Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Реклама в пресі (газети, журнали, каталоги).

Загрузка...

Реклама в пресі (газети, журнали, каталоги).

Назва:
Реклама в пресі (газети, журнали, каталоги).
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,18 KB
Завантажень:
453
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат з реклами
Реклама в пресі (газети, журнали, каталоги).


Опрацювання плану використання рекламних засобів у рек-ламній кампанії передбачає визначення: де, коли, як часто, протягом якого часу публікується (або транслюється) рекламне звернення. При цьому вибір засобів і носіїв реклами тісно пов'язаний з їх імі-джем і рейтинговими характеристиками. Зарубіжні дослідження свідчать, що інформація в газетах сприймається як найдостовірніша, натомість телевізійну рекламу вважають надокучливою та недока-зовою. Найрозумніший підхід— давати рекламне звер-нення там, де зосереджено більшість потенційних покупців і в засо-бах, що мають найвищий рейтинг.
При розробці планів рекламної кампанії необхідно використову-вати досягнення сучасних інформаційних технологій і систем. Успіх у бізнесі нині неможливий без інновацій — електронної оргтехніки, комп'ютерних локальних мереж і засобів Internet .
Важливе питання — коли рекламувати продукт, тобто час вихо-ду рекламного звернення у телевізійному ефірі або на радіо. Якщо газети приходять, як правило, пранку, рідко ввечері, то з телебачен-ням і радіо справа непроста. Тут треба врахувати все: пори року, дні тижня, час, хвилини і навіть секунди. Треба чітко уявляти, що в час виходу в ефір рекламного звернення може робити більшість ваших потенційних покупців, чи є в них час і можливість дивитися (по телевізору) або слухати (по радіо) рекламу. Рекламу, розраховано на домогосподарок, можна транслювати цілий день – у більшості з них вдень працює радіо або телевізор.
Для ділових людей рекламу на радіо краще передавати з ранку і ввечері у рейтингоних радіостанціях FM - діапазону — в цей час вони їдуть на роботу або з роботи і в машині слухають радіо. Телевізійну рекламу краще передавати у "прайм-таймі" — в часи, коли глядацька аудиторія максимальна (з 19.00 до 23.00). Сказане стосується робочих днів. У вихідні дні рекламу, розраховану на ділову аудиторію, можна обмежити до мінімуму або зовсім не планувати її трансляцію.
Необхідно також враховувати, що більшість фірм мають від-повідні рекламно-інформаційні служби, які ретельно відстежують рекламні публікації у пресі, спеціалізованих професійних виданнях, у каталогах та інформаційних повідомленнях. Наприклад, можна бути впевненим, що реклама комплектуючих і складових конфігу-рації комп'ютерної техніки, опублікована у довідниках і спеціалі-зованих часописах, обов'язково знайде свого споживача.
Частково особливості реклами у засобах масової інформації вже розглядалися при вивченні тем 3 і 4. Зупинимося на деяких додатко-вих аспектах цього питання.
Реклама в газетах, журналах і спеціалізованих рекламних видан-нях — найпоширеніша форма реклами в світі. На друковану рекла-му припадає 93 % рекламних витрат у Швеції, 83 — у Голландії, 75— у Німеччині, 64— у Великобританії і 53 %— у США. Згідно з даними досліджень, у середньому 87 % читачів газет звертають увагу на рекламу, однак назву торгової марки або лого-тип помічають лише 34 %.
Приблизно 19 % людей читають половину або весь текст реклам-ного звернення, тобто 44 % тих, що помітили рекламу, знайомлять-ся з її змістом.
Розміщуючи рекламу в газетах, важливо враховувати мінімальну ефективну частоту контактів (у подальшому— МЕЧ) — тобто мінімальну кількість контактів за один рекламний цикл, починаючи ч якої реклама "починає діяти". При цьому необхідно вести корегуючи коефіцієнти за двома параметрами форматом і кольором реклами.
Якщо за стандартний формат взяти оголошення розміром одну газетну сторінку, то збільшення його до двох сторінок підвищує ймовірність початкового рекламного контакту на 20 % (підвищення МЕЧ в 1,2 рази). Реклама площею половина газетної сторінки змен-шує рівень уваги па 30 % (МЕЧ дорівнює 0,7), площею чверть сто-рінки — зменшення на 50 % (МЕЧ дорівнює 0,5).
Якщо за кольоровий стандарт взяти чорно-біле оголошення, то додавання кожного нового кольору збільшує увагу на 50 % (якщо додати один колір) і на 80 % — при додаванні двох кольорів.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему: Реклама в пресі (газети, журнали, каталоги).

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок