Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Комунікаційні бар’єри та методи їх подолання

Комунікаційні бар’єри та методи їх подолання

Назва:
Комунікаційні бар’єри та методи їх подолання
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,55 KB
Завантажень:
352
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
КУРСОВА РОБОТА
з предмету: “Менеджмент”
на тему:
“Комунікаційні бар’єри та методи їх подолання ”


ЗМІСТ
Вступ
Загальна характеристика організації

1.1. Коротка історична довідка
1.2. Продукція та види послуг
1.3. Інвестиції
Теоретична частина
2.1. Загальна характеристика комунікацій в менеджменті.
2.2. Несловесні комунікації
2.3. Комунікативні бар’єри
 
Ефективність запропонованих заходів, щодо вдосконалення системи управління
Додаток 1
Додаток 2
Висновок
Список використаної літератури
 
 
Вступ
“Парадокс Спілкування ”: щоб розкрити свою індивідуальність, людині
потрібно вступити в спілкування з іншими людьми. Але саме для того,
щоб вступити в спілкування з іншими людьми, свою індивідуальність
треба обмежити .
П. С. Таранов
Успіх будь-якої спільної діяльності людей залежить від стану, рівня розвитку, напрямів і видів комунікацій, сприйняття і використання працівниками інформації несловесних знаків (погляду, виразу обличчя тощо).
В значній мірі цей успіх обумовлюється змістом і структурою комунікаційного процесу як на між особовому, так і на організаційному рівнях, вмінням застосовувати сучасні інформаційні технології. (Гірняк О. М., Лазановський П. П.).
Один із сучасних авторів теорії комунікацій, Клауд Шеннон, проводить паралель між способами спілкування техніки (машин) та людей. У праці "Математична теорія комунікацій" Клауд Шеннон та Уоррен Вівер дають таке визначення комунікацій: "Це усі дії, за яких один розум впливає на інший".
Обмін інформацією пронизує всі управлінські функції, тому ко-мунікації розглядаються як сполучний процес у менеджменті. Якщо комунікації налагоджені погано, рішення можуть бути помилковими, персонал може неправильно розуміти керівні команди, міжособові стосунки можуть деформуватися. Західні спеціалісти стверджують, що керівники від 50 до 90% свого робочого часу витрачають на комунікації. Це стає зрозумілим, коли врахувати, що керівники обмінюються інформацією для реалізації своєї ролі в міжособових стосунках, в процесі прийняття управлінських рішень, а також для ви-конання функцій планування, організації, мотивації та контролю.
Для ефективного функціонування будь-якої організації не-обхідно забезпечити належні комунікації. Однак управлінська практи-ка дає можливість констатувати, що створення ефективної, надійної системи обміну інформацією, яка б відповідала вимогам повноти, дос-татності, оперативності, гнучкості, - це одна із найскладніших проблем в організаціях. Тому цілком зрозуміло, що ефективно працюючий керівник - це той, хто ефективний в комунікаціях.
Комунікації - складний процес, який включає ряд взаємозв'я-заних кроків, кожен з яких відіграє суттєву роль у забезпеченні ро-зуміння і сприйняття інформації іншою особою. Найчастіше причиною низької ефективності комунікації є ігнорування факту, що комунікація- це обмін, в якому кожному належить активна роль. В процесі ко-мунікації відправник складає повідомлення і передає його адресатові (отримувачеві).
Загальна характеристика організації
Підприємство Долинського виправного центру № 118 на 2006 рік передбачає збільшення обсягів виробництва товарної продукції на 5,2% до 505,0 тис. грн., залучення до суспільно-корисної праці 35 осіб з числа спецконтингенту (на повний робочий день) на власному виробництві та 90 - на контрагентських об'єктах, фінансове оздо-ровлення підприємства і збільшення асортименту виробництва продукції шляхом модернізації та при-дбання обладнання і підвищення коефіцієнта використання наявних потужностей (в т. ч. за рахунок впровадження у виробництво нових видів продукції).
Загальна вартість технічного переоснащення складає 345,4 тис. грн. в т.ч. вартість нового обла-днання, яке планує закупити підприємство за власні кошти складає 10,0 тис. грн. Для забезпечення фінансування проекту планується задіяти як власні кошти від збільшення обсягів реалізації товарної продукції, так і від одержання товарної позики на суму 330,0 тис. грн. (або на умовах лізингу).
Обсяги реалізації у 2006 році складуть 530 тис.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: Комунікаційні бар’єри та методи їх подолання

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок