Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Особливості обліку реалізації готової продукції на ТОВ «Сандерс-Виноградів»

Особливості обліку реалізації готової продукції на ТОВ «Сандерс-Виноградів»

Назва:
Особливості обліку реалізації готової продукції на ТОВ «Сандерс-Виноградів»
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,61 KB
Завантажень:
256
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Особливості обліку реалізації готової продукції на ТОВ «Сандерс-Виноградів»
Характер підприємства та особливості його облікової політики.
ТОВ «Сандерс» є спільне українсько-німецьке підприємство, головний офіс якого знаходиться в місті Брамше, вул.Маштрасе, 2, керівником якого є Ганс-Крістіан Сандерс. Компанія була заснована в березні 1953 року.
ТОВ «Сандерс-Виноградів» було створене в березні 1992 року. Юридична адреса якого: 90300, Україна, Закарпатська область, місто Виноградів, вул. Комунальна 10, під керівництвом Розентал Германа.
Метою діяльності Товариства є отримання прибутку від господарсько-фінансової діяльності, виробництва продукції і реалізація на основі економічних інтересів учасників Товариства.
ТОВ «Сандерс-Виноградів» здійснює виготовлення широкого спектру текстильно-галантерейних та швейних виробів:
Напірники:
¦ Одіяла
¦ Подушки
¦ Матраси
Штори
Декор
Жалюзі.
На сьогоднішній день товариство з обмеженою відповідальністю «Сандерс-Виноградів» є відомим не тільки на Закарпатті, але і по всій Україні. Знають і цінують продукцію фірми і в багатьох країнах Європи, куди її експортують.
Сьогодні на фірмі працює близько 420 працівників, більшість з яких—це жінки. При заснуванні фірми в 1992 році роботу розпочали з 18 чоловік, які споруджували виробничі площі, а 30 швачок були направлені до Угорщини, де навчалися працювати на сучасному обладнанні за новою технологією.
Для високопродуктивної праці колективу фірми створено всі необхідні умови: просторі й освітлені цехи в двоповерховому виробничому корпусі, диспетчерська, санітарно-побутові приміщення. Всі процеси оснащені новими швейними, розкрійними, настильними машинами, вантажним ліфтом, комп’ ютерами тощо.
Сьогодні, через стільки років діяльності, стає зрозумілим, наскільки важливим для підняття економіки району і області було створене «Сандерс-Виноградів». На той час це було чи не єдине підприємство легкої промисловості в районі, яке забезпечило велику кількість людей стабільною роботою. Тепер в районі діє багато підприємств легкої промисловості, але керівництво «Сандерс-Виноградів» робить все для того, щоб його працівники і надалі працювали на підприємстві.
В 2001 році було здано в експлуатацію адміністративно-побутовий корпус, де на даний час розміщено офіс; медичний і масажний кабінети; кафе, їдальня, магазин продовольчих і промислових товарів, де працівники можуть придбати товари в борг до отримання заробітної плати. На території підприємства також розміщено невеликий готель для іноземних гостей та інвесторів підприємства.
В 2006 році на території підприємства було відкрито новий цех по пошиттю гардин різних моделей для австрійського замовника—фірми «Гаймтекст». Сьогодні тут працює команда з 45 чол., з яких 4-майстри цеху.
Цього року на підприємстві створено 70 нових робочих місць. Висококваліфіковані майстри швейного виробництва навчають нових працівників, серед яких і випускників шкіл та училищ.
Щорічно осінню кожному працівникові додатково видають 200 грн. для придбання овочів на зиму. Заробітна плата видається без затримки.
На роботу та з роботи працівників безкоштовно довозять на мікроавтобусах підприємства та орендованих автобусах Виноградівського АТП майже з усіх сіл району.
На даний момент близько 20 молодих працівників навчаються у вищих навчальних закладах освіти. Всім оплачуються відпустки на навчальні сесії. Адже керівництво зацікавлене у висококваліфікованих спеціалістах.
Процвітання будь-якого підприємства багато в чому залежить і від керівництва. Герман Зельманович Розентал вмілий економіст, здібний організатор виробництва, хороший спеціаліст, якому в червні 2004 року Указом Президента України присвоєно почесне звання «Заслужений працівник промисловості України».
Саме ж підприємство нагороджене Почесною Грамотою Ради Міністрів України в березні 2002 року, як «Кращий роботодавець 2001року» та Почесною відзнакою Торгово-Промислової палати України «Золотий знак Меркурій» в 2002 році.
Не зважаючи на продукцію, що виготовляється, технологію її виробництва, її облік повинен проводитися відповідно прийнятих норм та чинного законодавства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: Особливості обліку реалізації готової продукції на ТОВ «Сандерс-Виноградів»

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок