Головна Головна -> Реферати українською -> Маркетинг -> Особливості закупівель товарів у іноземних фірм

Особливості закупівель товарів у іноземних фірм

Назва:
Особливості закупівель товарів у іноземних фірм
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,98 KB
Завантажень:
145
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Особливості закупівель товарів у іноземних фірм
План
1. Організація закупівель товарів у інофірм
2. Підготовка до укладення контракту
3. Укладення зовнішньоторговельного контракту
4. Зміст зовнішньоторговельного контракту
5. Організація виконання контракту

Організація закупівель товарів у інофірм
Важливим джерелом формування товарних ресурсів підприємств торгівлі с імпорт товарів. Під імпортом розуміють закупівлю товарів чи послуг у іноземного контрагента з увезенням їх з-за кордону н дальшою їх реалізацією покупцям на внутрішньому ринку. При цьому ввезений по імпорту товар може бути готовою продукцією чи може бути підданий переробці на вітчизняних підприємствах, якщо як товар була завезена сировина чи напівфабрикати. До імпорту товарів удаються в тих випадках, коли їх виробництво у державі не покриває потреб внутрішнього ринку або коли рівень цін на імпортовані товари значно нижчий, ніж на аналогічні вітчизняного виробництва, що дозволяє підприємствам торгівлі отримувати більше прибутку.
Імпорт товарів здійснюється на підставі укладення міжнародної торгової угоди. Під міжнародною торговою угодою розуміється договір, контракт, угода між двома чи кількома сторонами, що перебувають в різних країнах, на постачання встановленої кількості і якості товарних одиниць і/чи надання послуг відповідно з узгодженими сторонами умовами. Отже, термін "торгова угода" включає всі види угод, пов'язаних з обміном товарами в матеріально-речовій формі і таких, що наданням основних і забезпечують міжнародний оборот, послуг.
У міжнародній торговельній практиці укладання торговельних угод здійснюється прямилі і непрямим методами. Прямий метод передбачає, що товари закуповуються в самостійного товаровиробника на підставі угоди купівлі-продажу і постачаються безпосередньо кінцевому споживачеві. При непрямому методі закупівля і продаж товарів здійснюється через посередників, з якими укладаються спеціальні угоди.
З запровадженням принципів ринкової економіки в Україні правом виходу на міжнародний ринок може скористатися будь-яке торговельне підприємство, яке має дозвіл на зовнішньоекономічну діяльність. Однак при цьому варто враховувати, що тільки великі підприємства здатні захистити свої інтереси за кордоном, не залучаючи посередників. Укладання угод на постачання товарів з іноземними фірмами потребує також знання правил міжнародної торгівлі, діючих в інших країнах митних обмежень. Крім того, закупівля товарів у інофірм, їх перевезення пов'язані з великими витратами і підвищеним ризиком.
Міжнародна практика здійснення імпортних операцій передбачає, що укладення і виконання міжнародних угод здійснюється в три етапи:—
підготовка до укладення контракту купівлі-продажу товарів;—
укладення контракту;—
організація виконання контракту.
Підготовка до укладення контракту
Підготовка до укладення контракту визначається рівнем розвитку зв'язків імпортерів з контрагентами. З потенційними партнерами можуть бути використані такі способи встановлення контактів:—
надсилання потенційному продавцю замовлення на необхідний товар;—
розсилання запитів виробникам і продавцям необхідного товару;—
установлення комерційних контактів на основі отриманих рекламно-інформаційних матеріалів, комерційних листів або оферт;—
участь у міжнародних оптових ярмарках, виставках і салонах;—
організація міжнародних торгів або тендерів на необхідний обсяг товарів;
Якщо між імпортером і експортером налагоджені ділові зв'язки, то імпортер надсилає потенційному продавцю замовлення на необхідний товар. Замовлення в міжнародній торгівлі — це спрощена форма проекту контракту, що надсилається покупцем (імпортером) продавцю (експортеру) і містить детальний опис необхідного товару та основні умови майбутнього контракту, крім ціни. У міжнародній торговельній практиці ціну повинен назвати продавець товару. Якщо замовлення імпортера приймається продавцем, він висилає йому підтвердження замовлення — перед контрактний комерційний документ, який засвідчує безумовне прийняття замовлення до виконання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: Особливості закупівель товарів у іноземних фірм

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок