Головна Головна -> Реферати українською -> Маркетинг -> Розрахунок потреби в складській площі і місткості

Розрахунок потреби в складській площі і місткості

Назва:
Розрахунок потреби в складській площі і місткості
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
8,19 KB
Завантажень:
243
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Розрахунок потреби в складській площі і місткості
План
1. Елементи загальної площі складу
2. Розрахунок потреби в складах за показником "місткість складів у кубічних метрах"
3. Техніко-економічні показники використання складів
Техніко-економічні показники роботи складів
Розмір вантажообігу складу
Пропускна спроможність складу
Раціональне використання загальної площі складу
Коефіцієнт використання об'єму складу
Собівартість переробки 1 т вантажу в грн.
Продуктивність праці працівників складу
Рівень механізації складських робіт
4. Розміщення та оптимальні розміри оптових підприємств
Розміщення оптових підприємств
Оптимальні розміри оптових підприємств

Елементи загальної площі складу
Площа загально-товарного складу (Пзаг) складається з: площі приміщень, що використовуються для зберігання товарів (площі, зайнятої стелажами, штабелями, а також проїздами і проходами між ними), або площі приміщень (комор) зберігання (Пз); площі, зайнятої експедиціями з приймання і відпускання товарів, яка називається експедиційною площею (Пс); площі, зайнятої службовими і побутовими приміщеннями (конторські, гардеробні, туалети, душеві тощо), або адміністративно-допоміжної площі (Пд).
Кожний з елементів загальної площі складів розраховується окремо за відповідними нормативами. Середні норми площі приміщень для зберігання товарів (Пз), рекомендовані Центроспілкою, наводяться нижче.
Середні норми складської площі камер зберігання на один двовісний вагон запасу товару при висоті укладки 5 м (включаючи площу проїздів і проходів)
Назви товарних груп | При штабельному зберіганні в тарі, м2 | При стелажному зберіганні, м2
Продовольчі товари | 18 | 35
Непродовольчі товари | 22 | 35
Знаючи норму площі зберігання на один умовний вагон запасу товару, можна визначити площу приміщень зберігання запасу товару за формулою:
де П3 — площа приміщень зберігання товарів, м2; Н„ — норматив площі, необхідної для розміщення одного умовного двовісного вагону товару, м2; Зв — розмір запасу товару в умовних вагонах.
Формула розрахунку товарних запасів в умовних вагонах для визначення потреби в складах має такий вигляд:
де Зв — розмір товарних запасів, що підлягають зберіганню на складах в умовних двовісних вагонах (20 т); УОс — сума річного складського товарообігу, тис. гри; Н, — норматив товарних запасів на складах, у днях до оптово-складського товарообігу; К„ — коефіцієнт нерівномірності надходження товарів (1,2—1,3); 360 — розрахункова кількість днів у році; Св — середня вартість одного умовного вагону товару, тис. грн.
Експедиції з приймання і відпускання товарів у складах з великим вантажообігом передбачаються окремими, а в невеликих складах вони можуть об'єднуватись. Площа експедиції з приймання товарів (Пс.п.) визначається за формулою
де УОп — сума річного надходження товарів, тис. грн; Кн — коефіцієнт нерівномірності надходження товарів на склади (1,2—1,3); Нп — норматив площі (40 м2 на умовний вагон); Т — кількість днів перебування товарів на приймальній експедиції (допускається до двох днів); С„ — середня вартість одного вагону товару, тис. грн; Кв — коефіцієнт використання площі приймальної експедиції (0,5—0,6).
Площа експедиції з відпускання товарів (Пе.в) може визначатися за формулою
де УOв — сума річного обороту з відпускання товарів, тис. грн; Кв — коефіцієнт нерівномірності відпускання товарів зі складів (1,2—1,3); Н„— норматив площі (40 м2 на умовний вагон); Т— кількість днів перебування товару на відпускній
експедиції (допускається не більше від двох); Св — середня вартість одного вагону товару, тис. гри; Кв – коефіцієнт використання площі відпускної експедиції (0,5—0,6).
Плота контори складу залежить від кількості працівників і визначається за нормативами: до 3 працівників — по 5 м2; від 3 до 5 — по 4 м2; більше — по 3,5 м2 на кожного працівника в конторському приміщенні.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Розрахунок потреби в складській площі і місткості

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок