Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> з Теорії економічного аналізу

з Теорії економічного аналізу

Назва:
з Теорії економічного аналізу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,81 KB
Завантажень:
110
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Контрольна робота З Теорії економічного аналізу


1Аналіз фінансового стану господарюючих суб’єктів в умовах ринкової економіки
Фінансова характеристика підприємств відображає виробничо – господарську діяльність через рух грошових коштів основні суб’єкти фінансового аналізу – фінансовий стан, платоспроможність і кредитоспроможність підприємства, фінансові результати діяльності. Фінансовий стан підприємства характеризується сукупністю параметрів, які виражають наявність, розміщення і використання фінансових ресурсів. Він є синтетичним виразником виробничо –господарської та фінансової діяльності підприємства. Водночас правильне використання фінансових результатів може призвести до активізації всіх сфер його діяльності у ринковій економіці аналіз фінансового стану, використовуючи здебільшого бухгалтерський баланс, виходить за рамки відомостей які містяться в балансі та інших формах обов’язкової звітності. Він втручається у питання оцінки якості продукції , її конкурентно спроможності на зовнішньому та внутрішньому ринку, стану технічної бази підприємства і перспектив її вдосконалення, забезпеченості необхідними матеріалами, а також компетентності, ініціативності господарських керівників, кваліфікація робітників і вряд інших аспектів інвестиційної, постачальницької і збутової діяльності, які впливають на доходність і фінансову сталість підприємства.
Внутрішньо господарський аналіз виконується для керівників підприємства, його внутрішніх функціональних лінійних підрозділів, деталізується необмежено за їхніми запитаннями, оскільки для внутрішніх користувачів, інформаційна база може включати свою сукупність даних бухгалтерського, статистичного, оперативного та первинного обліку.
Закони ринку ставлять перед підприємствами необхідність розв’язувати таких можливих економічних завдань: Забезпечення конкурентно спроможності товарної продукції, а також їхньої діяльності. Підприємствам, які прагнуть до комерційного успіху, важливо правильно оцінювати і постійно стежити за рівнем просування до нового економічного статусу – фінансово незалежного самостійного підприємства.
Аналіз фінансового стану підприємств проводять з метою виявлення вразливих місць і визначення шляхів їх усунення. Дані аналізу відіграють вирішальну роль при визначенні напрямів конкурентної політики підприємств і використовують при оцінці виконання поставлених перед ним завдань і для розроблення програм розвитку на перспективу.
Інформаційна база аналізу фінансового стану п- ва.
Інформаційною базою фінансового стану підприємства слугують показники надходження і витрачання грошових коштів: виписки з рахунків установ банків, які обслуговують підприємства: картотека рахунків , які підлягають оплаті, платіжні календарі, складені фінансовим відділом п-ва; планові дані руху грошових коштів; звітно-статистичні дані бухгалтерського обліку.
Аналіз фінансових результатів діяльності підприємств
Мета аналізу фінансових результатів – визначити повноту та якість їх отримання, оцінку динаміки абсолютних і відносних показників зясовувати спрямованість, ступінь і частку впливу окремих факторів на зміну прибутку і рентабельності, виявити та оцінити можливі резерви їх зростання.
Основними завданнями аналізу фінансових результатів:
Аналіз обґрунтованості плану досягнення фінансових результатів;
Аналіз оцінка динаміки показників прибутку і рентабельності;
Аналіз виконання планових виробників з прибутку і рентабельності;
Зазначення та вимірювання впливу факторів на відхилення прибутку і рентабельності;
Виявлення резервів підвищення фінансових результатів діяльності підприємств та обґрунтування заходів щодо їх мобілізації;
Аналіз розподілу і використання прибутку.
Задача: 1 .
Показники | План | Факт | Темп росту | Абс. Відх.
Середньорічний виробіток на 1 працівника, грн.. | 43200 | 39873,6 | 92% | -3326,4
Середньо річна к-сть днів, відправ. за рік 1-м робітником | 270 | 284 | 105% | 14
Середньоденна продуктивність праці 1-го робітника, грн.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему: з Теорії економічного аналізу

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок