Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Управління якістю як фактор підвищення ефективності

Управління якістю як фактор підвищення ефективності

Назва:
Управління якістю як фактор підвищення ефективності
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,96 KB
Завантажень:
424
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
РЕФЕРАТ
на тему:
Управління якістю як фактор підвищення ефективності


ПЛАН
Вступ
1. Організаційно-технічні методи забезпечення якості продукції
у сучасних умовах ринкової економіки
2. Економічна ефективність від впровадження сучасних методів контролю якості продукції
Список використаної літератури
Вступ
Прогрес науки і техніки активно впливає на розширення і обновлення номеклатури та асортименту продукції, що випускається. Науково-технічний прогрес є основним фактором підвищення ефективності виробництва і впливає на всі сфери діяльності підприємсгва. Тільки завдяки прогресивним методам, організаційно-технічному оснащенню підприємства, застосуванню нових машин та електронних пристроїв, обчислювальних засобів можливо домогтися автоматизації та механізації виробничих процесів.
НТП сприяв розвитку нових організаційних, технічних та економічних форм і методів управління виробництвом та впровадженню системного підходу у вирішенні проблеми якості продукції.
В сучасних умовах переходу до ринкової економіки питання перебудови організаційних структур управління набувають особливу актуальність. Процес переходу до ринкової економіки потребує вирішення взаємозв'язаного комплексу складних проблем: проведення роздержавлення економіки і трансформація відносин власності, які забезпечують свободу діяльності, незалежність і економічну відповідальність виробників, забезпечення структурних зрушень та ін.
Перехідний період потребує ретельного підходу до перебудови існуючих організаційних структур, скрупульозного аналізу їх функцій. допомагаючи виробити найбільш ефективні, еластичні напрямки їх перебудови. Проводимі організаційні перетворення системи управлін-ня в попередні роки привели до значного зниження організованості в управлінні. В нашій країні іде процес створення нових організаційних структур управління підприємствами, різних форм власності на основі системного підходу вирішення проблем управління якістю продукції і виробництва в цілому.
Все мистецтво управління складається з того, щоб своєчасно врахувати і знати, де зосередити свої основні сили і увагу.
Гармонійне поєднання методів і прийомів, що засгосовуюгьея. иормативио-правових актів, підготовленого кадрового потенціалу і сучасної техніки забезпечує ефективну діяльність трудових колективів. Таке поєднання і взаємодія являє собою фундаментальну основу системи ефективної управлінської діяльності.
На відміну від методів управління виробництвом, які пропонувались у минулому, організаційно-економічні аспекти діяльності яких були занадто заполітизованими, в сучасних умовах йде пошук форм і методів, що сприяють підвищенню ефективності виробництва.
На основі вдосконалення системних методів управління та сучасних методів контролю якості продукції, можливо створити мінімальні матеріальні затрати виробництва, а завдяки впроваджен-ню нових прогресивних технологій та автоматизації виробничих процесів вдається знизити трудомісткість, збільшити прибутки підприємства і покращити умови праці. Тільки керуючись новими принципами можливо домогтися підвищення рентабельності підириємства, що і призведе до підвищення економічної ефективності виробництва в цілому.
Саме таку мету було взято за основу досліджень, що проводи-лись при написанні цієї дипломної роботи. За основу було взяю теоретичне обгру і ітування системних методів управління сучасним підприємством на прикладі Відкритого Акціонерного Товариства "Перечинського ЛХК". В роботі висвітлені деякі аспекти науково-обгрунтованих методологічних основ контролю якості та метрологічного запезпечення виробництва. На конкретних прикла-дах, взятих з діяльньності досліджуваного підприємства, показана роль і значимість методів управління та контролю якості продукції, проаналізовано перспективи удосконалення діяльності підприємства.
Висвітлюючії деякі аспекти впливу НТП на формування та реструктиризацію підприємства, в роботі також даються рекомендації щодо вдосконалення системи управління та подальшого функціонування підприємства з метою підвищення ефективності виробництва, запезпечення конкуренто-спроможності продукції, що випускається.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: Управління якістю як фактор підвищення ефективності

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок