторією )
Отже друкованими виданнями де ми залежно від регіону та споживача , можемо розміщувати свої рекламні повідомлення :
ЖУРНАЛИ:
"Назва"
§
тираж -
§
зона розповсюдження -
§
основний читач -
§
вартість розміщення реклами -
* переваги
"Назва"
§
тираж -
§
зона розповсюдження -
§
основний читач -
§
вартість розміщення реклами -
* переваги
"Назва"
§
тираж -
§
зона розповсюдження -
§
основний читач -
§
вартість розміщення реклами -
* переваги
Тут слід відмітити , що мистецтво створення друкованої рекла- ми одне з основних для спеціалістів з маркетингу .

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Місце рекламних заходів у комерційній діяльності підприємства ВАТ\\\"Івано-Франківськцемент\\\"

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок