Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Опишіть функціональну схему інтерактивного маркетингу з використанням світової мережі Інтернет.

Загрузка...

Опишіть функціональну схему інтерактивного маркетингу з використанням світової мережі Інтернет.

Назва:
Опишіть функціональну схему інтерактивного маркетингу з використанням світової мережі Інтернет.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,75 KB
Завантажень:
389
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Контрольна робота
на тему:
„Опишіть функціональну схему інтерактивного маркетингу з використанням світової мережі Інтернет.
Провайдери та комерційні інтерактивні служби у схемі – реальні фірми за місцем проживання студента або за даними ділової преси.
Які проблемні питання існують при використанні у системі комерційно-посередницького менеджменту сучасних засобів телекомунікації”


ПЛАН
1.Інтерактивний маркетинг.
2.Комерційні інтерактивні служби.
3.Класифікація типів нестандартних носіїв.
4.Інтернет – послуги у Мережі.
5.Програми лояльності.


1. Інтерактивний маркетинг.
Економічно розвинуті країни постійно вдосконалюють методи прямого маркетингу як одного з найефективніших засобів про-дажу товарів. Найсучаснішими формами прямого маркетингу фа-хівці вважають телевізійний маркетинг прямого відгуку та ін-терактивний маркетинг.
Телевізійний маркетинг прямого відгуку — це варіант масового, маркетингу товарів та послуг, але з елементом зворотного зв’язку. Обов'язковою умовою такої форми продажу є наявність в рекламних зверненнях номера телефону, що забезпечує потенційному споживачеві певну незалежність, право самостійно приймати рішення — телефонувати чи ні, замовити чи ні товари та послуги, що рекламуються на телебаченні (ясна річ, що всі мови за цим телефоном оплачує фірма).
Телевізійний маркетинг прямого відгуку має два різновиди-перший — це реклама прямого відгуку, другий — канали купівлі товарів удома. Другий різновид дає змогу не тільки ефективно продавати товари та послуги, а й використовувати його для ство-рення позитивного ставлення до товарів та послуг фірми, надан-ня інформації про новинки та особливості застосування вже ві-домих товарних марок, створення передумов для проведення інших заходів прямого маркетингу тощо. Але найціннішим здо-бутком цього різновиду є можливість створювати базу даних що-до покупців.
Телевізійна реклама прямого відгуку відрізняється від загаль-ної телевізійної реклами тим, що її рекламні звернення значно більші за обсягами (вони можуть мати вигляд 15-30 хвилинної тематичної програми, присвяченої одному товару або послузі). Крім того, протягом усього показу експерти та споживачі (корис-тувачі) демонструють всі переваги даного товару або послуги. Іншим є також спосіб подання інформації: глядач отримує де-тальну інструкцію щодо користування товаром або послугою, причому в стилі яскравого шоу з прекрасно підібраним складом гарненьких виконавиць (згадайте популярну в Україні рекламу італійської фірми, що продає різні пристосування для масажу). Найчастіше телевізійну рекламу прямого відгуку і застосовують для телемаркету спортивних тренажерів, масажних пристроїв та багатоцільової кухонної техніки. Але за рубежем цю форму пря-мого маркетингу використовують також у фінансовій сфері, для спеціальних кампаній збирання коштів на благодійні заходи, на-віть для вербування добровольців до війська! До телевізійного маркетингу прямого відгуку також зараховують і ті телевізійні канали (телевізійні програми), які спеціалізуються з продажу товарів та послуг. Такі канали працюють цілодобово без вихідних і пропонують за зниженими цінами різні товари (ювелірні вироби, одяг, світильники, іграшки, інструмент, побутову електроніку тощо), отримуючи від виробників або посередників за ліквіда-ційними цінами. (Реклама має вигляд яскравого театралізованого шоу за участю поп-зірок, фотомоделей та інших знаменитостей. Усе це створює святкову атмосферу і максимум зручностей для покупця: тільки зателефонуй і тобі все це привезуть додому та ще й дешевше, ніж у магазині. За таких обставин покупець ладен за-плющити очі на те, що рекламовані в такий спосіб товари, як правило, уже не є останніми новинками! У США, наприклад, на телефоні за номером 800 працюють сотні операторів на понад 1200 лініях. Виконується замовлення протягом 48 годин.
Нині в економічно розвинутих країнах вже позбавилися недо-ліків, пов'язаних з колишнім територіальним обмеженням при-йому телепередач і необхідністю встановлення супутникових си-стем та прокладання кабелів.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: Опишіть функціональну схему інтерактивного маркетингу з використанням світової мережі Інтернет.

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок