Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Основні види апаратної косметології. Лазер. Таласотерапія

Основні види апаратної косметології. Лазер. Таласотерапія

Назва:
Основні види апаратної косметології. Лазер. Таласотерапія
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,01 KB
Завантажень:
121
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
РЕФЕРАТ
на тему:
Основні види апаратної косметології.
Лазер. Таласотерапія


Лазер — це пристрій, що підсилює оптичне випромінювання за допомогою індукованого висилання квантів світла. Світло — це електромагнітні хвилі визначеної довжини й амплітуди.
Властивості лазерного випромінювання:—
фіксована довжина хвилі — монохромність, тобто лазер ге-нерує світло визначеного «кольору»;—
однакова фаза випромінювання фотонів — когерентність (коливання відбуваються узгоджено, в одній часовій фазі);—
випромінювання поширюється в суворо визначеному на-прямку у вигляді світлового променя;—
фіксована орієнтація векторів електромагнітного поля в просторі — поляризація.
Під впливом лазерного випромінювання на шкіру частина світлової енергії поглинається її структурами. Як результат, від-буваються різні фотомеханічні і фототермічні ефекти: денатурація білка, аж до обвуглювання, вапоризація або мікрокавітація струк-тур. Ступінь ефекту залежить від оптичних властивостей струк-тур шкіри і характеристик лазера.
Для характеристики окремих видів лазера використовують та-кі параметри:—
енергія імпульсу;—
довжина хвилі;—
тривалість імпульсу;—
дивергенція променя.
Залежно від параметрів лазери поділяються на:—
низькоенергетичні (терапевтичні);—
високоенергетичні (хірургічні).
Терапевтичні лазери посилюють обмінні процеси в організмі, активізуючи синтез АТФ у мітохондріях. При цьому стимулю-ються процеси регенерації у тканинах, поліпшуються мікроциркуляція і гемодинаміка, підвищується рівень споживання кисню. При обробці суміжних з вогнищем запалення тканин, країв ран, післяопераційного рубця відбувається стимуляція фібробластів, відновлюються процеси у нервовій і м'язовій тканинах, відбува-ється активація клітинного і гуморального імунітету.
Показання: запальні і гноячкові захворювання шкіри, опіки, обмороження, герпес, вугрова висипка, телеангіектазії, післяопе-раційні набряки, старіюча шкіра, целюліт.
Протипоказання: новоутворення шкіри, лихоманкові стани, захворювання крові, туберкульоз активної форми.
Лазерне шліфування. В основі лазерного шліфування лежить принцип фототермолізу, в результаті якого світлова енергія пере-творюється на теплову і руйнує верхні шари шкіри. Імпульси світ-лової енергії тривалістю 200 мілісекунд і частотою 300 мДж/см2 поглинаються внутрішньоклітинною водою епідермісу і позаклі-тинною водою дерми, у результаті чого відбувається її випарову-вання.
Глибина проникнення при кожному проходженні лазерного променя становить 0,2 мкм. Крім пошарового випарювання шкі-ри, лазер викликає її скорочення (ретракцію) внаслідок впливу на колагенові волокна дерми. В результаті цього вирівнюється рель-єф шкіри і спостерігається ефект ліфтингу. Операція проводиться під загальним наркозом.
У сучасній косметології впроваджено нову назву лазерного шліфування старію-чої шкіри — фотоомолодження.
Лазерна епіляція. Здійснюється рубі-новим, олександритовим, неодимовим чи діодним лазерами з довжиною хвилі від 694 нм до 1064 нм (рис. 8.20). Вони дають червоне випромінювання, що поглинається меланіном волосяних цибулин.
Лазерний промінь проникає у волося-ний фолікул, поглинається меланіном, пе-ретворюється на теплову енергію і руйнує волосяну цибулину.
Недоліком методу є його дорожнеча, неможливість видалення сивого і світлого волосся, необхідність повторних процедур для досягнення бажаного результату.
Таласотерапія
Важко уявити собі сучасний косметичний салон, у якому не-має будь-яких елементів таласотерапії. Терміном таласотерапія (від грецьк. таласо — море) називають лікувальну і профілактич-ну дію природних факторів морського узбережжя на людський організм. Природні фактори — це і морське повітря, і морська вода, грязі, водорості. Звичайно, в умовах сучасного міста немож-ливо створити модель морського узбережжя. Але для вирішення естетичних і оздоровчих завдань розроблено велику кількість програм на основі таласотерапії: антицелюлітні, відновлення фор-ми після вагітності і пологів, антистресові, зниження маси тіла тощо.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Основні види апаратної косметології. Лазер. Таласотерапія

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок