Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Маркетинг. Стратегія в підприємствах індустрії гостинності. Типи готелів

Маркетинг. Стратегія в підприємствах індустрії гостинності. Типи готелів

Назва:
Маркетинг. Стратегія в підприємствах індустрії гостинності. Типи готелів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,17 KB
Завантажень:
492
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Маркетинг. Стратегія в підприємствах індустрії гостинності. Типи готелів.


Проектування готелю
Будова і реконструкція готельних комплексів починаються з проектування. Ще в попередній фазі, на стадії підтвердження об’ємно-планувалльних спеціалісти повинні враховувати існуючу типологію готелів.
Майстерність проектувальника є саме в тому, щоб не тільки передати необхідну інформацію технічним спеціалічтам, але й з урахуванням всіх важливих складових скоординувати їх дії і таким чином досягнути найкращого проектувального рішення.
В різновиді існуючих класифікацій готелів зупинимось на тому, яка прийнята в країнох ЄС. Отже готельні підприємства можуть класифікуватися по типц, дизайну або типу використання.
По типу готелі поділяються на отелі, кемпінги, мотелі, туристичні містечка і резиденції.
По дизайну виділяють:
«Історичні» готелі. Такими вважаються готелі, побудовані як мінімум 80-90 років назад, або розміщені у старовиннх будовах (монастирях, палацах). Дизайн інтер’єру в цих готелях практично завжди вирізняється оригінальним декором, дорогою антикварною мебеллю. Практично всі такі готелі 4-5 зіркові і ціна проживання в них достатньо висока. Серед найбільш відомих таких готелів є наступні: «Континенталь» і «Риц» в Парижі, «Савой» в Лондоні, «Плаза» в Нью-Йорку. Прикладом історичного готелю Риму може бути «Inghilterra», яка з 1950 року вважається одним із найбільш респектабельних готелів столиці Італії. Раніше приватна резиденція, вона протягом десятиліть збирала інтелігенцію, артистів і вищі прошарки суспільства зі всіх кутків земної кулі. Атмосфера елегантності, підкреслеслена вишуканим дизайном, меблею XIX століття розрахована на максимальне задоволення всіх можливих потреб і побажань гостей будь-якого рангу.
«Класичні» готелі. Під такою назвою об’єднують як отелі, розміщені в старовинних будовах, так і сучасні, реконструйовані і обладнані в стилі класичного дизайну. Особливосями інтер’єру є мармурові підллоги, карнізи і багато прикрашені стіни і стелі; дороні тканини і парча; дерев’яна обшивка з фризами і карнизами; меблі з інкрустацією; фарфор і кришталь.
Готелі в стилі «модерн». Це отелі, побудовані по американському типу виключно в останні 30-40 років; отелі-хмарочоси, курортні отелі, конференц-отелі і т.д. Сучасний дизайн диктує відповідні технологічні рішення в оформленні інтер’єрів – в декорі використовують тканини і елементи, які підкреслюють техностиль – строгість інтер’єру, відсутність лишніх дрібниць. В оформленні приміщень перевага надається металу, склу, пластику. Все це призначено для того, щоб підкреслити домінуючу роль простору по відношенню до декору.
«Арт-бутік» готелі. В центрі Мілану розміщений отель «Spadari al Duomo», який є яскравим прикладом арт-бутік отелю. Ціль, поставлена власниками цього готелю, – об’єднати мистецтво і високий рівень готельного сервісу, який проявляється у всьому, починаючи від кольору паласу до найдрібніших деталей інтер’єру. В готелі зібрана велика колекція предметів мистецтва початку століття.
«Етнічні» готелі. Ця назва характеризує всі готелі, які існують в екзотичних куточках світу (Африка, Азія, Кариби і т.д.). Крім того, що вони побудовані в національному стилі із місцевих матеріалів, їх внутрішній простір оформлено з використанням предметів національної культури, які представляють місцеві традиції.
Новий напрямок в готельному бізнесі – це спеціалізація готелів по основному типу клієнтури. Тут можна виділити клієнтів, що представляють розважальний туризм, туризм для ділових людей і бізнес-зустрічей, оздоровчий туризм, релігійний, «зелений» або сільський туризм.
Розважальний туризм призначений в основному для сімейного відпочинку, а також відпочинку індивідуального тривалістю від 4-15 днів. Готелі повинні розміщувати достатньо просторими номерами (майже всі вони мають бути двомісними, шафи – 120-180 см), залами, площадками і обладнанням для розваг.
Ділові люди подорожують в основному по одинці, інколи вдвох з колегою.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Маркетинг. Стратегія в підприємствах індустрії гостинності. Типи готелів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок