Головна Головна -> Реферати українською -> Маркетинг -> реферат: Обладнання для пакетування і зберігання товарів на оптових підприємствах

Обладнання для пакетування і зберігання товарів на оптових підприємствах / сторінка 2

Назва:
Обладнання для пакетування і зберігання товарів на оптових підприємствах
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,72 KB
Завантажень:
250
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 

Залежно від призначання стелажі поділяються на універсальні і спеціальні. Універсальні стелажі використовуються для зберігання різноманітних штучних чи затарених продовольчих і непродовольчих товарів, а також товарів на піддонах. За своєю конструкцією вони являють собою просторову конструкцію, яка складається з вертикальних і горизонтальних пов'язей, що утворюють комірки.
На складах оптових баз споживчої кооперації з висотою 6 м для зберігання продовольчих і непродовольчих товарів на піддонах використовуються універсальні стелажі поличні збірно-розбірні типів СТ-1М та СТ-2М. Кожний з цих типів стелажів складається з однієї крайньої, однієї і більше приставних секцій. Секція — це частина стелажа, яка складається з двох і більше комірок, які повторюються по висоті, в які розміщується вантаж. Конструкція цих стелажів забезпечує можливість їх використання в механізованих складах.
Секції стелажів типу СТ-1М мають по шість рам, а секції стелажів типу СТ-2М — по чотири рами. Кожний тип стелажів має дві модифікації: СТ-1М-1, СТ-2М-1 — однорядні та СТ-ІМ-П, СТ-2М-ІІ — дворядні. Дворядні компонуються з двох однорядних, з'єднаних між собою по довжині.
Висота комірки стелажів установлюється залежно від висоти вантажу з піддоном. Габарити секції стелажа, мм: довжина — залежно від кількості секцій; ширина 860 — однорядні; 1705 — дворядні; висота 4000 — однорядні і дворядні.
Для зберігання продовольчих і непродовольчих товарів на складах з висотою до 4 м призначені стелажі типу ЦВ-109 (однорядні) і ЦВ-110 (дворядні). Габарити секції стелажа, мм: довжина — залежно від кількості секцій; ширина — 860; висота — 3000.
Спеціальні стелажі призначені для зберігання певних видів товарів (прокату металів, труб, килимів, автопокришок тощо). Спеціальні стелажі за своєю конструкцією поділяються на стоякові, консольні, елеваторного типу.
Стоякові стелажі мають вигляд кількох одноярусних комірок, утворених двома рядами дерев'яних або металевих стояків, які закріплені на горизонтальному брусі. Ці стелажі призначені для зберігання великої кількості металовиробів, місткість комірки становить 20—60 т, обслуговування — мостовими (в закритих приміщеннях) і козловими (на відкритих майданчиках) кранами.
Консольні стелажі (стаціонарні, пересувні, однобічні, двобічні) являють собою зварену раму — стінку, до якої перпендикулярно приварюються полиці-консолі, сусідня (по вертикалі) пара яких становить комірку. Кількість ярусів 5—8, комірок 10—16. Якщо замість полиць установлені штирі чи балки, такі стелажі завантажують автомобільними покришками, бухтами дроту та іншими полими виробами, які насаджують на штирі і зберігають у підвішеному стані. При зберіганні вантажів на консольних стелажах використовують крани-штабелери, електро- та автонавантажувачі.
Стелажі елеваторного типу виготовляють у вигляді витягнутої вертикальної конструкції, що складається з вантажонесучих штанг, полиць, ковшів, шарнірно прикріплених до двох замкнено-кільцевих ланцюгів, які натягнуті на привідний і ведений шківи. Такі стелажі використовуються для зберігання швейних виробів: одяг підвішується на плечиках, переміщуються товари по вертикалі за допомогою електроприводу та місцевого кнопкового керування.
За видом матеріалу, з якого виготовлені стелажі, їх поділяють на металеві, залізобетонні, дерев'яні, комбіновані. На сучасних складах поширені металеві стелажі завдяки їх міцності, великій вантажонесучій спроможності, пожежній безпеці. Дерев'яні і комбіновані (металевий каркас з дерев'яними полицями і боковими стінками) стелажі використовують у складах невеликої висоти завдяки швидкості виготовлення, легкості складання-розбирання, порівняно низькій вартості. Недоліком таких стелажів є невелика вантажонесуча здатність, короткий термін експлуатації, пожежна небезпека.
За загально-конструктивною ознакою стелажі поділяються на збірно-розбірні (виготовляються з прокату дрібних і середніх профілів, в тому числі з перфорованих уніфікованих деталей) і нерозбірні — залізобетонні і металеві зварні.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему: Обладнання для пакетування і зберігання товарів на оптових підприємствах

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок