Головна Головна -> Реферати українською -> Маркетинг -> Розробка комплексу маркетингу ТзОВ “Старе місто”

Розробка комплексу маркетингу ТзОВ “Старе місто”

Назва:
Розробка комплексу маркетингу ТзОВ “Старе місто”
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
843,16 KB
Завантажень:
270
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Розробка комплексу маркетингу ТзОВ “Старе місто”

Зміст

Вступ… .

Аналіз ринкових можливостей

і вибір цільових сегментів

1. Обгрунтування вибору потреби .

2. Класифікація потреби за матрицею індивідуальних

потреб .

3. Оцінка мікро- і макросередовища фірми

4. Мета та місія організації .

5. Торгове ім’я та назва фірми .

6. Сегментування ринку .

7. Позиціонування товару .

8. Результати та аналіз проведеного маркетингового

дослідження

9. Реклама .

Організація збуту продукції

Висновки…

Список літератури… .

Вступ

Коньяк… Світ несподіваних відчуттів і душевної гармонії.

Великому Жану-Полю Камю належить геніальна фраза: „Виготовити чудовий коньяк легко. Все, що для цього потрібно, – прадід, дід і батько, які віддали цій справі все своє життя”.

Як відчути істинну насолоду, яка прихована у коньяку?

Відповідь на це запитання своєю діяльністю намагається дати нова фірма “Старе місто”. Ми молоде підприємство, що відносно недавно функціонує на ринку, але вже здобуло прихильність певного кола споживачів на вітчизняному ринку.

Будь – яка фірма, що прагне бути попереду своїх конкурентів, повинна постійно дбати про відмінну і незмінну якість свого товару, урізноманітнення продукції. Наша фірма прийняла рішення внести приємні зміни для споживача за рахунок впровадження на ринок нового коньяку, який містить унікалі сорти винограду.

Ретельно проаналізувавши ринкові можливості нашого підприємства на даному етапі розвитку, розробивши новий товар, визначивши його оптимальну ціну та організацію збуту, а також сформувавши системи маркетингових комунікацій, для просування нового коньяку та постійного нагадування про вже існуючі, ми розраховуємо отримати достатні прибутки для розширення нашої діяльності та виходу на ринки інших країн.

Наше підприємство намагається задовільнити естетичні смаки споживачів, які є необмеженими, тому навіть за наявності великої кількості конкурентів на ринку, наш товар, ми сподіваємось, знайде свого споживача.

Історія шляхетного коньяку налічує чотири століття і рясніє знаменитими іменами. Однак сьогодні він став демократичнішим, відкритим для усіх, хто цікавиться класикою алкоголю.

Якщо ви бажаєте доторкнутися до вікових традицій виготовлення цього напою, зрозуміти його суть, якщо шукаєте оксамитовий виноградний смак, то коньяки “Старе місто” – оптимальний варіант.

Безумовно, цей напій призначений для людей, які вміють насолоджуватися життям, цінують хвилини дозвілля і дружнього спілкування. Тому коньяк – у центрі уваги, і на святкових вечірках, і на посиденьках нерозлучних друзів.

Коньяк вважають королем напоїв, і головні перлини його “корони” – багатий букет, складна технологія приготування, дотримання канонів виробничого мистецтва.

Аналіз ринкових можливостей і вибір цільових сегментів

1. Обгрунтування вибору потреби

Результати ринкових досліджень, проведені маркетинговою фірмою показали, що на даний час на Західній Україні існує потреба в смачному та якісному коньяку. Тому ми створили своє підприємство, яке буде займатися виробництвом коньяків.

Відкриття даного підприємства є доцільним, оскільки на Західній Україні немає жодної фірми, яка б займалась аналогічним виробництвом. Населення купує коньяк Одеського заводу, Ужгородський, "Десну", "Коктебель", "Ай-Петрі", "Таврія", київської фірми “Гетьман”. Ще одна перевага в тому, що є близкість до ринків збуту, а це зменшить транспортні витрати, витрати на рекламу, контроль на ринку, що в кінцевому результаті позитивно відзначиться на ціні товару.

Група маркетологів, що працюють на ТзОВ "Старе місто” переконані в конкурентоспроможності нашого товару і швидкій ліквідності його, завдяки високій якості, неповторному та вишуканому смаку, відповідному вигляді та упаковці,.

Збут товару планується організувати через власну торгову сітку, яка дозволить забезпечити відповідний контроль над реалізацією товару, швидкому його просуванню.

2. Класифікація потреби за матрицеюіндивідуальних потреб

Для ширшої класифікації незадоволеної потреби було використано матрицю класифікації індивідуальних потреб, на основі чого було зроблено такі висновки:

1. По ієрархії потреб

Цю потребу можна віднести до соціальних, адже коньяк є певним самовираженням і підлягає схваленню певною соціальною групою.

1. Фактори, які впливають на формування цієї потреби

До таких факторів належить фінансовий стан споживачів: не завжди вони дозволяють собі купити коньяк; вікові - зрозуміло, що діти його не купуватимуть, оскільки це алкогольний напій .

3. По часовим параметрам

Цю потребу можна віднести до поточної і до перспективної, бо коньяк питимуть завжди і без нього рідко обходяться при організації святкових заходів(вечірки, День народження, тощо).

4. За принципом задоволення

Ця потреба задовільняється товарами, оскільки наша фірма випускає коньяки на будь-який смак.

5. За чіткістю переводу в характерний товар або послугу

Ця потреба є невизначеною.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Розробка комплексу маркетингу ТзОВ “Старе місто”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок