Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Менеджмент -> Бізнес-план ТзОВ "Штрих"

Загрузка...

Бізнес-план ТзОВ "Штрих"

Назва:
Бізнес-план ТзОВ "Штрих"
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,36 KB
Завантажень:
146
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Загальна характеристика фірми
Даний бізнес-план розробляється під виробниче підприємство (далі ТзОВ „Штрих”). Розташувати дане підприємство потрібно в густонаселеному пункті (великому місті) де легше відібрати кваліфікований персонал.
Юридична адреса:
ТзОВ „Штрих” вул. Б. Лепкого 27
м. Калуш Івано-Франківська обл.
ТзОВ „Штрих” спеціалізується на пошиттю чоловічих костюмів. Планується шити костюми з двох видів тканини шерстяної і бавовняної, а також різноманітних кольорів.
Основною цілю новоствореного підприємства повинно бути завоювання прихильності покупців для того, щоб утриматися на „плаву”
Виконавче резюме
Даний бізнес-план розробляється для заснування ТзВО «Штрих» яке буде спеціалізуватися на пошиттю одягу. Даний бізнес повинен прибутковим для цього є такі підстави: 1) український ринок насичений імпортним одягом який є неякісним і дорогим на відміну від того який планує виробляти ТзВО «Штрих»; 2) достатньо дешевої робочої сили; 3) сприятливе географічне розташування; 4) дане виробництво є екологічно чистим не потребує витрат на екологічні заходи.
Отже за плановими розрахунками і оцінками для заснування даного підприємства потрібно стартовий капітал в розмірі 950 тис. грн.
Маркетинговий план
Для того щоб оптимізувати майбутні обсяги продажу необхідно проаналізувати складові ринку галузі в який працюватиме дане підприємство.
Виходячи з аналізу сектору ринку можна сказати, що в базовий рік планується реалізувати до 35тис. шт. чоловічих костюмів. З даного обсягу планується 30 % продукції реалізувати в країнах близького зарубіжжя, а також пробну партію продукції експортувати в країни Західної Європи. Решта продукції планується реалізувати на національному ринку тобто на регіональному ринку та на ринках сусідніх областей. Дана продукція розрахована для людей середнього класу оскільки виготовляється із дорогих і якісних матеріалів, а також є широкий асортимент модельного ряду і різноманітність кольорів. Частки продажу продукції можна відобразити в діаграмі.
Важливою складовою ринку реалізації нашої продукції є споживачі та їх потреби. Оскільки дана фірма є безпосереднім виробником то споживачів можна поділити на такі рівні:
Посередники для яких є важливим: 1) зручність і надійність упаковки; наша продукція упаковується в поліетиленові мішки, що дозволяє зберігати продукцію в вологих місцях, а також легко її транспортувати і розвантажувати і завантажувати. 2) частота поставок; дане підприємство має можливість відвантажувати продукцію кожного місяця. 3) якість продукції; дане підприємство забезпечуватиме строгий контроль за виробництвом, а також надійні матеріали.
Кінцеві споживачі вимагають високої якості за помірну ціну; даний товар попадає в цей діапазон оскільки розрахункова роздріб ціна не повинна бути надто високою для споживачів на яких орієнтується фірма. Також плюсом для споживачів є те що можливо буде купити окремо як штани так і піджак в фірмових точках продажу продукції.
Для визначення конкурентоспроможності товару було проведено соціологічне опитування споживачів на яких орієнтується фірма-виробник і було визначено рівень конкурентоспроможності даної продукції. Кожен чинник конкурентоспроможності оцінювався балами від 0 до 5. Результати опитування зведемо в таблицю:
Коефіцієнтний аналіз конкурентоспроможності продукції
Чинники конкурентоспроможності | Середні бали конкурентів | Наше підприємство
Товар:
якість
престиж торгової марки
Ціна:
продажна
% знижки
Просування на ринках:
реклама
пропаганда
Сумарна оцінка |
3
4
4
2
3
1
17 |
4
3
4
3
4
1
19
Головними конкурентами даного підприємства є регіональні підприємства які давно працюють у даній галузі. Основні їхні переваги: добре налагоджені канали збуту, досвід роботи в даній галузі. Основні слабкі сторони конкурентів: застарілий менеджмент, відсутність інноваційних модельних розробок, в деяких застарілий технологічний процес і устаткування.
Отже, головною метою маркетингового плану є оптимально збути товарну продукцію за вигідною ціною, для цього потрібно стимулювати збут.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему: Бізнес-план ТзОВ "Штрих"

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок