Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Сучасна реклама в пресі

Сучасна реклама в пресі

Назва:
Сучасна реклама в пресі
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,68 KB
Завантажень:
362
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат
на тему:
Сучасна реклама в пресі


План
Вступ
1. Реклама в газетах
2. Реклама в журналах.
3. Реклама в додатках
4. Реклама в спеціалізованому друкованому виданні.
5. Види рекламних блоків і послуг для рекламодавців преси.
Висновки
Список використаної літератури


Вступ
Реклама у пресі на цей час є чи не найпопулярнішим засобом рекламування, але застосування реклами в пресі передбачає подолання численних проблем, особливо в багатонаціональних суспільствах, або там, де письменність знаходиться на низькому рівні. Проте преса залишається одним з найефективніших рекламних засобів. У країнах Півночі першорядним рекламним засобом є газети з багатомільйонними тиражами.
На Півдні преса розвивається разом зі зростанням письменності, красномовним прикладом чого є Нігерія. Щоб найкраще зрозуміти природу реклами в пресі, сл1д запам'ятати, що це - статичний засіб масової інформації, вадою якого е відсутність звуку, руху, реал1зму кольорів, а часто - густо і впливу. Але преса має і свою перевагу: споживач може зберегти номер з рекламою і знову її прочитати.
Яким чином можна вирішувати проблеми застосування реклами в пресі та чому преса залишається домінуючим засобом розповсюдження реклами? Ну, по - перше, творчі здібності спеціалістів використовуються для створення вражаючих рекламних оголошень. По - друге, газети та часописи є відносно дешевим та ефективним засобом впливу як на масову, так і на специфічну аудиторію.
Дві вищенаведені причини допомагають правильно зрозуміти суть рекламної справи і специфічних навиків, яких потребує ця справа.
Характерними ознаками успішної рекламної кампанії є: 1) творчі рішення, які привертають увагу споживача, збуджують його цікавість і, зрештою, спонукають його до дії; 2) ефективність витрат, яка досягається завдяки правильному вибору і застосуванню численних рекламних засобів. Все це вимагає взаємодії між трьома учасниками рекламної справи: рекламодавцем, рекламним агентством і власником органу масової інформації.
Ці професійні навики, яких потребує застосування реклами в пресі, також стають у пригоді, коли йдеться про інші рекламні засоби - радіо, телебачення, зовнішню рекламу, рекламу поштою, виставки, стенди в місцях продажу та рекламну літературу.
А для того, щоб краще розібратись у особливостях реклами у пресі слід розглянути її типи.
Рекламу в пресі можна розділити на три основних категорії: реклама в газетах, реклама в журналах і реклама в додатках. З погляду рекламодавців у кожної з цих категорій є свої недоліки і достоїнства. Виходячи з них, надалі виробляється первинний вибір рекламоносія: газети, журналу або додатка.


1. Реклама в газетах
Реклама в газетах – найпоширеніший вид реклами в пресі. Пов'язано це, у першу чергу, з малою кількістю недоліків і великою кількістю достоїнств цього виду реклами, а також із широким спектром можливостей, що надають різні типи газет.
З приводу недоліків. Багатьох рекламодавців не задовольняє низький творчий потенціал газет: у першу чергу - погана якість друку. Щотижневики й щоденні газети, маючи це на увазі, переходять на більш прогресивні способи друку, набагатокольоровість, на нові сорти паперу. Однак їм важко конкурувати з електронними засобами масової інформації не тільки через якість відтворення. Телебачення або Інтернет можуть не тільки розповісти, а й показати якісно, у кольорі, зі звуком, у русі, у визначеній послідовності, часом в інтерактивному режимі. Електронна реклама ніби дає людині можливість самій, за допомогою своїх очей (і слуху) оцінити запропоноване йому. У зв'язку з цим покупець може скласти собі досить широке представлення про продемонстровані на екрані предмети, товари, послуги або навіть технології. Газетам таке не під силу.
Інший недолік реклами в газетах - недовговічність. Газети, як правило, читаються тільки один раз. Відповідно «живуть» і оголошення в них. У щоденних газетах - день, у щотижневиках - кілька днів.
Газети традиційно не охоплюють молодь. Рекламодавцям для досягнення цієї групи населення доводиться використовувати інші засоби масової інформації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: Сучасна реклама в пресі

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок