Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Суть мотивації як функції менеджменту. Аналіз методів мотивації в управлінні ПП “Рітас”

Загрузка...

Суть мотивації як функції менеджменту. Аналіз методів мотивації в управлінні ПП “Рітас”

Назва:
Суть мотивації як функції менеджменту. Аналіз методів мотивації в управлінні ПП “Рітас”
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,94 KB
Завантажень:
194
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Реферат
на тему
Суть мотивації як функції менеджменту. Аналіз методів мотивації в управлінні ПП “Рітас”


План
Вступ
І. Аналіз методів мотивації в управлінні ПП “Рітас”
мотивація персоналу
особливості мотивації колективів
винагорода працівникам, як спосіб мотивації
Висновок
Література


І. 1. Методи мотивації – способи управління дій на персонал для досягнення цілей організації. Ці методи основані на діях законів. Методи мотивації мають практичне значення і широко застосовуються в управлінні того чи іншого підприємства.
Кожен керівник для ефективного результату діяльності повинен опиратися на сучасні функції управління. Однією з яких є мотивація. Так директор ПП “Рітас” Анушкевичус Віктор Андрусович, приймаючи на роботу молодого спеціаліста використовує мотиваційний підхід. Мотивація начинаючого співробітника в значній мірі залежить від його успішної адаптації в новій організації, а також прийняття ним характерних для організації правил, норм і поведінкових стереотипів.
Першим етапом для молодого спеціаліста є його введення на посаду, мета якого – скоротити період адаптації в колективі, допомогти встановити зв’язки з оточуючими. Такі процедури дають можливість людині відчути, що його чекали і готувалися до його приходу. Вони дозволяють уникнути на перших порах багатьох помилок, а також сформувати позитивні відносини до співробітників. Введення нових працівників на посаду Віктор Андрусович проводить з допомогою спеціального курсу орієнтації:
Загальний – інформування про організацію в цілому;
Спеціальний – інформування про підрозділи.
Дане приватне підприємство “Рітас” являється офіційним дистриб’ютором продукції Дніпропетровського лако-фарбного заводу. У своєму арсеналі налічує магазин, складські приміщення, виставковий зал. Тому працівник повинен орієнтуватися і бути обізнаним, для точного і достовірного інформування споживачів даної продукції.
Загальну орієнтацію на підприємстві проводять співробітники відділу кадрів, які ознайомлюють новачків з умовами праці, правилами, основними вимогами до роботи. При цьому працівників інформують про наступне:
підприємство в цілому – вид діяльності, структура, керівництво, продукція, споживачі, пріоритети, стандарти;
оплату праці – спосіб оплати, оплата за роботу у вихідні дні, умови приміювання;
додаткові пільги – страхування, можливість навчання, існування буфетів, кафе, столових;
охорону праці і техніку безпеки – ризик пов’язаний з виконанням роботи, засоби безпеки, приміщення для надання медичної допомоги;
питання, які пов’язані з управлінням персоналом – умови призначення на посаду, звільнення, випробуваний термін, права і обов’язки, відношення до керівництва, дисципліна;
Спеціальну орієнтацію нового співробітника здійснює керівник підрозділу, він інформує і проводить такі дії:
мета, технологія і особливості роботи даного підрозділу;
внутрішні і зовнішні відносини і зв’язки;
персональні обов’язки і відповідальність;
конкретні питання: де і що взяти, у кого попросити допомоги;
правила поведінки при пожежі і аварії, правила техніки безпеки і гігієни.
Директор ПП “Рітас” налагодив роботу таким чином, що кожен новий співробітник повинен знати загальні правила, вимоги до роботи, стандарти її виконання, дії у випадку спізнення або хвороби. Віктор Андрусович контролює перші кроки підлеглого, виявляє сильні і слабкі сторони його підготовки, оприділяє реальну потребу в додатковому навчанні, надає всесторонню допомогу в адаптації.
Для ефективної мотивації нового співробітника слід забезпечити успішне проходження ним процесу професійної, психофізіологічної, соціально-психологічної адаптації.
Професіональна адаптація заключається в активному освоєнні професії, її специфіки, необхідних навиків, прийомів, способів прийняття рішення. Починається адаптація з того, що після виявлення досвіду, знань новачка для нього оприділяють більш важливішу форму підготовки, наприклад відправляють на курси або прикріплюють наставника.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Реферат на тему: Суть мотивації як функції менеджменту. Аналіз методів мотивації в управлінні ПП “Рітас”

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок