Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> з менеджменту організацій

з менеджменту організацій

Назва:
з менеджменту організацій
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,80 KB
Завантажень:
286
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Контрольна робота з менеджменту організацій

Варіант 2.
Вступ
1. Вимоги до організації робочого місця менеджера.
2. Засоби механізації управлінської праці.
3. Аналіз  і  оцінка  робочого  місця  (на  прикладі  одного  з
керівників організації) .
Висновки та пропозиції.ВСТУП
Менеджер, як особливий вид працівників, є важливою складовою частиною колективу. Колектив тільки тоді досягне мети, якщо усі будуть працювати в дусі співробітництва і взаєморозуміння. Але коли менеджер не може правильно організувати роботу, те всі зусилля інших членів колективу будуть даремні.
Рішенням науково-технічної комісії при Держкомстаті України визначено застосування поряд зі словом керівник слова “менеджер”. Менеджер – працівник, який організовує виконання стратегічних завдань поставлених керівником чи керівництвом і який має повноваження вирішувати тактичні завдання щодо них. Менеджер може керувати іншими працівниками щодо виконання цих завдань або самостійно їх вирішувати.
Сучасний розвиток суспільства показує, що успішна діяльність організації багато в чому залежить від вмілого і грамотного керівництва. У свою чергу необхідно пам'ятати, що будь-яка організація являє собою єдине ціле і якщо роботу самого менеджера не організувати належним образом, то менеджер не зможе працювати ефективно, що, безсумнівно, вплине на роботу всієї організації.
Для підвищення продуктивності роботи менеджера один з найважливіших факторів – правильна організація робочого місця. Якщо робоче місце менеджера організовано неправильно, то це призведе до втрат робочого часу, зайвій перенапрузі і, у кінцевому рахунку, позначиться на якості керування. Тому тема організації робочого місця менеджера є досить актуальною.


1. Вимоги до організації робочого місця менеджера.
Перш ніж перейти до розгляду організації робочого місця, необхідно з'ясувати, що являє собою робоче місце менеджера. Якщо розглядати робоче місце менеджера, то можна сказати, що це його робочий кабінет, у якому він проводить велику частину роботи. Від того, який це буде кабінет, залежить і те як буде працювати менеджер. Зовсім очевидно, що чим краще пристосовано робоче місце для виконання функцій менеджера, тим продуктивніше й ефективніше буде робота менеджера.
При розгляді питання організація робочого місця необхідно враховувати наступні моменти:
Внутрішній обсяг і форма кабінету. У залежності від рангу менеджера прийнятна площа буде від 20 до 50 м2 і висота кабінету мінімум 3,5 м. Форма кабінету також має велике значення, тому що робочий кабінет менеджера не просте місце де він безпосередньо працює, але і як правило місце проведення планерок, зборів, нарад. З огляду на це, найбільш раціональної є прямокутна форма кабінету зі співвідношенням сторін 1:2;
Меблі. Тут необхідно враховувати наступні моменти:
Антропометричні показники (мається через ріст, довжина корпуса, довжина рук і ін.);
Забезпечення зручного положення тіла людини, що створює умови для меншої стомлюваності, гарного зорового сприйняття, волі руху й іншого;
Раціональне планування і компонування меблів;
Меблі повинні виглядати естетично.
Устаткування. Для нормальної роботи менеджера необхідно мати:
Канцелярські приналежності.
Два телефони. Один телефон повинний бути внутрішній (мається на увазі телефон для зв'язку усередині організації), а іншої для виходу за межі організації.
Комп'ютер. В даний час без комп'ютера не можна представити нормальної роботи менеджера. По-перше, комп'ютер дозволяє зробити роботу практично безпаперовою, по-друге, за допомогою комп'ютера можна швидко одержувати інформацію про положення справ на ринку, по-третє, він дозволяє бути в курсі справ на підприємстві і багато чого іншого.
4. Колірне оформлення кабінету. Колірні тони повинні бути не різкими, м'якими. Кольору краще вибирати зі світлих тонів (ніжно-зелений, жовтий, бежевий), світлі тони не тільки сприяють зниженню стомлюваності, але і збільшують обсяг кабінету.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: з менеджменту організацій

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок