Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Маркетинг -> Особливі форми продажу товарів

Загрузка...

Особливі форми продажу товарів

Назва:
Особливі форми продажу товарів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,14 KB
Завантажень:
59
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Особливі форми продажу товарів
План
1. Комісійний продаж непродовольчих товарів
2. Суть договору комісії
3. Приймання товарів на комісію
4. Організація продажу і повернення товарів
5. Продаж товарів у розстрочку
6. Суть продажу товарів у розстрочку
7. Правила продажу товарів у розстрочку
8. Роздрібні аукціони
9. Суть і види аукціонів
10. Етапи проведення аукціону

Комісійний продаж непродовольчих товарів
Суть договору комісії
В умовах економічної кризи, зниження реальних грошових доходів населення важливе значення має розвиток комісійної торгівлі непродовольчими товарами, яка дозволяє населенню здати непотрібні йому товари на комісію й одержати за це певні грошові доходи, а магазинам збільшити обсяги реалізації без залучення додаткових обігових коштів.
Відповідно з Правилами комісійної торгівлі непродовольчими товарами сторонами торговельного процесу за комісійного продажу товарів є: суб'єкт господарювання, який приймає товар на комісію (комісіонер), і громадянин (в окремих випадках — підприємство, організація, установа), які здають товар на комісію (комітент). Відносини сторін регулюються договором комісії, відповідно з яким комітент доручає продаж товару комісіонерові за певну винагороду, розмір якої встановлюється за домовленістю сторін.
Приймання товарів на комісію
На комісію приймаються речі від громадян України, іноземних громадян, які постійно чи тимчасово проживають на території України, після пред'явлення паспорта або документа, що засвідчує особу.
Переліки дозволених і заборонених до приймання для комісійного продажу товарів наведено на рис. 20.1.
Приймання на комісію нових товарів здійснюється за наявності в комітента (крім фізичної особи, яка не має статусу підприємця-громадянина) документів, що підтверджують належну якість товарів, а приймання товарів, що підлягають обов'язковій сертифікації, — за наявності сертифіката відповідності або його копії чи свідоцтва про визнання іноземного сертифіката у державній системі сертифікації.
Товари, що не підлягають обов'язковій сертифікації в Україні, приймаються на комісію за наявності гігієнічного висновку державної санітарно-гігієнічної експертизи.
Технічно складні вироби, на які діє гарантійний строк користування, приймаються на комісію разом з паспортом і гарантійним талоном, який при продажу передається покупцеві.
Товари від юридичних осіб приймаються згідно з товарно-супровідними документами та за наявності інформації про товар, викладеної відповідно до законодавства про мови.
Ціни на товари, прийняті на комісію, встановлюються комітентом за домовленістю з комісіонером на підставі ринкового попиту. Ціни на твори образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва, антикварних предметів установлюються з урахуванням їх художньої й історичної цінностей.
Рис. 20.1. Переліки дозволених і заборонених товарів до приймання для комісійного продажу
Під час прийманні речей на комісію комісіонер на кожну одиницю товару виписує квитанцію у двох примірниках і товарний ярлик, що підписуються спеціалістом-оцінювачем і комітентом. Якщо здається кілька одиниць одного товару, то виписується одна квитанція, а на кожну одиницю товарів виписується товарний ярлик, який прикріпляються до прийнятих на комісію товарів. До малих речей прикріплюється цінник з зазначенням на ньому номера квитанції і ціни реалізації товару. При продажу речі товарний ярлик або цінник з неї не знімається. Перший примірник квитанції вручається комітенту, а другий залишається в комісіонера і додається до товарного звіту
Приймання на комісію легкових автомобілів та мотоциклів та їх продаж здійснюється відповідно з Правилами торгівлі транспортними засобами і номерними агрегатами спеціалізованими магазинами при наявності технічного паспорта і знятті з реєстрації в ДАІ. Прийманню підлягають як справні автомобілі, так і не на ходу. У цьому разі покупця під розписку попереджають про несправність транспортного засобу. Автомобілі продаються громадянам, які досягли 18-річного віку, а мотоцикли — 16-річіюго віку.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему: Особливі форми продажу товарів

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок