Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Приватне підприємство «ЄВРОТУР ІФ»

Приватне підприємство «ЄВРОТУР ІФ»

Назва:
Приватне підприємство «ЄВРОТУР ІФ»
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,12 KB
Завантажень:
285
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
ПП «ЄВРОТУР»
Приватне підприємство «ЄВРОТУР ІФ» вже декілька років на вітчизняному туристичному ринку здійснює турагентську діяльність. Дане підприємство знаходиться в Івано-Франківській області, в місті Івано-Франківську, по вулиці Галицькій 4А. «ЄВРОТУР ІФ» є господарською одиницею заснованою на особистій власності, з правом найму робочої сили, громадянином України Ковальчук Петром Васильовичем, функціонує на принципах повної економічної і правової самостійності.
Дане підприємство працює на зовнішньому та внутрішньому ринках туристичних послуг. Одним з найбільш важливих рішень для туристичної підприємства є рішення відносно розробки та встановлення ціни на туристичний продукт. Туристичний продукт – комплекс туристичних послуг, необхідних для задоволення потреб туриста під час його подорожі.
З точки зору виробництва туристичний продукт являє собою сукупність певної кількості та якості товарів і послуг, підготовлених у даний конкретний момент для реалізації споживачам.
Приватне підприємство пропонує туристам як пекідж-тури, так і інклюзив-тури в межах України та закордон.
При розробці турпродукту агенцією «ЄВРОТУР ІФ» в комплекс туристичної пропозиції можуть входити, наприклад:
при організації зимового відпочинку – транспорт (автобус) до місця призначення, проживання в готелі, харчування, екскурсійне обслуговування, абонемент на ліфт-підйомник, курси навчання катання на лижах і т. д.;
при відпочинку з метою оздоровлення – крім основних туристичних послуг, первинний огляд з метою поставлення діагнозу і подальшого призначення на процедури, щоденне медичне обслуговування відповідно до призначень лікаря, надання медикаментів, вільний доступ до знарядь для проведення загальнооздоровчих вправ, заключний огляд та висновок і т.д. ;
при відпочинку на морських курортах – участь в декількох екскурсіях, в фольклорних та інших заходах, отримання подарунків – путівника, сувенірів, відкритки, календаря з виглядом курорту і т.д.;
при організації відпочинку туристів орієнтованих на спорт – абонемент на користування спортивними спорудами і послуги за вибором.
Отже, комплексне обслуговування допомагає туристам спланувати і організувати раціонально вільний час та зорієнтуватись на рівень цін, який реально діє на ринку. Це, безумовно, призведе до збільшення реалізації туристичного продукту, та допоможе турпідприємству збільшити свої прибутки від надання додаткових послуг.
В діяльності туристичної фірми теж наступає момент, коли на пропонований турпродукт падає попит, або існує багато аналогів пропозиції. Якщо вчасно не зорієнтуватись, і не сформувати нової пропозиції, підприємству загрожує криза. Тому, для стійкості підприємства серед великої кількості конкурентів та лідерства на туристичному ринку, турфірмі варто переорієнтуватись на розробку власного турпродукту.
При розробці нового турпродукту необхідно правильно скомплектувати пропозицію. Правильний набір послуг в «пакет» по кількості створює ясність туристу ще до початку самої подорожі і полегшує йому вибір.
Для забезпечення ефективної реалізації туристичних послуг, туристичному підприємству слід здійснювати комплекс заходів, що відображаються в формуванні маркетингової збутової стратегії.
Найважчими є завжди перші кроки, але якщо підприємство вдало пройшло період адаптації та втрималось на плаву, це говорить про його стійкість та правильну організацію. За роки праці встановились певні контакти, є навички роботи в даному напрямку, утворилося певне коло клієнтів. Однак, слід переглянути результати роботи за рік при співпраці з різними туроператорами та визначити пріоритети.
Турагенство обрало для співпраці наступних туроператорів: САМ, ЯНА, Гамалія, Тест тур, Каріа тур, Пегас Туристік . При реалізації турпродукту вказаних туроператорів, останні пропонують різні комісійні відсотки. Найчастіше підприємство укладає договори з туроператорами, клієнтами, з підприємствами, які надають послуги перевезення, харчування, проживання, екскурсійне обслуговування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Приватне підприємство «ЄВРОТУР ІФ»

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок