Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Гангрена

Гангрена

Назва:
Гангрена
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,62 KB
Завантажень:
88
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
ІСТОРІЯ ХВОРОБИ
Гангрена
 
 


Прізвище, ім`я, по-батькові: Ведибіда Іван Лук`янович
Вік: 69
Стать: чоловіча
Місце проживання: вул Геда 3 кв 2
Де і ким працює: пенсіонер
Характер скерування в клініку: звернувся самостійно
Характер звернення за мед. допомогою: плановий
Термін госпіталізації:
Дата і година госпіталізації: 14.04.2000 10-50
Дата і година виписки
Кількість ліжко-днів:
Діагноз при скеруванні: Облітеруючий атеросклероз судин нижніх кінцівок, гангрена правої стопи та гомілки
Діагноз під час госпіталізації: Облітеруючий атеросклероз судин нижніх кінцівок, гангрена правої стопи та гомілки
Діагноз клінічний: Атеросклероз, оклюзія стегново підколінних сегментів, недостатність периферичного кровообігу ІІІ ст правої ноги, ІХС, атеросклеротичний кардіосклероз, артеріальна гіпертензія, серцева недостатність ІІ ст, синусова тахікардія.
Діагноз заключний:
основне захворювання: облітеруючий атеросклероз: оклюзія стегново-підколінних сегментів, недостатність периферичного кровообігу ІІІ ст правої ноги.
ускладнення основного захворювання: гангрена правої стопи та гомілки.
супутні захворювання: артеріальна гіпертензія, серцева недостатність ІІ ст, синусова тахікардія.
Операція: Двома дугоподібними розрізами у середній третині стегна викроюються 2 шкірно-фасціальних лоскути. Відсікається передня та задня група м`язів стегна.
Видаляється судинно – нервовий пучок, перев`язуютьсяартерія і вена, пересікається сідничний нерв. Формується кукса стегна, накладаються шви на шкіру, встановлюються дренажі, накладається асептична пов`язка.
Скарги.
Біль в нижній правій кінцівці , особливо під час ходьби. Час від часу з`являється переміжна кульгавість, парастезія і похолодання правої нижньої кінцівки. Хворий скаржиться на безсоння, загальну слабість., головний біль, головокружіння час від часу у хворого можуть з`являтися набряки під очима.
Anamnesis morbi
Вважає себе хворим 13 років. З 1987 року почалися тривалі підвищення артеріального тиску, що супрводжувалися головними болями і головокружіннями. З 1997 почали з`являтися болі в правій нижній кінцівці під ходьби, пізніше проявлялася переміжна кульгавість, похолодання і знижена чутливість правої ноги. В цей час було поставлено діагноз облітеруючий атеросклероз нижніх кінцівок. У 2000 році звернувся у залізничну лікарню після того , як на правій гомілці утворилася трофічна виразка і суха гангрена правої кінцівки.Лікувався 1,5 місяці, але стан погіршився і 26.05 2000 йому було проведено ампутація правої ноги в середній третині стегна.
Anamnesis vitae
Ведибіда Іван Лук`янович народився в м. Львові в 1930 році, був першою дитиною в сім`ї. В розумовому та фізичному розвитку не відставав від норми.
В школу пішов з 7 років. Працював на підприємстві, професійних шкідливостей не зазнавав. Житлово-побутові умови та матеріальне забезпечення задовільні.З інфекційних заворювань переніс вірусний гепатит.
Наявність венеричних захворювань та шкідливих звичьок заперечує. Вдитинстві хворів ангінами , а також простудними захворюваннями. Алергії у хворого не виявлено. Спадковість не обтяжена.
Status praesens objectivus
Загальний стан хворого – важкий;
свідомість - ясна:
положення в ліжку – пасивне, кульгає, користується інвалідним візком
тілобудова - правильна, конституція – нормостенік. Вага 62кг. Зріст 167 см.
вираз обличча – звичайний, міміка виражена добре.
Стан шкірних покривів та видимих слизових оболонок – шкірі блідорожева, суха, тургор збережений, на шкірі правої гомілки трофічна виразка., гомілка і стопа ціанотичні. Краї виразки нерівні.Слизові оболонки без змін.
Підшкірна клітковина - розвинена помірно. Час від часу бувають набряки під очима.
Лімфатична система - пальпуються тільки підщелепні лімфатичні вузли. Вузли не болючі, м`якої консистенції, не зрощені між собою і оточуючими тканинами.
Опірно-руховий аппарат – м`язи без змін, неболючі тонус збепрежений(крім м`язів правої нижньої кінцівки.) Суглоби не змінені , форма їх збережена.
Дихальна система – дихання ритмічне 15 разів у хвилину, іноді буває задишка.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Гангрена

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок