Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> на тему організація роботи виставки, ярмарки

на тему організація роботи виставки, ярмарки

Назва:
на тему організація роботи виставки, ярмарки
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
8,46 KB
Завантажень:
95
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Контрольна робота на тему організація роботи виставки, ярмарки


План


Вступ
Історія проведення ярмарків нараховує не одне сторіччя. Вони з'явилися в середньовічний Європі як центри привозу значних партій призначених для продажу товарів. Згодом відбулося їхнє перетворення в торги, що періодично проводилися у встановленому місці, ярмарки зразків і ярмарки-виставки.
Широке поширення одержали ярмарки й у Росії. Найбільше відомими з них були Нижегородська і Ірбитська.
У уральському місті Ірбит із першої половини 17 сторіччя щорічно проводився ярмарок, що рахувався центром торгівлі Європейської частини Росії і Сибіру. Особо широко на ній були подані тканини, шкіри, хутровина, чай.
Нижегородський ярмарок (перша по товарообігу в Російській імперії) діяв щорічно в липні-серпні з 1817 року. Участь у ній приймали не тільки росіяни, але і східні і західноєвропейські купці, що продавали тканини, фарби, метали й інші товари.Усього ж у Росії в середині 19 сторіччя в середньому проводилося 6,5 тис., наприкінці сторіччя - майже 17 тис., а на початку 20 ст.- 18,5 тис. ярмарків щорічно.
У останні роки в Україні ярмарки набули форми самостійних ринкових заходів, доступних для всіх товаровиробників-продавців і покупців, що організуються у встановленому місці і на встановлений термін із метою висновку договорів закупівлі-продажу і формування регіональних, міжрегіональних і міждержавних господарських зв'язків. Як приклад можна привести Міжнародний книжковий ярмарок, оптовий ярмарок товарів і устаткування текстильної і легкої промисловості та ін. У багатьох містах України регулярно проводяться ярмарки різноманітних видів товарів, сировини й устаткування для їхнього виробництва.
Мета цієї роботи детально розглянути поняття виставка/ярмарка та складові організації цих заходів.


Участь у виставках в ярмарках
Організаторами оптових ярмарків можуть виступати підприємства й організації будь-яких форм власності.
Учасниками ярмарків можуть бути як російські, так і закордонні підприємства і фірми. Як правило, вони подають зроблену ними продукцію, а також інформацію про перспективні товари, що є випускатися в найближчому майбутньому. Участь у ярмарках допомагає товаровиробникам краще вивчити сформовану на ринку ситуацію, скорегувати плани випуску товарів, знайти покупців.
Відвідувачами оптових ярмарків у першу чергу є представники торгових підприємств і організацій. Тут їм дається можливість познайомитися з невідомими раніше виробниками товарів і зразками запропонованої ними продукції, взяти участь у проведених під час ярмарків семінарах, конференціях, конкурсах і т.п. Крім того, комерційні робітники мають можливість провести переговори з питань закупівель товарів із потенційними партнерами, укласти договори і контракти, підписати протоколи про наміри. Контакти з уже знайомими постачальниками дозволяють одержати документацію на перспективні товари, сприяють відновленню асортименту що закуповуються в них товарів.
Таким чином, регулярна участь представників торгових підприємств і організацій у роботі оптових ярмарків дозволяє підвищити ефективність закупівельної роботи. Насамперед це пов'язано з розширенням кола постачальників і можливістю встановлення з ними довгострокових господарських зв'язків. Розвиток таких відношень сприятливо позначається на розширенні асортименту і підвищенні якості що закуповуються товарів.
Поряд із ярмарками проходять також торгово-промислові виставки-ярмарки, виставки, виставки-салони. Всі ці заходи можуть бути універсальними або спеціалізованими, а в залежності від масштабу діяльності - міжнародними, національними або регіональними. Різноманітної може бути і періодичність їхній проведення (щорічні, сезонні і т.д.).
Різноманіття заходів, пов'язаних із пропозицією товарів, жадає від комерційних робітників постійного вивчення .періодичних видань, що спеціалізуються на виставочній-ярмарковій тематиці (газет, часописів, каталогів і т.д.). Це дозволить їм правильно вибрати ті ярмарки і виставки, провідини яких принесе найбільшу користь.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: на тему організація роботи виставки, ярмарки

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок