Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Основні пропозиції та рекомендації щодо організації та проведення маркетингових досліджень підприємствами України

Основні пропозиції та рекомендації щодо організації та проведення маркетингових досліджень підприємствами України

Назва:
Основні пропозиції та рекомендації щодо організації та проведення маркетингових досліджень підприємствами України
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,97 KB
Завантажень:
426
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Основні пропозиції та рекомендації щодо організації та проведення маркетингових досліджень підприємствами України
Чай в Україні відноситься до товарів підвищеного попиту. Незважаючи на будь-яких економічних труднощів, споживач, як правило, прагне купувати чай у необхідній кількості. Тому український чайний ринок має міцну основу.
Коливання ринку залежать від ступеня його конкурентности. Остання виникає через присутність різних брендов в одній ціновій і якісній ніші і підсилюється з розвитком ринку. Свою лепту вносить і видова розмаїтість: покупець не проти спробувати новий добре розрекламований товар у новому упакуванні.
Впливає на ринок і сезонний фактор: навесні і влітку перевага віддається сокам, мінеральним і солодким водам, а в осінньо-зимовий період 90% населення вживає чай.
Багато виробників стимулюють збут сподіваючись, пропонуючи як покупцям, так і торговцям подарунки, однак такі підходи збільшують попит лише на час акції.
Можна сказати, що український ринок сподіваючись до кінця ще не сформований. Багато споживачів ще не визначилися остаточно ні з ціною, ні з видом «свого» чаю, тому боротьба за покупця буде продовжуватися і виробникам прийдеться застосовувати більше зусиль для стимулювання збуту своєї продукції.
Можливо, що український ринок продовжить свій розвиток по європейському шляху вироблення якісних, але дешевих стандартів, не відходячи разом з тим від споживання дорогих чаїв. Багато українських виробників уже почали таку тенденцію і роблять відносно недорогі чаї гарної якості.
За прогнозами фахівців, у майбутньому на ринку розширять свої позиції великі міжнародні компанії (за рахунок масованої реклами) а також збільшиться частка сподіваючись, розфасованого в Україні.
Розглядаючи перспективи розвитку ринку чаю України можна зробити такий прогноз.
З жорсткістю конкуренції і розвитком дистрибуції компанії-постачальники будуть активно проникати в усі “цінові” і “сортові” ніші, у яких раніш вони або не були присутні зовсім, або були присутні як асортиментна “добавка”. Поява нових марок на ринку продовжиться.
Постачальникам сподіваючись прийдеться в нинішньому сезоні знаходити нові методи і форми стимулювання збуту. Багато хто вже підраховують, у що їм обійдуться розширення автомобільного парку, збільшення штату торговельних агентів і проведення акцій.
Швидше за все, підсилиться реклама на телебаченні.
Постачальники сподіваючись будуть продовжувати поліпшувати упакування товару, її дизайн.
Торговці очікують збільшення обсягів продажів зеленого чаю (він зможе забезпечити їм 7-10% виторгу) і сподіваючись у фільтр-пакетах.
По оцінках фахівців, зараз у країні лише близько 4% споживаного чаю складає зелений чай, 1-2% приходиться на фруктовий, а на холодний і розчинний чай приходяться і зовсім десяті частки відсотка.
Тому вважаємо за доцільне запропонувати компанії «Мономах» розширити асортимент зеленого, фруктового й іншого нового видів сподіваючись, як те холодний, ароматизований і т.д. Можна відзначити, що пити фруктові і зелені чаї за останні 2-3 року стали більше.
Час від часу зелений чай стає популярним - так, наприклад, на Заході мода на зелений чай з'явилася на хвилі боротьби за здоровий спосіб життя. Вважається, що зелений чай володіє особливими лікувальними властивостями. Однак завдяки специфічному смакові і традиційній звичці українців пити чорний чай він залишається незаперечним лідером по споживанню. Споживання зеленого чаю буде розвиватися, але в доступному для огляду майбутньому не буде сперечатися або конкурувати з чорним чаєм. У теж час у компанії «Мономах» цей вид сподіваючись представлений у недостатньому асортименті. Інший вид сподіваючись - ароматизований. Ароматизують чай або за рахунок додавання олії (персикового, апельсинового, лимонного, чорносмородинового і інші.), а також хімічних ароматизаторів, ідентичних натуральним, або за рахунок додавання висушених пелюстків квітів і рослин або здрібнених шматочків яблук, груш, ягід і ін. Споживання фруктових і зелених чаїв відносно невелика, але на наш погляд компанії «Мономах» доцільно зафіксувати свою присутність у цих секторах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: Основні пропозиції та рекомендації щодо організації та проведення маркетингових досліджень підприємствами України

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок