Головна Головна -> Реферати українською -> Маркетинг -> Маркетингові дослідження: рішення щодо сегментації та позиціювання

Маркетингові дослідження: рішення щодо сегментації та позиціювання

Назва:
Маркетингові дослідження: рішення щодо сегментації та позиціювання
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
281,83 KB
Завантажень:
21
Оцінка:
 
поточна оцінка 0.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Міністерство освіти і науки України
ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана»
Кафедра маркетингу К У Р С О В А Р О Б О Т А з дисципліни «Маркетингові дослідження»
на тему:
Маркетингові дослідження:
рішення щодо сегментації та позиціювання


Оцінка: оформлення змісту захисту Загальна оцінка: за стандартом ECTS за стандартом МОНУ Підписи членів комісії:

ЗМІСТ


Вступ
Розділ 1. Теоретичні підходи до організації, збору та обробки маркетингової інформації
Сутність і організація збору маркетингової інформації
1.2. Структура маркетингової інформації
1.3. Методика опитувань

Розділ 2. Маркетингові дослідження: рішення щодо сегментації та позиціювання

2.1. Аналіз та оцінка маркетингового потенціалу підприємства
2.2. Вивчення конкурентних переваг

Висновки

Список використаних джерел
Вступ

Сучасний етап розвитку народного господарства України характеризується тим, що становлення його ринкових засад відбувається на фоні глибокої системної, економічної та фінансової кризи. На стані українській економіки вкрай негативно відбивається низький рівень платоспроможного попиту на промисловому та споживчому ринках, слабкі конкурентні позиції абсолютної більшості українських виробників, відсутність розвинутої ринкової інфраструктури (перш за все – інформаційної бази) та професійно підготовлених кадрів керівників. Всі ці фактори обумовлюють пошук механізмів, які здатні сприяти вирішенню вищезазначених проблем. Одним з них і є маркетингові дослідження, які слугують базою для прийняття ефективних управлінських рішень.
Для формування цивілізованої економіки у нашій країні, інтеграції України у світове господарство необхідно глибоке усвідомлення особливостей функціонування ринкових механізмів господарювання, закономірностей поведінки споживачів і конкурентів, основ стратегічного планування та контролю. Такі знання надає маркетинг як сучасна концепція управління та спосіб ринкового господарювання.
Функціонування в умовах маркетингу передбачає обов’язкове постійне надходження та систематизоване опрацювання інформації про ринок і ринкове середовище, тобто проведення маркетингових досліджень. Перші маркетингові дослідження почали проводитися на початку ХХ століття в США в період укрупнення капіталу, формування національних і транснаціональних компаній.
Основні принципи проведення маркетингових досліджень розроблені Міжнародною торговою палатою та Європейським товариством по вивченню суспільної думки та маркетингу (ESOMAR), а також спеціалізованими професійними організаціями АМА, УАМ тощо.
Як наслідок, на підприємствах, незалежно від форми власності, повинен постійно вестись збір, облік та аналіз інформації. Цей процес є обов’язковою умовою ефективного управління підприємством. Прийняття будь-якого рішення є результатом систематизованого дослідження певного явища.
Існуючу літературу з питань маркетингу можна умовно розподілити на три класи перекладені російською мовою праці іноземних авторів, праці вчених та практиків з республік колишнього СРСР та роботи українських авторів. До першого класу входять праці таких авторів, як І. Ансофф, Б. Берман, С. Блек, Д. Бойт, К. Веркман, А. Дейан, Д. Джеймс, Г. Картер, Ф. Котлер, Т. Коллінз, Р. Морріс, Д. Огілві, Д. Пілдідж, К. Ротуол, У. Сендідж, Ф. Уотерідж, В. Фрайбургер. Роботи цих авторів присвячені розкриттю сутності маркетингової діяльності в загальному, фундаментальному розумінні. Що стосується конкретних напрямків маркетингової діяльності, то вони здебільшого присвячені рекламній та збутовій діяльності, складанню бізнес-планів, а не методологічній розробці маркетингових досліджень.
З початком ринкових перетворень у країнах СНД почали досліджуватися проблеми маркетингу. Цим питанням присвячені праці таких вчених, як Л. В. Балабанової, Є. П. Голубкова, І. А. Гольдмана, І. Н. Горчикова, Г. С. Добронравова, В. Є. Демидова, А. П. Дуровича, П. С. Зав(ялова, Ю. І. Коробова, Г. Д. Крилова, А. М. Романова, М. І. Соколова, Є. А. Уткіна, В. Є. Хруцького. Роботи вищеназваних авторів в тій чи іншій мірі відображають проблеми фундаментального маркетингу, міжнародних аспектів маркетингової діяльності, реклами, банківського маркетингу.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: Маркетингові дослідження: рішення щодо сегментації та позиціювання

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок