Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Опис галузі та продукту

Опис галузі та продукту

Назва:
Опис галузі та продукту
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,15 KB
Завантажень:
273
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Опис галузі та прдукту
Жива риба та продукти її переробки займають одне з важливих місць у харчуванні населення, наповненню споживчого кошику. Рибна галузь відіграє значну роль розвитку продовольчого ринку області. Незважаючи на недостатнє споживання рибної продукції у м'ясо-рибному балансі питома вага її становить близько 40 відсотків ( у білковому розрахунку). Специфічною особливістю рибної галузі області є те, що близько 90 відсотків сировини одержують в товарних ставкових господарствах, які належать рибгоспам та орендарям. Зазначена особливість зумовлює необхідність будівництва нових та удосконалення існуючих риборозплідних господарств, які б спеціалізувались на вирощуванні рибо-посадкового матеріалу, організації виробництва спеціальних комбікормів, створення бази з підготовки кадрів за фахом "Рибовод фермерського господарства", накопичення наявної інформації і надання інформативних послуг та координації розвитку рибної галузі області.
Ситуація, що склалася, потребує втручання на регіональному і місцевому рівнях, підтримки галузі і виробника, створення єдиних базових нормативів для регіону щодо експлуатації та оренди водних об'єктів та розвитку рибної галузі. Головною метою на найближчу перспективу є забезпечення населення області харчовою рибною продукцією в обсягах наближених до науково-обгрунтованих норм споживання.
Враховуючи тенденції та особливості розвитку рибного господарства області, необхідність сприяння розвитку товарного рибництва усіх форм власності, при цьому головним організаційним завданням слід вважати:
· здійснення структурної перебудови рибного господарства, сприяння розвитку товарного рибництва і створення конкурентоспроможного середовища;
· підвищення ефективності відтворення та охорони рибних запасів;
· розширення мережі спеціалізованих риборозплідних господарств та організації виробництва високоякісних спеціалізованих кормів;
· створення Центру моніторингу;
· сприяння розвитку рибопереробної галузі та розширення спеціалізованої торговельної мережі; залучення до співпраці дослідних установ, які виконують роботи, щодо науково-обгрунтованих норм ведення рибництва;
· пропагування туризму Карпатського регіону з наданням послуг платного ліцензійного рибальства;
· висвітлення в засобах масової інформації повчального досвіду ведення галузі рибництва.
До основних видів ставкових риб, які вирощують і розводять у водоймах області відносять коропа, білого та строкатого товстолобика, карася золотого і сріблястого, судака, ляща, великоротого буфело, канального сома, а також райдужну форель.
Щука і судак - хижаки, їх доцільно вирощувати у великих ставках і водоймах, де є багато елітікм риби.
У рибництві існує два види вирощування рибо-посадкового матеріалу:
а) в природних умовах для всіх видів риб, крім рослинноїдних;
б) штучне відтворення молоді рослинноїдних риб у спеціальних інкубаційних цехах (рибгосп "Галицький"), де їм створюють необхідні кліматичні умови і здійснюють відповідні гіпофізарні зв'язки.
Племінну роботу в рибо-водних господарствах ведуть на загальних принципах, які прийнятні у тваринництві.
Для успішного вирішення завдань племінної роботи в рибо-водних господарствах необхідно забезпечити функціонування: нерестових, вирощувальних, зимувальних, маточних та нагульних ставків, інкубаційних цехів, висококваліфікованих спеціалістів.
Технологія вирощування товарної риби в ставках і особливо у садках має деякі переваги перед традиційним методом. Насамперед, для вирощування риби в таких умовах потрібна невелика площа, висока щільність посадки риби, тепла вода багата на кисень і спеціальні корми з високим вмістом протеїну.
Таким чином, умови ринкової економіки диктують необхідність змінити стратегію ведення галузі тваринництва, згідно з якою пріоритетне значення надавалося нарощуванню валового виробництва продукції із застосуванням переважно екстенсивних технологій на високодохідний розвиток усіх галузей тваринництва і птахівництва із запровадженням різних форм власності та господарювання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Опис галузі та продукту

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок