Головна Головна -> Реферати українською -> Маркетинг -> ХТО Є ХТО НА РИНКУ ПЕЙДЖЕРІВ

ХТО Є ХТО НА РИНКУ ПЕЙДЖЕРІВ

Назва:
ХТО Є ХТО НА РИНКУ ПЕЙДЖЕРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,06 KB
Завантажень:
30
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Левчук Сергій

Одне з приорітетних завдань сучасної України - розбудова її інформаційної структури. І першорядну роль в цьому відіграють системи зв’язку: прискорюють ділову активність, сприяють підвищенню рівня доступності інформації. В Україні поруч із державними існують і розвиваються спільні підприємства та приватні фірми зв’язку. Серед яких такі як Український Мобільний Зв’язок(UMC), Голден Телеком, Радіоком, Біпер Пейджинг, Лінк Телеком, Укрпейдж та не так давно створена фірма У-Пейдж.

Ринок мобільного зв’язку - це один із ринків, який розвивається надшвидкими темпами. Поруч із послугами сотового чи транкінгового зв’язку існує дешевший, а у деяких випадках навіть більш практичний пейджинговий зв’язок. Якщо мобільний телефонний зв’язок коштує досить недешево, то пейджинговий зв’язок - це реальна можливість для середнього бізнесмена чи працівника фірми, торгового агента чи простого студента отримувати короткі інформаційні повідомлення (в цифровій чи текстово-цифровій формі) на мініатюрний (70-100г) пристрій в будь-який час і в будь-якому місці.

Ще донедавна саме слово пейджер викликало у більшості наших співвітчизників подив. І лише допитливі радіолюбителі могли знайти публікації щодо систем персонального радіовиклику в рідкісних закордонних журналах зв’язку. Саме звідти тоді дізнавались про системи “Малтітон” та “Беллбой” які з 1956р. поширились в США, а з 1968р. стали відомими і в Японії під назвою “Покет Белл”(у перекладі з англ. “кишеньковий дзвінок”). Протягом десятилітть в Америці та Європі вдосконалювався пейджинг. З примітивного приймача тонових сигналів, що отримав у США назву “біпер”, виріс досконалий надчутливий прилад одностороннього радіозв’язку, зручний у використанні та доступний за ціною - пейджер.

Історія пейджингового зв’язку в Україні розпочалась в 1994р. з появою АО ”Радіокому”- компанії з українськими інвестиціями. Радіоком тоді отримав у Міністерстві зв’язку України ліцензію надання послуг пейджингового зв’язку стандарту РДС (RDS), що дає можливість створювати регіональні системи зв’язку. Серед перших моделей, що з’явились на вітчизняному ринку був Ексес(Access) - пристрій досить великих розмірів, що працював на акумуляторах і потребував щоденної підзарядки, нерусифікований Нокіа Текст(NokiaText), а пізніше кирилізований Нокіа Файндер(NokiaFinder). Незабаром, після отримання ліцензії на стандарт передачі даних ПОКСАГ (POCSAG) у м.Києві, асортимент запропонованих для продажу пейджерів розширився, а ціни за рахунок збільшення ємності частоти (і появи конкурентів) значно впали.

Для обслуговування абонентів протоколу передачі даних ПОКСАГ (який дозволяє створювати локальні системи зв’язку) Радіоком використовує обладнання фірми Моторола (Motorola). Оператори бюро по багатоканальному телефону 0-69 приймають інформацію у вигляді номера абонента та послання для нього. Під час набору номера відбувається перевірка стану даного абонента за інформацією на сервері бази даних, а через 5-30 секунд повідомлення вже в ефірі. Пейджер в цьому випадку відіграє роль приймача ультра-коротких хвиль, повідомляючи свого власника про отримання інформації звуковим сигналом, мелодією,вібрацією, світловою індикацією чи комбінацією попередніх. До того ж радіосигнал, що посилюється на пейджер абонента з центральної телевізійної башти (а саме на ній розміщено потужний передавач виробництва знову ж таки фірми Моторола) здатний знайти свого адресата навіть у 50км за межами Києва.

Зручність та надійність пейджингового зв’язку привернула до себе чимало прихильників, і їхня кількість постійно зростає. За оцінками експертів кількість користувачів на ринку пейджерів Києва понад 20тисяч. Разом з тим зростають вимоги до якості обслуговування. На сьогодні в Україні сформувався олігополістичний ринок пейджингового зв’язку: тут існує чотири найпотужніші оператори, такі як Радіоком, Біпер, Лінк Телеком та Укрпейдж. Але останній знижуючи абонентську платню до мінімуму, водночас не продаючи пейджерів, фактично користується надбанням інших трьох. Хоча кожен вибирає ринкову стратегію на свій розсуд.

В жовтні 1995року українська сторона спільно з американським капіталом заснували АО Східноєвропейські послуги зв’язку, або ж загальновідому більшості компанію БІПЕР.

Біпер є офіційним ділером в Україні відомої компанії Моторолла, обладнання та продукція якої (пейджери, радіостанції та інш.) відрізняєтся надійністю та відповідає американським військовим стандартам систем зв’язку. Головні напрями діяльності - це пейджінговий зв’язок за новим стандартом ФЛЕКС(flex) та система радіо-транкінгового зв’язку (smart net).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: ХТО Є ХТО НА РИНКУ ПЕЙДЖЕРІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок