Головна Головна -> Реферати українською -> Маркетинг -> Контрольні перевірки додержання правил торговельного обслуговування

Контрольні перевірки додержання правил торговельного обслуговування

Назва:
Контрольні перевірки додержання правил торговельного обслуговування
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,34 KB
Завантажень:
111
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Контрольні перевірки додержання правил торговельного обслуговування
План
1. Проведення відбору зразків товарів для перевірки їхньої якості
Мета відбору зразків товарів
Зміст акта відбору зразків товарів
2. Контрольні перевірки правильності розрахунків зі споживачами
Основні вимоги до контрольної перевірки правильності розрахунку зі споживачами
Послідовність контрольної перевірки правильності розрахунку із споживачами
Особливості перевірки фактичної кількості, міри, маси й обсягу товарів
3. Перевірка суб'єктів підприємництва працівниками Держцінінспекції
Зміст посвідчення, виданого на перевірку цін
Зміст акта, складеного за результатами перевірки цін
4. Перевірка ведення Книги відгуків і пропозицій
Книга відгуків і пропозицій

Проведення відбору зразків товарів для перевірки їхньої якості
Мета відбору зразків товарів
Відбір зразків товарів провадиться з метою визначення відповідності їх якісних показників вимогам державних і галузевих стандартів, технічних умов та інших нормативних документів, що діють на території України.
Основні вимоги до відбору в суб'єктів господарювання — підприємств, установ, організацій — незалежно від форм власності, громадян-підприємців та іноземних юридичних осіб, що здійснюють підприємницьку діяльність на території України у сфері торгівлі, громадського харчування і послуг, зразків товарів для перевірки їхньої якості визначені "Порядком відбору у господарюючих суб'єктів сфери торгівлі, громадського харчування і послуг зразків товарів, сировини, матеріалів, напівфабрикатів, комплектуючих виробів для перевірки їх якості". Цей Порядок затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 2.04.94 № 215.
Відбір зразків товарів для перевірки їхньої якості провадиться службовою особою Держспоживстандарту, яка має відповідне посвідчення, у присутності особи, що здійснює продаж товарів (виконує роботу, надає послуги), та, за можливості, представника суб'єкта господарювання, що перевіряється, і оформлюється актом відбору зразків (проб) товарів. Продавець (виконавець) і представник суб'єкта господарювання повинні створити належні умови для виконання робіт, пов'язаних з відбором зразків товарів.
Зміст акта відбору зразків товарів
В акті зазначається кількість відібраних зразків товарів (за масою, мірою, обсягом), для якого виду досліджень вони відібрані та за якими показниками проводитиметься їх дослідження, а також робиться запис про заборону реалізації (відвантаження) партії товарів, з якої відібрано зразки, до отримання результатів дослідження. У разі перевірки якості товарів, що швидко псуються або з терміном придатності, що минає, відбір зразків здійснюється, як правило, без заборони реалізації (відвантаження) партії товарів, з якої відібрано зразки.
Акт складається у трьох примірниках і підписується службовою особою, яка проводила відбір зразків товарів, а також продавцем (виконавцем) і представником суб'єкта господарювання у разі його присутності під час перевірки. Перший примірник залишається у службової особи, другий додається до відібраних зразків товару, третій залишається у продавця (виконавця) чи представника суб'єкта господарювання.
Продавець (виконавець), представник суб'єкта господарювання мають право під час підписання акта письмово оформити свою незгоду з результатами перевірки і дати відповідні пояснення. У разі відмови продавця (виконавця) чи представника суб'єкта господарювання підписати акт службова особа, яка проводила відбір зразків товару, робить запис в акті про те, що зазначені особи ознайомлені зі змістом акта і від його підписання відмовилися.
Кількість зразків товарів (за масою, мірою, обсягом), що відбираються для проведення дослідження, визначається відповідними нормативними документами, а щодо імпортних товарів — нормативними документами на аналогічні вітчизняні товари.
Під час перевірки якості технічно складних і великогабаритних товарів дозволяється відбір для дослідження їхніх складників без пошкодження основного виробу.
У тих випадках, коли в нормативних документах передбачено за негативних результатів дослідження таких товарів повторне проведення відбору їх зразків, дозволяється відразу відбирати зразки в подвійній кількості, про що робиться запис в акті відбору зразків (проб) товарів.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Реферат на тему: Контрольні перевірки додержання правил торговельного обслуговування

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок