Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> “Бізнес-план створення фірми фото послуг „Фуджі фото сервіс”

“Бізнес-план створення фірми фото послуг „Фуджі фото сервіс”

Назва:
“Бізнес-план створення фірми фото послуг „Фуджі фото сервіс”
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,13 KB
Завантажень:
134
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат
з дисципліни “Основи бізнесу”
на тему:
“Бізнес-план створення фірми фото послуг „Фуджі фото сервіс”


Зміст
Анотація
Резюме
1 КОРОТКА ХАРАКТЕРИСТИКА ПІДПРИЄМСТВА
2 АНАЛІЗ СИТУАЦІЇ НА РИНКУ
3 ОПИС ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПРОЕКТУ
3.1. Товари і послуги
3.2. Приміщення й устаткування
4 ВИРОБНИЧИЙ ПЛАН
4.1. Місцезнаходження фірми
4.2. Опис виробничого процесу
4.3. Необхідне устаткування і виробнича потужність
4.4. Постачальники і ціни на сировину й устаткування
4.5. Оцінка можливих витрат виробництва
5 ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ПЛАН
5.1. Форма власності і структура фірми
5.2. Організаційна структура керування фірмою
5.3. Робоча сила, не зв'язана з керуванням. Кадрова політика фірми
6 ФІНАНСОВИЙ ПЛАН
6.1. Визначення точки беззбитковості
6.2. Джерела і використання коштів
7 ОЦІНКА РИЗИКУ ТА НЕОБХІДНІСТЬ СТРАХУВАННЯ
Анотація
Об’єктом дослідження даної роботи є бізнес-план створення фірми, що спеціалізуватиметься на наданні фотопослуг.
Метою роботи є:
Ознайомлення з ситуацією на ринку фотопослуг;
Ознайомлення з інвестиційним проектом;
Робота по складанню виробничого плану;
Розробка маркетингового плану – майбутніх дій на ринку;
Робота по розробці організаційного плану;
Розробка фінансового плану.
Результатом реферату є план майбутніх дій по завоювання визначеного сегменту ринку фотопослуг.


Резюме
Мета бізнесу. Даний проект являє собою створення нового підприємства, шляхом реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю з трьома засновниками й участю позикового капіталу у формі лізингу чи кредиту на покупку устаткування в сфері надання послуг фотодруку, редагування і відновлення фотознімків і продажу супутніх товарів. У виробництві планується використовувати машину для печатки фотознімків і проявлення фотоплівок "Frontіer", що забезпечує високу продуктивність друку – 5 тис. фотознімків у годину, дозволяє працювати як з цифровими файлами, так і з фотоплівками і забезпечує висока якість фотознімків. Передбачається здійснити розгортання бізнесу-проекту протягом 5,5 років, (у тому числі 6 місяців – підготовча стадія) із середньорічною чисельністю персоналу в перший рік – 21 чоловік ( до кінця 6-го року – 45 чоловік). Для успішної реалізації проекту необхідно забезпечити виторг не менш 954 тис. грн. у перший рік реалізації проекту. Прогноз рівня попиту показує, що до кінця 5-го року виторг можна буде збільшити до 6000 тис. грн. Необхідна виробнича площа – 80 кв. метрів, приміщення під офіс і торговий зал – 120 кв. метрів. Приміщення планується узяти під оренду.
Можливості бізнесу і стратегія реалізації. В даний час ринок фотопослуг розвивається досить високими темпами, і хоча підвищений інтерес до послуг фотофірм починає вгасати, даний вид товарів завжди буде користатися популярністю, тому що фотографії стали невід'ємною частиною життя будь-якої родини. Потенційними споживачами фірми є як постійно проживаюче населення міста Житомира, так і гості міста. Цільовим сегментом для фірми є всі родини і самотні люди, крім пенсіонерів. Потенційна місткість ринку складе 541 тис. плівок у рік – попит на фотоплівку і проявлення, 19476 тис. у рік на печатку фотознімків, а також близько 8,5 тис. фотоапаратів у рік (вважаючи, що кожна десята родина буде купувати раз у рік новий фотоапарат). Крім того, послуги цифрового друку, ринок яких перебуває в стадії формування, будуть користатися великим попитом з ростом добробуту населення. Основною стратегією конкурентноздатності проектованої фірми буде комплексна стратегія по зниженню цін, підвищенню якості і рівня обслуговування з метою проникнення на ринок і розширення обсягу продажів.
Прогнозована частка ринку проектованої фірми в перший рік складе близько 10%, що приблизно дорівнює 584,28 тис. фотознімків у рік.
Конкурентні переваги. В даний час ринок фотопослуг розвивається досить високими темпами і достатньо сформувався. У даний момент на ринку м. Житомира працюють близько 10 фірм, що надають фотопослуги, причому найбільш великими і потенційно серйозними конкурентами є лише 2-3 фірми.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: “Бізнес-план створення фірми фото послуг „Фуджі фото сервіс”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок