Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Підготовка робочого місця

Підготовка робочого місця

Назва:
Підготовка робочого місця
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,73 KB
Завантажень:
417
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
РЕФЕРАТ
на тему:
Підготовка робочого місця


На сьогоднішній день найбільш затребуваним і поширеним ПІК є салон краси для людей середнього достатку. Існує низка за-гальних порад і рекомендацій для тих, хто хоче відкрити свій са-лон краси (рис. 11.2).
Бажано, щоб приміщення розташовувалося на першому повер-сі, мало окремий вхід і місце для паркування автомобілів.
Одне робоче місце косметолога займає мінімум 8 м2; наявність холодної і гарячої води обов'язкова. При можливості краще від-разу встановити душову кабіну, вона буде необхідна для прове-дення естетичних процедур на тілі.
Про влаштування холу, стійки адміністратора вже говорилося. У салоні варто передбачити кімнату, де співробітники можуть пе-реодягтися, відпочити, випити чаю чи кави.
Оформлення салону краще витримати у пастельних тонах в одній колірній гамі.
Подбайте про наявність обігрівачів у холодну пору року, коли центральне опалення ще не працює чи його потужності недостатньо. Температура повітря в салоні має бути комфортною для клієнтів.
Найважливішою умовою роботи салону краси є дотримання санітарно-епідемічного режиму. У салоні щодня проводять вологе прибирання, бактерицидну лампу включають за 1 год. до початку роботи; обов'язковими є стерилізація інструментів у сухожаровій шафі і збереження стерильних інструментів у боксі з ультра-фіолетовим опроміненням. Брудну білизну і відпрацьований ма-теріал зберігають у спеціальних ємностях. Фахівець неодмінно має мити руки гарячою водою з милом перед прийомом кожного пацієнта і після прийому, а потім обробляти шкіру рук спеціаль-ними дезрозчинами (наприклад, стериліумом).
Нагадаємо про завжди чистий халат косметика, його догляну-те обличчя, акуратну зачіску, манікюр з коротко обрізаними ніг-тями. Неприпустимим є використання парфумів і дезодорантів із сильним запахом, тому що сильний аромат може викликати дис-комфорт у клієнта.
Перш ніж приступити до оснащення салону, потрібно визна-читися, які процедури ви плануєте виконувати, які матеріальні можливості ви маєте. Слід врахувати, з яким контингентом клі-єнтів ви збираєтесь працювати. Якщо ви будете обладнувати са-лон поетапно, тоді варто скласти план і визначити, що придбати в першу чергу, а що — згодом.
Однак є мінімум, без якого не обійтися.
Насамперед, вам знадобиться косметичне крісло чи кушетка. Вибір здійснюється, виходячи з ваших матеріальних можливостей та з того, які процедури пропонуватимуть в салоні. Наприклад, якщо будуть впроваджувати процедури з догляду за тілом і вос-кову депіляцію, то підлокітники крісла будуть тільки заважати. Зверніть увагу на кріплення: пластмасові — недовговічні; не со-ромтеся посидіти і полежати на кріслі, перевіривши, наскільки воно буде зручним для вас, і для клієнта. Вартість залежить від країни-виробника та від того, чим регулюється положення крісла: механічними важелями, електричною чи пневматичною педаллю, пультом дистанційного керування. Крісла і кушетки покривають махровими чохлами.
Найважливіший елемент устаткування — крісло косметика. Посидьте на ньому, відкиньтеся на спинку, перевірте, наскільки воно вам зручне, як регулюється висота, чи є опора для ніг. Сту-пінь утоми косметика після роботи значною мірою залежить від вибору крісла.
Далі йде косметичний столик, візок для розміщення флаконів, баночок, різних видаткових матеріалів. Поверхня столика має лег-ко митися і не псуватися після обробки дезрозчинами.
Мінімальний набір апаратури — лампа-лупа, вапоризатор, апа-рат для дарсонвалізації. Цю апаратуру краще придбати у вигляді комбайна.
Рис. 11.2. Зразок обладнання робочого місця косметика
Окремий пункт — ємності для замочування інструментарію, сухожарова шафа і бокс з ультрафіолетовою лампою для збере-ження стерильного інструментарію.
Можна використовувати звичайну білизну, а можна — од-норазову. Прання звичайної білизни обходиться дешевше, але одноразова білизна зручніша і справляє на клієнта краще вра-ження.
Варто дуже уважно поставитися до вибору косметичних засо-бів. З огляду на передбачуваний контингент, фірму-виробника і ваші власні матеріальні можливості, слід придбати декілька кос-метичних ліній.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Підготовка робочого місця

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок