Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Психосоматичне відділення розраховане на 40 ліжок. За три останні роки в психосоматичному відділенні лежало 1650 хворих. Одна медична сестра в середньому обслуговує 20 хворих.

Психосоматичне відділення розраховане на 40 ліжок. За три останні роки в психосоматичному відділенні лежало 1650 хворих. Одна медична сестра в середньому обслуговує 20 хворих.

Назва:
Психосоматичне відділення розраховане на 40 ліжок. За три останні роки в психосоматичному відділенні лежало 1650 хворих. Одна медична сестра в середньому обслуговує 20 хворих.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,20 KB
Завантажень:
12
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
АТЕСТАЦІЙНА
СПРАВА
медичної сестри
психосоматичного відділу
Коломийської ЦРЛ
Романів Світлани
Петрівни
1997-2000рр.
“ЗАТВЕРДЖУЮ”
Головний лікар Коломийського ТМО
_____________________ Токар І. А.
“____” ____________ 2000 року
ЗВІТ РОБОТИ
за період з 1997 року по 2000 рік
медсестри психосоматичного відділу
Романів Світлани Петрівни
Психосоматичне відділення розраховане на 40 ліжок. За три останні роки в психосоматичному відділенні лежало 1650 хворих. Одна медична сестра в середньому обслуговує 20 хворих.
Працюю в психосоматичному відділі черговою медсестрою з 1992 року. У зміні працює дві медичні сестри по 24 години через 4 доби. Пост медичної сестри обладнаний слідуючим: письмовий стіл, кушетка, тумбочка для зберігання дезсередників, шафа для зберігання медикаментів, міні-укладка для забору калу на холеру, термометри, документація для прийому хворих. Листки призначень, журнали по проведенню сан-просвітньої роботи.
Мій робочий день починається з 8 години з прийому чергування у чергової медсестри. Приймаю інформацію про кількість хворих у відділі, кількість інвалідів і учасників Великої Вітчизняної війни, знайомлюсь з соматичним та психічним станом хворих, санітарним та протипожежним станом відділу, дезрежимом. Особливу увагу приділяю новопоступившим, хворим з порушенням психіки, соматично ослабленим.
Знайомлюсь з проведенням забору аналізів для лабораторних досліджень і слідкую, щоб вчасно вони були доставлені в лабораторію. Особливу увагу звертаю на наявність медикаментів, передачу ключів від сейфа, правильність зберігання медикаментів.
Після прийняття чергування проводжу інструктаж з молодшим медичним персоналом, назначаю їх на пост, визначаю об’єм роботи на зміну. При наявності хворих суїцидальних призначаю індивідуальний пост.
Виконуючи лікарські призначення, постійно веду нагляд за хворими. При погіршенні стану хворого одразу ж доповідаю лікарям. Робота у психіатричних установах відрізняється від роботи у звичайних стаціонарах. Тому на медичну сестру покладається багато обов’язків і від того. Як вона їх виконує, залежить настрій хворого, його самопочуття. Видужання, тривалість ремісії.
У повсякденній роботі виконую слідуючи функціональні обов’язки:
а) допомагаю лікарям в обході хворих;
б) ранком і ввечері проводжу вимірювання температури хворим, а за вказівкою лікаря і в інші години доби. Спостерігаю за пульсом, диханням, вимірюю кров’яний тиск і всі ці дані заношу в температурні листки. За призначенням лікаря визначаю добовий діурез. Збираю сечу і кал для лабораторного дослідження;
в) за призначенням лікаря направляю хворих на рентгенологічне дослідження, контролюю повернення історій хвороби з рентгенологічного кабінету, а також за тим, щоб результати всіх обстежень були внесені в історію хвороби;
г) забезпечую санітарний порядок і охоронний режим у відділенні. Слідкую за дотриманням особистої гігієни хворих (догляд за шкірою, волоссям, порожниною рота і носа), слідку за ранковим і вечірнім туалетом хворих, звертаю увагу на зміну натільної і постільної білизни.
д) приймаю безпосередньо участь у годуванні хворих. Контролюю дотримання дієтотерапії, а також прибирання роздаточної та столової;
е) приймаю поступаючи хворих у відділ, ознайомлюю їх з правилами внутрішнього розпорядку, режимом дня, правилами особистої гігієни. Оглядаю на наявність педикульозу, корости. Вияснюю, чи переніс гепатит і туберкульоз. Детально оглядаю шкірні покриви, чи немає ран. Веду відповідні записи, доповідаю лікареві;
ж) по призначенню лікаря організовую виклики лікарів-консультантів;
з) виписую і одержую медикаменти у старшої медсестри відділу, роздаю їх хворим згідно з листками призначення;
і) залучаю хворих до культтерапії (шашки, шахмати, доміно, читання газет, книг), а також до трудотерапії (догляд за квітами і т.п.);
к) особливу увагу приділяю при огляді хворих на наявність гострих, ріжучих предметів, а також шнурків, поясів і т.п. для попередження суіцидальних випадків;
л) за вказівкою лікаря виписую хворих, веду відповідні записи в стаціонарному журналі та формі №7.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Психосоматичне відділення розраховане на 40 ліжок. За три останні роки в психосоматичному відділенні лежало 1650 хворих. Одна медична сестра в середньому обслуговує 20 хворих.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок