Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Глобальне маркетингове середовище

Загрузка...

Глобальне маркетингове середовище

Назва:
Глобальне маркетингове середовище
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
27,07 KB
Завантажень:
92
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Реферат
Глобальне маркетингове середовище


План
1. Мікросередовище компанії
2. Компанія
3. Постачальники
4. Маркетингові посередники
5. Клієнти
6. Конкуренти
7. Контактні аудиторії
8. Макросередовище компанії
9. Демографічне середовище
10. Економічне середовище
11. Природно-географічне середовище
12. Технологічне середовище
13. Політичне середовище
14. Культурне середовище
Маркетингове середовище компанії складається з багатьох осіб та сил, які діють поза нею та впливають на розвиток і підтримку службами маркетингу взаємовигідних стосунків з цільовими споживачами. Маркетингове середовище створює можливості та загрози дія-льності компанії. Успішні компанії усвідомлюють, наскільки важливо постійно стежити за змінами маркетингового середовища і своєчасно адаптуватися до них.
Маркетолог значно більше, ніж хто-небудь інший в компанії, відповідає за виявлення нових тенденцій та пошук сприятливих можливостей у маркетинговому середовищі. Хоч керівництво компаній, зазвичай, уважно спостеріїає за станом зовнішнього середовища, маркетологи мають тут набагато більші можливості, позаяк вони володіють цінним інстру-ментарієм — знанням ринку та маркетинговими дослідженнями. Крім того, маркетологи багато часу проводять серед споживачів та конкурентів. Систематично вивчаючи середо-вище, вони, за необхідності, коригують маркетингову стратегію та адаптують дії компанії до нових вимог маркетингового середовища.Маркетингове середовище можна поділити на мікросередовище та макросередовшце. Мікросередовище складається з сил і діючих осіб, з якими компанія має безпосередній контакт і сукупність яких утворює систему доставки споживчої цінності компанії або впливає на здатність компанії обслуговувати своїх цільових споживачів, — сама компанія, посередни-ки, постачальники, конкуренти, споживачі та контактні аудиторії. Макросередовшце представлене більш загальними зовнішніми чинниками, що справляють вплив на все макросередовище: демографічними, економічними, природно-географічними, технологічними, політичними і культурними. Спочатку ми розглянемо мікросередовище компанії.
Мікросередовище компанії
Завдання маркетологів полягає у залученні покупців та встановленні з ними тісних взаємовідносин завдяки створенню споживчої цінності та задоволенню потреб клієнтів. Проте, вони не в змозі вирішити цю задачу самотужки. Успіх їхньої роботи залежить і від інших діючих осіб мікросередовища компанії — її підрозділів, постачальників, посе-редників, клієнтів, конкурентів та різноманітних контактних аудиторій. Всі ці суб'єкти разом утворюють систему доставки споживчої цінності компанії.
Компанія
Співробітники відділу маркетингу при розробці маркетингових планів враховують інтереси інших підрозділів компанії, зокрема вищого керівництва, фінансової служби, відділу досліджень та розробок, служби матеріально-технічного забезпечення, вироб-ництва і бухгалтерії. Всі ці підрозділи утворюють внутрішнє середовище (рис. 3.1). Вище керівництво формулює мету та завдання компанії, визначає загальну стратегію та політику. Плани відділу маркетингу повинні відповідати планам, що розроблені вищим керівництвом, і затверджуватися до початку їх реалізації.
Крім того, відділ маркетингу повинен тісно співпрацювати з іншими підрозділами ком-панії. Фінансова служба відповідає за пошук та використання коштів на реалізацію марке-тингового плану. Відділ досліджень та розробок займається розробкою безпечних та прива-бливих товарів. Служба матеріально-технічного забезпечення постачає необхідні матеріали. Виробничий відділ відповідає за випуск товарів необхідної якості і в необхідній кількості. Бухгалтерія веде облік доходів та витрат, надаючи маркетологам інформацію про успіш-ність їх діяльності. Усі разом ці підрозділи впливають на плани і роботу служби маркетин-гу. Відповідно до концепції маркетингу, всі ці підрозділи повинні "розглядати діяльність компанії з точки зору споживача", і всі вони мають злагоджено працювати над тим, щоб забезпечити клієнтам найвищу споживчу цінність та задоволення.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Реферат на тему: Глобальне маркетингове середовище

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок