Головна Головна -> Реферати українською -> Маркетинг -> Організація Інтернет-магазину

Організація Інтернет-магазину

Назва:
Організація Інтернет-магазину
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,81 KB
Завантажень:
469
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Організація Інтернет-магазину
План
1. Види торгівлі поштою
2. Організація виконання замовлень

Організація Інтернет-магазину для роботи у режимі on-line має свої особливі підходи тому вимагає виваженості і комплексності на всіх стадіях.
Вихідним етапом такої організації є аналіз зовнішнього середовища і обґрунтування доцільності створення такого магазину. Для другого етапу характерно безпосередньо створення магазину. Третій, заключний етап, охоплює процедури реєстрації і оформлення магазину.
Отже І етап має аналітичний-характер. Господарюючого суб'єкта цікавить, насамперед, яка вигода з Інтернет — магазину, з якими витратами його можна створити і утримати, чи дозріли умови і передумови для організації Інтернет — магазину, які терміни окупності коштів? Для відповіді на ці питання проробляється структура комерційного бізнесу, вивчається контингент покупців, їх потреби, визначається асортимент і профіль майбутнього магазину, схеми просування товару, механізм фінансово-розрахункових операцій, доставки товару, виконуються інвестиційні розрахунки.
Першим кроком підготовчого етапу повинно бути аналіз середовища комерційного бізнесу. Насамперед, визначається кількість конкурентів, тенденції розвитку конкуренції, умови розвитку електронної торгівлі. Слід зауважити, що кількість електронних магазинів у кібернетичному просторі України незначна. Не більше 500 українських електронних магазинів функціонують нині на українському електронному ринку. Правда, в останні роки спостерігається інтенсивне їх зростання — 150—200 магазинів за рік. Цьому сприяє розширення аудиторії. Якщо у 2000 році кількість українських користувачів мережі Інтернет складало 750 тисяч чоловік, то на початку 2004 року вона збільшилася у 3 рази. Стимулюючи на електронну торгівлю впливає також зміцнення електронно-комунікаційної бази, апаратного забезпечення, правового регулювання.
Другий крок — це визначення асортименту і профілю магазину. Ідеальним товаром для Інтернет — торгівлі є компакт-диски, відеокасети, комп'ютерні програми, інформація оскільки не вимагають доставки та інших операцій характерних для матеріалізованого товару. Однак саме в цьому секторі ринку спостерігається інтенсивна конкуренція і серйозні бар'єри входження нових суб'єктів. Інші товари також мають свою специфіку: одяг, взуття вимагають примірки, ліки — термінової доставки, продукти харчування мають обмеження по термінам зберігання. Орієнтиром для визначення асортименту майбутнього магазину може слугувати структура, яка склалася на практиці. Так частка on-line продаж у загальному обороті аналогічних груп товарів за даними TNS Interactive складає: книги — 25 %, компакт-диски, відеокасети — 13 %, продтовари — 8 %, ювелірні вироби — 5 %, автомобілі — 2 %, білети (театр, кіно, на транспорт) — 9 %, туристичні послуги — 5%.
Структура продаж товарів на українському електронному ринку дещо інакша (рис. 21.5).
Рис. 21.5. Структура товарообігу електронної торгівлі (В2С) України
1 — електроніка; 2 — мобільний зв'язок; 3 — фототехніка; 4 — книги; 5 — товари особистого користування; 6 — комп'ютери; 7 — музика, фільми; 8 — одяг, взуття
Третій крок пов'язаний з інвестиційними розрахунками тобто визначенням витрат. Найбільш специфічними в цьому плані є визначення вартості Web-вітрини, Wcb-каталогу, програмного забезпечення. В цілому на українському ринку на такі послуги склалися приблизно таки ціни:*
розробка дизайну Web-сайта, змісту вітрини і каталогу магазину до 2 тис. дол. США*
розробка програмного забезпечення*
Інтернет-магазину 0,5—5 тис. дол.*
апаратне забезпечення 1,5—2,0 тис. дол.*
комунікаційне забезпечення 1,0—1,5 тис. дол.*
оплата праці персоналу (в місяць) 0,5—1,5 тис. дол.*
реєстрація, доменне ім'я, обслуговування 0,3—0,4 тис. дол.*
обслуговування платежів, розрахунків (місяць) 0,1 тис. дол.
Для старту повно функціонального магазину потрібно не менше 5-8 тис.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Організація Інтернет-магазину

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок