Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> КЛАСИФІКАЦІЯ РЕКЛАМНИХ ЗАСОБІВ, ЇХ ОЦІНКА ТА ВИБІР

КЛАСИФІКАЦІЯ РЕКЛАМНИХ ЗАСОБІВ, ЇХ ОЦІНКА ТА ВИБІР

Назва:
КЛАСИФІКАЦІЯ РЕКЛАМНИХ ЗАСОБІВ, ЇХ ОЦІНКА ТА ВИБІР
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,78 KB
Завантажень:
165
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Реферат на тему:
КЛАСИФІКАЦІЯ РЕКЛАМНИХ ЗАСОБІВ, ЇХ ОЦІНКА ТА ВИБІР


Фахівці з реклами на місці продажу товарів всі засоби рекла-ми поділяють на періодичні, прямі, радіотелевізійні та образот-ворчі. Крім того, всі рекламні засоби класифікують як внутрішні та зовнішні, тобто залежно від місця, де за допомогою цих засо-бів відбувається контакт з потенційними покупцями.
Періодична реклама з'являється через певні проміжки часу: щодня, один раз на тиждень, один раз на місяць. Носіями періо-дичної реклами є газети, торгово-інформаційні видання, змішані видання типу довідників, журналів, видань різних організацій, які мають великий тираж і значне поширення.
Пряма реклама (на відміну від інших рекламних засобів) дає змогу звернутися безпосередньо до тих людей, які справді мо-жуть стати покупцями. Незалежно від того, чи надсилають рек-ламні матеріали на певну адресу конкретній людині, чи розно-сять по домівках, чи просто вручають відвідувачам, коли вони входять у торговий заклад, на засоби прямої реклами зверне увагу відносно невелика кількість людей — справді перспекти-вних покупців. Засобами прямої реклами (або прямого марке-тингу) є поштова реклама (листи, вкладені в конверт проспекти, циркуляри-інструкції, поштові листівки з відповідним текстом, каталоги тощо), безпосередня телефонна розмова з можливим клієнтом, змішані засоби (вкладиші в упаковку, написи на упа-ковці, товарні ярлики та етикетки, подарункові сувеніри з рек-ламою торгового закладу, поєднання телевізійних рекламних звернень із закликом замовити товар телефонічно, реклама в Інтернеті тощо).
Радіореклама торгового закладу або товарів, які в ньому ре-алізуються, є найпоширенішим способом повідомлення в тор-гівлі. Радіо є найдемократичнішим засобом зв'язку торгового закладу з покупцями, а радіореклама — дешевою, гнучкою, її легко «вмонтувати» в будь-які інші передачі: концерти, випус-ки новин, спортивні передачі, навіть у прогнози погоди. Відтак радіореклама дуже ефективна, хоч їй властиві й великі недолі-ки: неможливість показати товар, швидке старіння, короткоча-сність тощо. Радіореклама дає значний ефект і за її застосу-вання безпосередньо в торгових закладах (внутрішня мережа трансляції).
Види реклами |
Реклам внутрішні |
Ні носії зовнішні
Друкована багатотиражна |
Листівки, вкладиші, пам'ятки, етикетки, рекламні тексти на упаковці |
Рекламні звернення і статті в газетах та журналах, календа-рі, каталоги, рекламні листи, рекламні листівки
Плакатно-графічна (образотворча) |
Вивіски, внутрішні плакати, афіші, покажчики стелажні та настінні прейскуранти |
Рекламні оголошення, вулич-ні плакати та транспаранти, панно, щити, плакати, афіші на транспорті
Світлова |
Світлові вивіски, електронні табло та покажчики |
Світлові плакати, панно, еле-ктронні щити, «рядок, що бі-жить»
Кінореклама |
Кіноролики в кінотеатрах |
Кіноекрани у зовнішніх віт-ринах торгових закладів
Відеореклама |
Телевізори у внутрішніх віт-ринах торгових закладів, рек-лама на телебаченні |
Телевізори поза торговими закладами
Радіореклама |
Радіотрансляційна мережа торгового закладу |
Рекламні оголошення та рек-ламні звернення на місцевому або державному каналах ра-діомережі
усна реклама та Інші види Реклами |
Консультації працівників тор-гового закладу, консультації спеціалістів, виставки, де-монстрації товарів у дії, пока-зи мод безпосередньо в тор-говому залі, вітрини та інше торгове обладнання |
Інформація в середовищі по-купців, виставки та ярмарки, Інтернет, показ мод у спеці-альних залах, реклама на су-венірах тощо
Реклама на місці продажу — це інструмент ефективного спіл-кування торгового підприємства (а дуже часто й виробника това-ру) з клієнтурою. Сприяти цьому мають також обладнання торго-вого залу та його оснащення. До обладнання інформативного ха-рактеру належать схеми із зображенням плану торгового закладу, різні покажчики, інформаційні табло, вивіски різних відділів, сві-тлові табло, транспаранти, плакати. Такі самі функції виконують різні автовідповідачі, довідкові автомати, що поширюють інфор-мацію про технічні дані товарів, а також телевізійні вітрини, еле-ктронні табло, які на бажання покупця можуть підібрати потріб-ний комплект товарів, різні демонстраційні стенди тощо.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: КЛАСИФІКАЦІЯ РЕКЛАМНИХ ЗАСОБІВ, ЇХ ОЦІНКА ТА ВИБІР

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок