Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Маркетингова товарна політика на підприємстві целюлозно-паперової промисловості

Маркетингова товарна політика на підприємстві целюлозно-паперової промисловості

Назва:
Маркетингова товарна політика на підприємстві целюлозно-паперової промисловості
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,09 KB
Завантажень:
59
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Маркетингова товарна політика на підприємстві целюлозно-паперової промисловості
2.1 Оцінка маркетингового середовища підприємства целюлозно-паперової промисловості
Маркетингове середовище складається з мікросередовища і макросередовища. Мікросередовище представлене силами, що мають безпосереднє відношення до самої фірми і її можливостей по обслуговуванню клієнтури, тобто постачальниками, маркетинговими посередниками, клієнтами, конкурентами і контактними аудиторіями.
Макросередовище представлене силами більш широкого соціального плану, що впливають на мікросередовище, такими, як фактори демографічного, економічного, природного, технічного, політичного і культурного характеру.
ВАТ „Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат" разом із своїми постачальниками, маркетинговими посередниками, клієнтурою, конкурентами і іншими представниками контактної аудиторії функціонує у рамках макросередовища сил, що або відкривають нові можливості, або загрожують новими небезпеками.
ВАТ "Жидачівський ЦПК" функціонує на ринку целюлозно-паперової промисловості^ 1946 року. Сьогодні комбінат є одним з побільш потужних та ефективно /працююлих підприємств^ целюлозно-пагіерової промисловості України. ,На комбінаті встановлено/чотири ішперообробних машини сумарною потужністю 80/ис. тн. /паперу, /дна картоноробна машина -^60 тис. тн., два гофр^агрегаті/потужшстю 70/млн. м2/офроИродукції, лінія ро виробництву прокладок для пакування яєць потужністю 70 млн. штук.
Підприємство входить до складу об'єднання - Державна акціонерна холдингова компанія "Укрпапірпром".
Державна частка складає 26 % акцій, колектив підприємства викупив 4,57 % акцій, інші фізичні особи - 2,15 %, а юридичні особи, в т. ч. іноземні
володіють 64,08 % статутного капіталу. У таблиці 2.1 наведено розподіл статутного капіталу ВАТ "Жидачівський ЦПК".
Таблиця 2.1
Розподіл статутного капіталу в % майна ВАТ "Жидачівський ЦПК" станом на 01.01.2003
Учасники товариства | Кількість акцій (шт.) | Частка в СК (%)
1. Державна акціонерна холдингова компанія "Укрпапірпром" | 118603050 | 26,0
2. Юридичні особи, в т. ч. іноземні | 306875567 292277231 | 67,28 64,08
3. Трудовий колектив | 20865061 | 4,57
4. Інші фізичні особи | 9821907 | 2,15
Статутний капітал | 456165585 | 100,0
Але розподіл статутного капіталу змінюється. Зараз на Фонд державного майна винесено питання продажу державної частки акцій. Найближчим часом державної форми власності в майні "Жидачівського ЦПК" не буде.
Вплив економічних факторів на виробничо-збутову діяльність ВАТ "Жидачівський ЦПК" виявляється у:
¦ рівні цін на сировину для виробництва;
¦ рівні життя населення;
¦ прибутковості підприємств-клієнтів продукції підприємства;
¦ впливі на господарвьку діяльність ВАТ "Жидачівський ЦПК" законодавчих та нормативних актів;
¦ контролі діяльності підприємства податкових та контрольно-ревізійних державних органів тощо.
Не менш важливим є вплив політичних факторів: ситуація в Уряді, політичний тиск, зовнішньо-економічне законодавство та політика держави щодо рівня розвитку вітчизняного виробника та ін.
Екологічні фактори вимагають від ВАТ "Жидачівський ЦПК" вести постійний контроль за рівнем охорони навколишнього середовища, рівнем
підприємствах України, що, пройшовши регіональний етап, зуміли вийти на загальнодержавний рівень. Такі ж групи експертів працюють зараз у всіх областях України. Свої висновки ми представимо головної конкурсної комісії, що і буде визначати переможців, лауреатів і фіналістів всеукраїнського конкурсу.
Враження від побаченого на комбінаті в нас дуже хороші. Виробництво налагоджене добре, випускає якісну продукцію, що відповідає сучасним стандартам. Ми також побували в центральній лабораторії й ВТК і переконалися, що тут є все необхідне для здійснення належного контролю за якістю продукції, що випускається. Думаю, у комбінату дуже гарні шанси на перемогу у всеукраїнському конкурсі».
Підвищення якості продукції^-^^одна з головних задач колективу комбінату. Адже саме відмінна якість є запорукою високої конкурентноздатності продукції на ринку збуту.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Маркетингова товарна політика на підприємстві целюлозно-паперової промисловості

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок